Forum Replies Created

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • Kocur888
  Participant
  #75024

  Widma z SGA. Oryginalny jak dla mnie pomysł, i do tego świetny desigin.

  Kocur888
  Participant
  #75022

  Klingoni. Podoba mi się ich ,,honor'' ( Bardziej honorowe jest rozwalenie statku od podbicia planety)."Nothing is more honorable than victory".

  Kocur888
  Participant
  #75020

  Mnie się ostatnio bardzo spodobał Vor'Cha attack crusier. Świetnie oddaje on naturę Kilgonów i to jak dla mnie najlepszy z ich statków.

  Kocur888
  Participant
  #71430

  Sorry za double posta.Mianowicie chętnie bym sobie pograł w Stargate RPG.Więc:1. Mogę grać jako szeregowy gracz.2. Jeżeli ktoś potrzebuje GM'a, to mogę mistrzować. Nie musi to być sesja taka, jaką proponowałem poprzednio.

  Kocur888
  Participant
  #69111

  @ I.ThroneMIstrzowałem już 2 razy podczas sesji, przyczym raz na sesji SG o identycznej fabule. Wiem, co to znaczy.

  Kocur888
  Participant
  #69089

  Tylko że tym razem chciałem zagrać jako szeregowy gracz......... JEżeli nikt inny się nie znajdzie to chyba nie będę miał innego wyjścia...... jeżeli ktoś chce grać to zgłaszać się, potem zdecydujemy, kto GM-uje.

  Kocur888
  Participant
  #69082

  Warbird klasy D’deridex, typ BZa świetny wygląd oraz za to, że naprawde dobrze potrafił nakopać enterprise'om.

  Kocur888
  Participant
  #69080

  Kiedyś prowadziłem podobną sesję na forum o stargate, ale forum upadło, a nie chcę że ,, ledwo się zarejestrował a już chce GM - a''

  Kocur888
  Participant
  #69074

  Miałem to napisać wczoraj, ale musiałem kończyć.Mianowicie akcja dzieje sie w w 7. sezonie: Wężyki dalej panują nad Drogą mleczną. Ale W pewnym momęcie planeta Abydos dosłownie wyparowywuje. SGC ztraciło 4 ludzi podczas próby przejścia przez wrota na Abydos. Nastęnego dnia pojawia się doniesienie o dziwnych statkach w okolicy Chulak, wiec SG wysyła nowy team( do którego po drodze przyłączy się kilku obcych, jeżeli gracze zechcą nimi zagrać)Założenia:Graczy jes 4-ech + GM. Każdy gracz steruje jedną postacią. Grać można kim się chce, byle gracz nie był za wpływowy ( wieć System Lord odpada). Można zagrać każdą rasą z SG poza:- Paradwnymi- Replikatorami- System loradmiPS: Można by było grać pomniejszym Goa'uldem który sprzymierzył się z SG .Porsiłbym jednak o to, żeby grał nim tylko jeden gracz, a do pomocy mógłby wziąśc tylko 5 Jaffa uzbrojonych w staffy i zaty.

  Kocur888
  Participant
  #69045

  WelcomeMiałem ochotę pograć w STARgate RPG, więc zarejestrowałem się tu.Założenie sesji są proste, aczkolwiek inne niż do tej pory. mianowicie gracz może kierować tylko jedną postacią z dowolnej rasy z universum SG (byle nie był za wpływowy)Prosiłbym kogoś o poprowadzenie sesji ( jeżeli się ktoś zgodzi)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram