Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek - nowe zdjęcia

Star Trek - nowe zdjęcia

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 212 total)
  • Author
    Participant

Najgorsze jest ze trzeba czekać do maja !!! Dlaczego nie można w styczniu. Film jest już gotowy !!!

Krusty
    Participant

Jako największy wróg Abramsa na trek.pl w zupełności nie podzielam waszego optymizmu.

Lo'Rel
    Participant

Ja tam do Abramsa nic specjalnego nie mam. Facet mam ciekawe, niebanalne pomysły więc należy tylko trzymać kciuki.

Khada'r Verys
    Participant

Moim zdaniem nowy star trek będzie niestety porażką, ponieważ ten film nie bedzie miał trekowego klimatu tak jak to było z Nemesis !!! Tylko Gene Roddenberry Rick Berman Michael Piller Ronald Dowl Moore wiedzieli czym jest star trek, a zwłaszcza Roddenberry którego TOS i TNG były najlepszymi trekami, mimo czasów w których technika był mniej rozwinieta niż teraz. Zresztą wszystkie filmy nie tylko treki były kiedyś lepsze, teraz nagrywają byle jak !!! Nie ma juz tego klimatu jaki pokazywaly stare filmy

lszekg
    Participant

Jeśli uważasz że pan Berman znał się na star treku to obejrzyj Entka. Nic dziwnego że go w trzecim sezonie od roboty odstawili.

Lo'Rel
    Participant

Berman i spec od Treka?? Wypraszam sobie takie żarty. To facet z klapkami na oczach który bał się wyjść poza schematyczny, oklepany i już nudnawy obraz treka. A to co robił dobrze kiedyś kiedyś, odeszło w niepamięć Entek bez Bermana tylko zyskiwał, ale wciąż miał za małe poparcie, dlatego został skasowany. Nie wiem jak będzie z jedenastym filmem, ale już czuję się przekonany do tej wizji Treka. Po prostu, nowe idzie.

fluor
    Keymaster

Khada'r Verys: obejrzyj sobie ST: TMP i powiedz, że ST w takim klimacie zainteresowałby większą grupę ludzi ;)Przy okazji: witamy na forum 🙂

Eviva
    Participant

(...) wszystkie filmy nie tylko treki były kiedyś lepsze, teraz nagrywają byle jak !!! Nie ma juz tego klimatu jaki pokazywaly stare filmy

A myślałam, że tylko ja tak myślę. Coraz bardziej mi się podobasz. Tylko daj szanse nowemu trekowi. stary Terek tez był kiedyś nowy i to własnie mu zarzucano - ze zbyt nowy i dlatego ma małą widownię, z którego to powodu doszło do tragedii - przerwano produkcję po trzecim sezonie.

Lo'Rel

Berman i spec od Treka?? Wypraszam sobie takie żarty. To facet z klapkami na oczach który bał się wyjść poza schematyczny, oklepany i już nudnawy obraz treka.

Dla Ciebie nudnawy i oklepany, ale moze nie dla wszystkich. ta "oklepaność" (też mi słowo wyszło) to cały klimat i cała wartość treka jako takiego. Równie dobrze moznaby powiedzieć, że "Trylogia" jest oklepana i nakrecić nowy "Potop" w konwencji "Star Wars", bo to przyciągnie większą widownię.

Przy okazji - czy wymyślanie na ENT nalezy do dobrego tonu? IMHO jest to serial o niebo lepszy nić LOST czy "Jerycho".

Silver Phoenix
    Participant

Simon Pegg popłakał się, gdy obejrzał urywki nowego filmu "Star Trek".

Aktor, który zagrał Scotty'ego w kontynuacji sagi science fiction, zareagował bardzo emocjonalnie, gdy obejrzał fragmenty filmu na wyświetlaczu telefonu reżysera, J.J. Abramsa.

http://film.wp.pl/id,91935,title,Simon-Peg...b&_ticrsn=5

Hm, aż tak źle? 😉

Lo'Rel
    Participant

czy wymyślanie na ENT nalezy do dobrego tonu?

Przy okazji zaznaczam, że jestem wielkim fanem Entka, ale to nie przeszkadza mi w wytykaniu wad serii.

Berman i spółka - jeżeli przez dziesięć lat kręci się w kółko to samo, tylko że na innych statkach i z innymi aktorami, to robi się to nudne i oklepane i tyle.

Khada'r Verys
    Participant

Zobaczymy w maju jak to im wyszło, moze Star trek XI odniesie sukces, który umozliwi nakręcenie serialu.

Eviva
    Participant

Simon Pegg popłakał się, gdy obejrzał urywki nowego filmu "Star Trek".

Aktor, który zagrał Scotty'ego w kontynuacji sagi science fiction, zareagował bardzo emocjonalnie, gdy obejrzał fragmenty filmu na wyświetlaczu telefonu reżysera, J.J. Abramsa.

http://film.wp.pl/id,91935,title,Simon-Peg...b&_ticrsn=5

Hm, aż tak źle? 😉

No przeciez jak byk stało napisane, że facet pijany był jak kongres ruskich socjaldemokratów. może po prostu upił się na smutno i tyle?

Lo'Rel, no dobrze, ST w starej formie zly. To co proponujesz w takim razie? "LOST in Space?" "S jak Star Trek", "Świat według Crusherów" czy może serial o tematyce medycznej "Wezwijcie doktora McCoy"? Co do tego ostatniego, z przyjemnością podjęłabym się pisania scenariusz, tylko nie wiem, czy ktos chciałby to potem oglądać.

Silver Phoenix
    Participant

Albo upił się z żalu, jak się zorientował, w czym grał i co z tego wyszło 😉 A fragment zwiastuna tylko mu o tym przypomniał 😆

Eviva
    Participant

Albo upił się z żalu, jak się zorientował, w czym grał i co z tego wyszło 😉 A fragment zwiastuna tylko mu o tym przypomniał 😆

Hehe, to niewykluczone "O mamusiu, święci pańscy mnie ratujcie, w jakiej ja szmirze wystąpiłem! ... Co mi tu pokazujesz, chopie, daj lepiej jeszcze kelicha, muszę zalać to wspomnienie!"

Oby nie. Bo jak ten nowy film okaże się nieporozumieniem, to ja się upiję, jakem abstynentka z krwi i kości (i z musu, bo ja się bierze na codzień sterydy, to alkohol zupełnie odpada).

Izydor Ingwar I
    Participant

Są w dechę. Może poza Uhurą, która wygląda jak połowa nierozróżnialnych dla mnie czarnoskórych wokalistek RnB. Scotty popłakał się z pewnością, gdy zobaczył Enterprise w locie - wszak zwykle siedzi głęboko w jego trzewiach. Kirk będzie nowym Hanem Solo, a Spock wygląda cudnie.Byłbym bardzo zawiedziony, gdyby nowy Trek za bardzo przypominał oryginalnego. Trzymanie się skostniałych już trekowych schematów może wyjść tylko bokiem - ja od tego filmu wymagam, żeby miał trekowego ducha, co niekoniecznie przekłada się na wygląd.Oczywiście zawsze dopuszczam możliwość, że wyjdę z kina klnąc na czym świat stoi i grożąc Abramsowi i ekipie bolesną śmiercią, ale zamiast emocjonować się zawczasu, w spokoju będę polerował noże.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 212 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram