Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek - nowe zdjęcia

Star Trek - nowe zdjęcia

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 212 total)
  • Author
    Participant

PS A Spocka lubie i podziwiam.

Ja myślę, że tak - wystarczy spojrzeć na Twój awatar.

Czy zresztą można go tak całkiem nie lubić?

Xalein
    Participant

Czy zresztą można go tak całkiem nie lubić?

Nie wszyscy wszystkich lubia.

Eviva
    Participant

Nie wszyscy wszystkich lubia.

Masz jak zwykle rację. Są jednak tacy na tym świecie, których, żeby nie lubić, trzeba się mocno uprzeć...

Xalein
    Participant

Masz jak zwykle rację.

Dziekuje za komplement :blush:

Garak
    Participant

Po obejrzeniu 12 odcinków TOSa mogę powiedzieć, że bardzo mi się spodobał( Spock i Kirk są super), ale tak jak w każdym treku są także nudne odcinki ! W dalszym ciągu moimi ulubionymi pozostają TNG I DS9 i tamte załogi

Eviva
    Participant

Nie tylko nudne, trafiają się i całkiem głupie, ale to jest moja załoga i biorę ją z dobrodziejstwem inwentarza. Na tym właśnie polega prawdziwa miłość - akceptuje się nawet wady.

Garak
    Participant

Nie tylko nudne, trafiają się i całkiem głupie, ale to jest moja załoga i biorę ją z dobrodziejstwem inwentarza. Na tym właśnie polega prawdziwa miłość - akceptuje się nawet wady.

Masz racje !!!

Ludzie mieli wtedy dziwne wyobrażenia, a po zatym te duże urządzenia( komunikatory, trikordery, lub ten ogromny panel od raportów itp.) przecież było pewne że wszytko bedzie z czasem mniejsze - chyba że twórcy filmu nie pomyśleli o tym !

głupie odcinki( to ten z tym małym kosmitą i z drugą Ziemią)

A TOS bardzo mi się spodobał, bo większość odcinków jest super, a najlepszy w Tosie jest Spock --->jest niesamowity

jestem dopiero na 15 odcinku, więc jeszcze sporo zostało !

zdarom
    Participant

Nawet więcej niż sporo ci zostało ale mam nadzieję że tak jak ja pozostaniesz przy TNG.

Garak
    Participant

Obejrzałem już 20 odcinków i zdania nie zmienie zdecydowanie wole TNG, które mnie bardziej wciągało jak pierwszy raz oglądałem, do tego obejrzałem TNG już kilka razy i moge nadal oglądać i oglądać, ponieważ uwielbiam załoge Enterprise 1701-D , jak i ten okręt, a Picard jest moim ulubionym kapitanem. Na drugim miejscu jest DS9, a potem reszta trekowych seriali. Jeśli chodzi o filmy to zdecydowanie "First Contact", jak i pozostałe z załogą Picarda, poza Nemesis, który był słaby.

Xalein
    Participant

A ja uwazam ze do ogladania TOSa trzeba dorosnac - aby nie widziec tylko niedociagniec ze strony efektow specjalnych, czy tez wyobrazen o przyszlosci gdzie np na statku kosmicznym przychodzi faks(jak dla mnie ulubiony motyw), gdy spojrzymy z dystantem na to wszystko dostrzezemy przeslanie i dopiero wtedy wczujemy sie serial.A to ze mamy roznych faworytow jest tez zwiazane po czesci z sentymentem, moimi ulubionymi sa TNG i VOY poniewaz pierwszy ogladalem zawsze po powrocie ze szkoly na tvn, a drugi w pasmie niekodowanym na Canal+.A co do filmow to moim ulubionym jest STIV.

Lo'Rel
    Participant

Cóż, jeżeli zwracamy w Star Treku uwagę wyłącznie na efekty specjalne i ograniczamy podział na głupi / fajny, to oznacza, że faktycznie widz nie jest na tyle dojrzały, by zrozumieć prawdziwe przesłanie TOSa, kontekst kulturowy i genezę tego fenomenu. Faksy, trikordery i papierowe dekoracje, to sprawa drugo, trzecio, a może i czwartorzędna.Garak, nie oglądaj serialu na zawody, żeby go jak najszybciej zaliczyć i mieć z głowy. Zastanów się po każdym odcinku o czym tak na prawdę opowiadał. Szukaj sensu między wierszami. To jest właśnie esencja oryginalnego Star Treka.

Garak
    Participant

Ja nie krytykuje TOSa. To bardzo dobry serial, a najlepszy jest Spock i bez niego film byłby owiele słabszy z samym Kirkiem, który jest postacią słabszą od Spocka, ale też dobrą, godni zauważenia są jeszcze McCoy i Sulu i jeszce Scoty ale zdecydowanie wole La Forge z TNG, a jeśli chodzi o te urządzenia, to do trikorderów, czy innych urządzen nic nie mam, jedyni dziwaczny jest ten panel(teka, raport)który dają Kirkowi do podpisu, troche śmieszny i głupi.Ps. film jest super i teraz rozumiem Evive !!

Flashbones
    Participant

Po obejrzeniu 12 odcinków TOSa mogę powiedzieć, że bardzo mi się spodobał( Spock i Kirk są super), ale tak jak w każdym treku są także nudne odcinki ! W dalszym ciągu moimi ulubionymi pozostają TNG I DS9 i tamte załogi

Nawet więcej niż sporo ci zostało ale mam nadzieję że tak jak ja pozostaniesz przy TNG.

Ja także uwielbiam TNG(Picarda i jego załoge) i DS9, ale TOS,VOY(zwłaszcza borg)ENT są super !!!

Eviva
    Participant

Quark

Cały Trek jest super i w tym sęk. Po jakimś czasie trudno już się bez niego obejść. Jednak bez TOS nie byłoby całej reszty.

Spotkałam się onegdaj z teoria, że każdy najbardziej kocha ten serial, który "stworzył" go jako trekkera. W moim przypadku to sie nie sprawdziło, bo mnie "stworzyło" TNG, a jednak najbardziej kocham TOS.

Flashbones
    Participant

TOS jest super, ja przy okazji świąt, postanowiłem ponownie obejrzeć, a jeśli chodzi o załoge to zdecydowanie nalepszy jest Spock( jest genialny, uwielbiam go) --->bez niego ten film straciłby bardzo dużo i nie bylby tak dobry !

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 212 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram