Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek - nowe zdjęcia

Star Trek - nowe zdjęcia

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 212 total)
  • Author
    Participant

I to jest podejście które podzielam, yyy może poza nożami :>

Khada'r Verys
    Participant

Byłbym bardzo zawiedziony, gdyby nowy Trek za bardzo przypominał oryginalnego. Trzymanie się skostniałych już trekowych schematów może wyjść tylko bokiem - ja od tego filmu wymagam, żeby miał trekowego ducha, co niekoniecznie przekłada się na wygląd.

Ciągnięcie tego samego byłoby porażką, tak jak dowiódl tego ST ENT, nowe schematy nadałyby nowego ducha i inne spojrzenie na treka, które pasowałby być może do dzisiejszych czasów, w końcu kopiowanie TOS już wystarczy !!!

zdarom
    Participant

Z trekiem właśnie jest problem bo część ludzi chciałoby coś z sensem, czegoś co by uczyło a inni po prostu głupawą rozrywkę dla mas a to jest bardzo trudno połączyć. No i dlatego z Entka wyszły jaja. Chociaż mi się podobał jako serial sci-fi.

Krusty
    Participant

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Coś więcej ale jednak nadal jakoś tak macowato 😉

Lo'Rel
    Participant

No mi się podoba jak jasna cholera.

Khada'r Verys
    Participant

Zdjęcia są świetne, mam nadzieje że film będzie jeszcze lepszy !!!

Anonymous
    Guest

Fajny jest ten ekran za Spockiem 🙂

Lo'Rel
    Participant

No właśnie, a to ekran? Chyba tak, biorąc pod uwagę te hologramy w rogu, chociaż na spodzie widać jakby odbicie kadłuba z napisem NCC... To może to okno... 🙂

zdarom
    Participant

To na pewno okno bo ekran takich rozmiarów to chyba tylko ten główny na mostku znany ze wszystkich trekowych statków (oprócz tych dominium).

zdarom
    Participant

Na YouTubie znalazłem filmik do nowego Treka. To tylko pokaz zdjęć ale tych jeszcze nie widziałem, a może i niektórzy z was też.

Oto link http://www.youtube.com/watch?v=XcZybQa_e64

Jest tego tam więcej.

Krusty
    Participant

Berman i spec od Treka?? Wypraszam sobie takie żarty. To facet z klapkami na oczach który bał się wyjść poza schematyczny, oklepany i już nudnawy obraz treka. A to co robił dobrze kiedyś kiedyś, odeszło w niepamięć Entek bez Bermana tylko zyskiwał, ale wciąż miał za małe poparcie, dlatego został skasowany. Nie wiem jak będzie z jedenastym filmem, ale już czuję się przekonany do tej wizji Treka. Po prostu, nowe idzie.

Berman jeśli ktoś nad nim stoi spisuje się bardzo dobrze jako scenarzysta ale jeśli zostawi się go bez kontroli to cuduje patrz Voyager czy Enterprise czy Nemesis(który nawet lubie ale kanon jest tam gwałcony na maksa).

zdarom
    Participant

E tam, z tym gwałceniem na maksa to przesadzasz.

Lo'Rel
    Participant

kanon jest tam gwałcony na maksa

Podaj przykłady?

fluor
    Keymaster

Mi się podobało właśnie prostowanie kanonu, jak sprawa klingońskiego czoła. Bardzo też podobały się pytania do załogi ENTka od dzieci z Ziemi, ukłon w stronę fanów. Plusów ENTka można znaleźć wiele, jeśli dobrze poszukać, a sam zarzut przepisywania kanonu (nazwijmy to "nowelizacją") dotyczy wszystkich kolejnych seriali, TNG nie wyłączając.

Lo'Rel
    Participant

Właśnie, kanon jest tworzony w odniesieniu do czasów w jakich powstaje dany film czy serial i tyle, nie ma w tym jakiejś filozofii. OK, fajnie jak jest przestrzegany w ogólnych zarysach. Ale wieszanie Abramsa dlatego, bo Romulanie pojawili się w tym czy innym odcinku, albo, że Entek jest budowany na Ziemi to zakrawa na fanatyzm.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 212 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram