Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Algren

PBF - Chorąży Algren

Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 577 total)
  • Author
    Posts
  • uss predator
    Participant
    #57649

    - zaras dojde- powiedziała savi wstając- no to tyle jeśli chodzi o grę - odparł felix odkładając karty - dokończymy to kiedy indziej- dodał milten. Gdy wszyscy wyszłi z kajuty savi w kierunku windy w wnętrzu ktorej - pokład 1 - odezwał się felix gdy ruszyła winda która w pare sekund była już na mostku - zając stanowiska, felix- wypowiedziała savi widząc że felixa przejmującego swoje stanowisko - aya sir. fazery gotowe- odparł felix- wyjśc z warp- po wypowiedzeniu tych słów niczym automat okręt przeszedł na impulsową- felix...ognia

    Pitmistrz
    Participant
    #57650

    Promienie fazera gładko odpłynęły w ciemność kosmosu aby po chwili się rozproszyć a do was przyszła wiadomość znikąd - Za wolny czas reakcji -

    uss predator
    Participant
    #57651

    - chorązy otworzyc kanał komunikacyjny na wszystkie częstotliwościach- powiedziała savi- gotowe sir.- ujawnij się kimkolwiek jesteś- savi wykonując skromny gest dłonią dała do zrozumeinia żeby nadac wiadomośc- gotowe- powiedział młody czarnowłosy chorąży - zobaczymy kto się odezwie trzymaj fazer w gotowości felix

    Pitmistrz
    Participant
    #57652

    Nie stało się nic ktokolwiek nadał wiadomość nie miał zamiaru się ujawniać albo już odleciał.

    uss predator
    Participant
    #57654

    - balian wracamy na kurs - powiedziała savi wstając z krzesła - felix przejmujesz dowodzenie i wyłącz uzbrojenie- aya- słychac było w tle stylowe dzwięku wejscia w warp - diego kiedy będziem mieli pełną moc warp- znaczy się kiedy druga gondola będzie na chodzie - spytał rozkojarzony diego - tak o to mi chodzi

    Pitmistrz
    Participant
    #57655

    - Z tego co wiem to gondole naprawiliśmy w doku - odpowiedział zdziwiony kadet.

    uss predator
    Participant
    #57656

    - eee zapomniałąm to przez te zmęczenie ide się położyc- wychodząc z mostka savi drapała się po głowie- dziwne - stwierdził milten- co takiego- odparł felix siadając na fotelu dowódzcy- jest ciągle ... nieobecna - przejdzie jej idzcie spac- masz racje chodz milten- powiedział diego wchodząc do windy która dopiero wróciła- trzymaj się felix- dodał milten gdy zamkneły się mu drzwi.- wierz dziwny był ten przekaz- odezwał się diego- zajme się nim rano może to jakieś cwiczenia- byc może pewnie jacys klingonie sprawdzają nas- powiedziawszy to diego roześmiał się - pokład 7 - w tej chwili winda ruszyła- pewnie tak ci to mają osobliwe poczucie humoru- ledwo kończąc słowo winda staneła - dobra do jutra - narazie milten, pokład 5 - winda kolejny ras ruszyła by w parę chwil by na miejscu, dośc zmęczony stanął przed drzwiami kajuty kładząc się na łóżku sanąłKajuta Savi...Po przebraniu się i sprzątnienicu kart leżac na łóżku padła w twardy sen..Niech śpi tymczasem na mostku- Kadecie co to za rodzaj sygnału odebrałeś i z jakiego okrętu- powiedział ruszony felix

    Pitmistrz
    Participant
    #57657

    - Standardowy sygnał krótkiego zasięgu w przekazie nie było identyfikacji ale na pewno ma federacyjną sygnaturę.

    uss predator
    Participant
    #57659

    - spróbuj znaleśc do kogo należy - aya sir. - pełny skan okolicy - żucił komende w kierunku kadeta I roku siedzącego na stanowisku naukowego - tak sir.- w tej chwili młody czarnoskóry oficer zaczą wciskac przyciskiParę godzin późniejPo kilku godzinach totalnej nudy jak to bywa na nocnej wachcie felix totalnie znudzony zaczął krązyc po mostku - coś nie tak- spytała młoda dziewczyna siedząca na stanowisku sternika- nie chyba nie nie podoba mi się ta wiadomośc- stwierdził felix siadając ponownie na fotelu dowódzyKajuta miltena Nie dając rady spac milten usiadł przy komputerze z kubkiem kawy- komputer- zaczął rozciągając się - wyświetl dane o ikonianach jakie zebrał Uss Enterprise 1701-D, kąkretnie wszystko o ich portalach- w myślach ciągle krążyły historie z czasów ich istnienia gdy nagle odezwał się głos komputera- wyszukuje.....

    Pitmistrz
    Participant
    #57695

    Ikonianie byli starożytna i bardzo zaawansowana cywilizacją która została zniszczona około 200 000 lat temu przez bombardowanie orbitalne ich rodzinnej planety Ikonni.Starożytne teksty mówią że Ikonianie „Demony powietrza i ciemności” posiadali zdolność do pojawiania się na bardzo odległych planetach bez użyci okrętów kosmicznych.Późniejsze odkrycia dowiodły że chodziło o technologię bram które pozwalały na natychmiastową teleportację nawet do tak dalekich miejsc jak Vandros IV w kwadrancie Gamma.Do czasu odkrycia Ikonni w 2365 Ikonianie byli uważani za nic więcej po za mitem.Reszta danych była tajna.

    uss predator
    Participant
    #57748

    Poprostu pięknie- powiedział milten wylączając komputer i wtając z krzesła - jak zwykle pełno utrudnień poczym usiadł przy komputerze- komputer wyslij wiadomośc do Komandora La'forg-a z proźbą kontaktu Miltenz USS Predator- wiadomośc wysłana- odezwał się komputer- może ty pomożesz- odezwał się milten który położył się spacMijają godziny i nic się nie dzieje załoga poza felix-em śpi jak zabitaKajuta Savi 6 ranoPo wielo godzinnym snie savi czuje się jak nowa pośpieśnie zakłada mundur i idzie na mostek - pani komandor- słyszy za sobą gdy nagle za sobą widzi miltena i baliana- witam - jak noc - spytał balian- dobrze kolejny dzień drogi- powiedziała savi poprawiając włosy - ta jeszcze 15 dni i będziem na miejscu- stwierdził miltenCała ekipa weszła do windy która ekspresem dojechała na mostek- witaj felix jak tam zmiana- spytała savi która siadała na fotelu - spokojna żadnych incydentów- dzięki idz się wyspac- dziękuje - komputer wachta alfaW tej chwili światło na mostku się rozjaśniło- milten i jak tam twoje badania - w sprawie mojej teori - ta- wyczytałem parę ciekawostek ale większośc jest utajniona co wiąże mi ręce ale z tego co słyszałem o ikonianach posiadali te4chnolige do przenoszenia się w dowolne miejsce bez żadnych statków ..coś w rodzaji portali - i ty myślisz że to trafiło się kapitanowi - spytał niedowierzającym glosem felix która stał przed windą- tak właśnie uważam lecz bez dodatkowych inforamcji nic nie mogę potwierdzic na 100%- kończąc swoją wypowiedz milten obrócił sie do swojej konsoli i zaczął pracowaca felix udał się windą wdo swojej kajuty- balian- zaczeła savi- ile ten okręt jest wstanie wykręcic- jakieś warp9 przez 12 godzin- myślę że czas przetestowacm wydajnośc napędu- sir.- przyśpiesz do warp 6.7 - przepisy pozwalają nam leciec z warp 5 - wiem ale skąd mam wiedziec ile możemy wycisąc z okrętu w czasie walki skoro nie sprawdziliśmy go kiedy mieliśmy czas- aya. sir. wapr 6.7- po naciśnieciu paru przycisków na konsoli dalo się usłyszec jak okręt zaczyna przyśpieszac- mamy warp 6.7 - utrzymuj prędkośc szybciej dolecim szybciej zaqczniemy robic cos lepszego - aya sir.- odparł balian- kadecie czy są jakies okręty w okolicy- spytała savi młodego blądyna na miejscu taktycznego

    Pitmistrz
    Participant
    #57808

    - Jesteśmy niedaleko ruchliwej trasy wykrywam przynajmniej 50 okrętów w większości transportowce z obstawą ale jest też kilka naszych jednostek najbliżej jest konwój Ferengi 4 transportowce i eskorta.

    uss predator
    Participant
    #58160

    - chorąży sprawdz czy jakaś z tych jednostek nie leci naszym kursem wkońcu samemu nikt nie lubi latac- aya sir. ale to moze potrwac- mamy czas- odparła savi siedząc w fotelu Tym czasem siłownia- ty też tu- wtrącił diego który nie mając nic lepszego do robot wpadł - nie chce mi się spac więc pocwicze- odparł felix- jak noc- spokojna .. nocna zmiana jest strasznie nudna gdzie ci borgowie- ja za nimi nie tęsknie - też nie- więc o co ci chodzi- na Rumi mieliśmy co robic naprzykład ten nasz skok w czasie- tak pewnie zaras zaczniesz gadac o tym okręcie co znaleźlismy - skąd wiesz- wiem do czego zmierzasz lepiej weś coś cięszego- po co - pomaga nie myślec i pozwoli ci zapomnic o nudzie- dzięki za rade - poczym felix zabrał się za staromodną sztange z XX wieku Po dłuszym cwiczeniu felix zebrał swoje rzeczy i wyszedł z siłowni. Po dłuszym spacerze doszedł do swojej kajuty i zasnął na dośc nie wygodnym łóżku.Mostek 3 godziny później- chorąży i jak..- spytała savi widocznie znudzona czekaniem i brakiem zajęc

    Pitmistrz
    Participant
    #64947

    - Nic ciekawego mam tylko pytanie od USS Alana czy nie mamy zbędnego modułu APSZ tylko że komputer nie wie co to jest.

    uss predator
    Participant
    #83884

    - Chorąży nadaj na Uss Alana żeby sprecyzowali swoją prośbę a dokładnie co to jest modułu APSZ - Tak sir.- Jak się dowiesz czy jakaś jednostka leci naszym kursem daj mi znać.

Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 577 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram