Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 986 total)
 • Author
  Posts
 • zdarom
  Participant
  #122032

  Arrow jest kawałek w tyle za naszym adwokatem 🙂 Tutaj mamy o wiele mroczniejszy klimat a w scenach walki nie brakuje krwi. Brak długich i nic nie wnoszących dialogów tylko konkretna akcja przez niemal godzine. Trzeba też wziąc pod uwagę że serial który ma sezony po 20 kilka odcinków będzie kontrastował z serialem o połowę krutszym mimo teoretycznie podobnego klimatu.

  zdarom
  Participant
  #122031

  Raczej gorzej już nie będzie niż ostatnim razem :/

  zdarom
  Participant
  #121954

  A szkoda, faceboka powinno się zamordować 🙂

  zdarom
  Participant
  #121967

  Witam wszystkich po kilkumiesięcznej przerwie 🙂 Odnoszę wrażenie że forum cierpi na niedobór postów. Kilka krótkich minut przewaliłem nieczytane posty. Czy wszystko z wami wporządku ?

  zdarom
  Participant
  #121966

  Niepełnosprytność ==> poseł

  zdarom
  Participant
  #120498

  Wspaniały aktor, dał życie chyba najlepszej postaci w świecie star treka.

  zdarom
  Participant
  #119547

  Przed chwilą po kolejnym odcinku The walking Dead zaczołem skakać po kanałach i trafiłem na film/serial (nie mam pojęcia, nawet nie chce mi się sprawdzać) Remo William w którym grała Kate Mulgrew.

  Ostatnimi czasy także zaczołem, a praktycznie kończe oglądać Magazyn 13 w którym gośćinnie występóją Kate Mulgrew (Kapitan Kathryn Janeway), Brent Spiner (Data) oraz Rene Auberjonois (Odo).

  W srialu Ray Donovan występuje Denise Crosby czyli Porucznik Natasha "Tasha" Yar.

  zdarom
  Participant
  zdarom
  Participant
  #116845

  Nie wiem czy się mieścisz ale takie opinie raczej powinny wydawać osoby postronne nie my sami o sobie.

  zdarom
  Participant
  #116772

  Tutaj, także cena swoje robi. Nawet najbardziej zpalony fan nie kupi tego jeśli nie ma kasy, a nie ma co się łudzić, taka Polska wersja DS9 stałaby conajmniej 150 złociszy za jeden sezon. Więc jeśli dla fana byłoby to nie do przeskoczenia to pozostali "konsumenci" nawet by na to nie popatrzyli.

  zdarom
  Participant
  #116730

  Znowu takich dużych strat to znowu nie ma, nie presadzaj. Zazwyczaj jest zwyczajnie wrzucona marna wersja. No i najważniejsze - jesteś czysty, nikt sie nie doczepi do mnie o piractwo 😆

  zdarom
  Participant
  #116694

  Ja osobiście nie widzę sensu czegokolwiek ściągać, 90% (jak nie więcej) filmów i seriali można prosto z neta obejrzeć. Nie pamiętam kiedy ostatnio coś ściagałem, może ze 2 lata temu a torentów używałem może z 5 lat temu jak nie więcej.

  zdarom
  Participant
  #116691

  To ktoś jeszcze używa torentów 😮

  zdarom
  Participant
  #116647

  Niektórych filmów nie kojarzę, może ktoś obeznany w temacie wrzucić liste?

  zdarom
  Participant
  #116646

  Dzisiaj byłem na Kapitanie Ameryce II i na początku filmu miał listę rzeczy do zrobienia/obejrzenia. Jeśli dobrze zauważyłem miał tam napisane Star Wars z czego Wars było skreślone i zastąpione przez Trek. Więc do obejrzenia miał STAR TREKA. Jeśli ktoś to widział niech napisze czy jestem w błędzie czy nie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 986 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram