Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Stargate Sesje SG i SGA - nabór, założenia, komentarze.

Sesje SG i SGA - nabór, założenia, komentarze.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
 • Author
  Posts
 • Zeal
  Participant
  #2957

  Widzę, że pomysł sesji innej niż w realiach ST spotkał się z dość pozytywnym przyjęciem. W związku z tym ogłaszam nabór chętnych do sesji w klimatach SGA.

  Założenia:

  - system narracyjny

  - liczba graczy: 4-5 (będzie to sesja testowa, jeśli wypali - rozwinę w kampanię;trzy miejsca mam już obsadzone; nie wykluczam możliwości dołączenia kogoś w późniejszym czasie)

  - termin odpisywania: tydzień po odpisie MG; jeśli komuś zdarzy się dłuższa nieobecność - chciałbym zostać o tym uprzedzony; jednocześnie zastrzegam sobie prawo zanimowania postaci nieobecnego, aby nie opóźniać innych graczy

  - sposób prowadzenia narracji przez graczy: dowolny (pierwsza lub trzecia osoba; bez tagów!)

  Szablon postaci:

  - imię i nazwisko

  - wiek

  - wygląd

  - pochodzenie

  - zawód

  - specjalność

  - języki (oczywiście angielski wszyscy otrzymują w defaulcie)

  - kilka słów o postaci; mile widziana historia.

  Chętne osoby poproszę o przesłanie kart nieco później.

  I. Thorne
  Participant
  #45201

  Ja się piszę. Tylko kiedy akcja ma sie odbywać? W okolicy jakiego odcinka?

  Eric Keitel
  Participant
  #45203

  Chciałbym sie zgłosić... Kartę wyślę na priva - na archeologa 😀

  Zeal
  Participant
  #45208

  Thorne - to akurat nie jest zbyt ważne... Wszelkie informacje, o których powinieneś wiedzieć, dostaniesz na briefingu.Czyli wygląda, że mamy pełny skład...

  I. Thorne
  Participant
  #45209

  Tylko, że ja chcę grać Gouldem, ale i tak Atlantis zaczyna się w 8 sezonie, więc mogę być azylantem. I na pewno nie należę do Tok'Ra!

  Zeal
  Participant
  #45221

  Nabór uważam za zamknięty. Karty przesyłajcie na PM lub mail (widoczny w profilu). Chciałbym otrzymać je do ósmego października.

  Thorne - osobiście wolałbym, abyś jednak grał człowiekiem.

  I. Thorne
  Participant
  #45294

  Mam pytanko formalne.Gdzie będziemy grać?Bo tylko nie przez Yahoo :[

  Zeal
  Participant
  #45298

  Oczywiście, że grupa dyskusyjna odpada. Po to mamy forum, aby na nim grać. Tym bardziej, że sam Najgroźniejszy ustosunkował się pozytywnie do pomysłu. Co więcej - może ta sesja zachęci inne osoby do naśladownictwa. A nie wierzę jakoś, by komuś chciało się specjalnie szukać grupy dyskusyjnej na Yahoo.Uwagi, które będą skierowane tylko do danego gracza, informacje przeznaczone tylko dla niego - będą przekazywane przez PM lub mail. Z kolei Wasze wątpliwości, dotyczące samej rozgrywki... Chciałbym, aby były umieszczane w tym właśnie topiku. Nawet po rozpoczęciu gry - nie ma sensu dublować tematów.

  Zeal
  Participant
  #45340

  Niestety, z przyczyn osobistych nie będę w stanie poprowadzić tej sesji. Tych, którzy wysłali już karty - przepraszam za zbędny kłopot.

  Moderatora proszę o usunięcie/zamknięcie topicu, chyba że ktoś będzie chciał popróbować bycia MG.

  Dziękuję za Wasz czas i jeszcze raz przepraszam za zawracanie .

  I. Thorne
  Participant
  #45343

  Na razie temat zamykam.

  Potem zobaczymy.

  I. Thorne
  Participant
  #66621

  Piszę w tym temacie, gdyz nie chcę otwierac nowego.Mam jedno miejsce dla chcącego grać w realiach Star Gate.Zalożenia - podobnie jak w przygodzie SG-19 gracz dowodzi całą drużyną (4 osoby). Skład - ludzie (brak ograniczeń narodowościowych!), chyba że ktoś naprawdę potrafi uzasadnić dobór obcego.Czas akcji - początek 9 sezonu. Problem Replikatorów i Władcó Systemnu został rozwiązany, O'Neil odszedł, Wolni Jaffa przekazali sporo nowych adresów, pojawili się Ori. Ale nie będą głównym wrogiem - ktoś rozwala małe kolonie na planetach, mniej ważni Goa'uldowie wypływają, ziemskie państwa chcą swoich drużyn, bo nie zamierzają tylko pchac naukowców na Atlantis.W związku z tym SGC i IOA ustalają powołanie nowych drużyn do eksploracji. Wśród nich będzie ta gracza. Przed nimi krótki trening, poznanie problemów w kosmosie i pierwsza misja.Gracz rozpoczynający grę musi mieć ten czas na dłuższą rozgrywkę, nie lubię takich co po kilkunastu postach wymiękają.Opisy członków drużyn proszę przesyłać na PM, a pytania i deklaracje tutaj.

  Silver Phoenix
  Participant
  #67033

  Ogłoszenie aktualne?

  I. Thorne
  Participant
  #67034

  Wciąż aktualne.Jak już wspominałem opisy członków drużyny na PM, choć najpierw podaj skrócone bo jak wymyślisz jako członka Asgardczyka to z oczywistych względów się nie zgodzę.

  Kocur888
  Participant
  #69045

  WelcomeMiałem ochotę pograć w STARgate RPG, więc zarejestrowałem się tu.Założenie sesji są proste, aczkolwiek inne niż do tej pory. mianowicie gracz może kierować tylko jedną postacią z dowolnej rasy z universum SG (byle nie był za wpływowy)Prosiłbym kogoś o poprowadzenie sesji ( jeżeli się ktoś zgodzi)

  I. Thorne
  Participant
  #69046

  Prosiłbym kogoś o poprowadzenie sesji ( jeżeli się ktoś zgodzi)

  Ja juz prowadzę wystarczającą ilość graczy, a prowadze jeszcze inne gry niż StarGate.

  Aedin, a może Ty chciałbys popróbowac jak MG?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram