Forum Fantastyka Star Trek Co potem?

Co potem?

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • Author
    Participant

a fe, komiksy są nie-ka-no-nicz-ne!!

Za to jakie ciekawe... Nie twierdzę, że trzeba je traktować jak encyklopedię, ale przeczytać można.

r_ADM
    Participant

Tak sie sklada, ze poziom niekanonicznego treka (przynajmniej jezeli chodzi o TrekLit) dawno przegonil to co mozna bylo ogladac na ekranie w ciagu ostatnich lat. Szczegolnie polecam DS9 Relaunch, ktory swietnie kontynuuje historie, pokazaną w DS9 i wprowadza sporo bardzo fajnych postaci (Vaughn > *).

Total_Annihilation
    Participant

Dzięki, r_ADM. Sprawdzę - a nuż mi się spodoba 😉

Toreth
    Participant

Tak sie sklada, ze poziom niekanonicznego treka (przynajmniej jezeli chodzi o TrekLit) dawno przegonil to co mozna bylo ogladac na ekranie w ciagu ostatnich lat. Szczegolnie polecam DS9 Relaunch, ktory swietnie kontynuuje historie, pokazaną w DS9 i wprowadza sporo bardzo fajnych postaci (Vaughn > *).

Ja bardzo polubiłam Shara, Andorianina 🙂

Też polecam kontynuację DS9. Voyager też nie jest zły. Choć moim faworytem ciągle Titan 🙂

EMH Mark IX
    Participant

Był Farscape, Stargate'y ale że nikt nie wspomniał o jednym z ciekawszych seriali nieamerykańskich?Jeżeli dalej się zastanawiasz co oglądać to odpowiedź mam jedną...Doctor Who.Jak dla mnie rewelacja i pomimo, że jestem uzależniony od treka to co i rusz wracam do doktora.

Total_Annihilation
    Participant

Dzięki za sugestię. Zobaczę z czym to się je 😉

Eviva
    Participant

Dzięki za sugestię. Zobaczę z czym to się je 😉

Z dużą ilościa musztardy sarepskiej, inaczej nie strawisz.

Zuza
    Participant

Musztarda na trawienie? Hmmm... no nie wiem, prędzej jakieś %ty ułatwiają 🙄

Cross
    Keymaster

Doctor Who.

Jak dla mnie rewelacja i pomimo, że jestem uzależniony od treka to co i rusz wracam do doktora.

Również bardzo polecam.

EMH Mark IX
    Participant

Z dużą ilościa musztardy sarepskiej, inaczej nie strawisz.

Eee... Nie popadajmy w skrajności bo na tosie się świat nie kończy.

Tak jak pisałem wcześniej, jestem trek addicted ale nie znaczy to, że nie mogę obejrzeć czegoś innego.

A Doctor Who jest jak dla mnie kapitalny ze względu na to, że można nakręcić dobre sf, bez miliardowego budżetu.

Oczywiście trzeba przy oglądaniu trochę czasem uruchomić wyobraźnię ale nie jest to space opera.

Strawny jak najbardziej. Nie mylić z lekkostrawnym.

Elvenking
    Participant

Polecam również. Szczególnie tę serię z 2005 (tzn starych nie znam a chyba sporo tego). Widziałem tylko kilka odcinków, ale trzymają poziom, fajnie się to ogląda.

Total_Annihilation
    Participant

Właśnie dorwałam się do Relaunch. Heh... angielski mi się odświerzy 😉 A co do serialu, to przyjżę się mu po sesji. Będzie więcej czasu ;P W każdym razie dzięki za sugestie 🙂

Eviva
    Participant

Eee... Nie popadajmy w skrajności bo na tosie się świat nie kończy.

Kończy się! Właśnie że się kończy! (tup, tup!)

Bartas
    Participant

I zaczyna 🙂

EMH Mark IX
    Participant

Polecam również. Szczególnie tę serię z 2005 (tzn starych nie znam a chyba sporo tego).

Widziałem tylko kilka odcinków, ale trzymają poziom, fajnie się to ogląda.

Powiedziałbym, że nawet bardzo fajnie. Po pewnym czasie nawet niskobudżetowe efekty specjalne przestają razić.

A co do "sporo tego", to faktycznie sporo. W końcu to najdłużej emitowany serial sf w historii.

Tak, tak Eviva, przegonił nawet Star Trek'a 😛

Ale powiem szczerze, stare odcinki wymagają pewnego zacięcia przy oglądaniu. Dlatego dla rozpoczynających przygodę z Doktorem, polecam nowe serie od 2005 w górę. Szczególnie te epizody, gdzie doktora gra David Tennant. Kapitalnie pasuje do roli Doktora i idealnie łączy angielską flegmę ze zwariowanym poczuciem humoru i dystansem do siebie. A prywatnie bardzo sympatyczny chłopak.

Kończy się! Właśnie że się kończy! (tup, tup!)

Ty tak nie tup bo będzie z ciebie nowy 2Pac 😀

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 80 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram