Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nasze avatary

Nasze avatary

Viewing 4 posts - 106 through 109 (of 109 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #102830

    Nigdy nie lubiłem Kary. Taka typowa nadęta amerykanka wyhodowana na hamburgerach z genetycznie modyfikowanej krowy (krzyżówka z żabą i kurczakiem) przekonana o tym że jest najlepszejsza i najbardziejsza. Moja ulubiona sci-kobietka to Lain (a może Mutio, hmm, trza pomyśleć). Z Susan Ivanową na drugim i Ellen Ripley na trzeci miejscu.A, żeby było na temat - mój awatar jest ostatnio stały i niezmienny. I to po prostu mój herb (prawdziwy, rodowodowy 😉 )

    Piotr
    Keymaster
    #102845

    To było nieuniknione. ;> Dzielimy temat - dalsza część dyskusji w temacie Ulubione kobiece postacie ze świata sci-fi.

    Ugand
    Participant
    #104046

    Jako że nie znalazłem tematu, w którym mógłbym się przywitać, niech więc zatem ten post będzie pierwszym, który tu naskrobięavatar mój nawiązuje do ksywki, której najczęściej używam - niechlubny, acz najpopularniejszy obywatel Ugandy, Idi Amin.

    Q__
    Participant
    #250503

    Coś dla chcących przenieść się w świat ST... znaczy... fundnąć sobie Trekowe avatary:
    https://intl.startrek.com/replicateyourself

Viewing 4 posts - 106 through 109 (of 109 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram