Fringe

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 130 total)
  • Author
    Participant

Jeszcze jeden odcinek, ale zachodzę w głowę jak zamierzają zakończyć po tym, co się stało 😉

Flashbones
    Participant

Ostatni odcinek był kapitalny, zapowiada się, że finał sezonu będzie jeszcze lepszy i zakończą tak, że będziemy z niecierpliwością wyczekiwać września.

Elvenking
    Participant

Pojechali po bandzie. Już więcej by się w tym odcinku upchnąć nie dało :DJak wam się podobał taki finał?

Flashbones
    Participant

Finał bardzo dobry, nie spodziewałem się takiego rozwiązania po obejrzeniu przedostatniego odcinka.

Diabeu
    Participant

Finał był genialny, IMHO.Tylko teraz ciekawe, w jaki sposób rozpoczną 4ty sezon skoro Peter no wiecie co.Jezus jak ja kocham motyw podróży w czasie.

Cross
    Keymaster

Bardzo fajny odcinek 4x02 - współpracujące ekipy z obu wymiarów.

Elvenking
    Participant

No też mi się podobało, (lekki spoiler)chociaż chyba profesor zbyt łatwo pogodził się z tym, że jest w równoległym wymiarze, a z kolei na jego odbiciu nie zrobiło to już chyba żadnego wrażenia, trochę tak mi to zgrzytnęło przy oglądaniu.

Najbardziej to mnie ciekawi jak pociągną wątek Petera 🙂

Eviva
    Participant

Nie wiem, jak to się stało, ale nie zdołałam wciągnąć się w ten serial. O ile taki "X-Files_ wmurował mnie w kanapę od pierwszego odcinka, o tyle "Fringe" pozostawiał mnie obojętną za każdym razem, gdy próbowałam go oglądać.

Piotr
    Keymaster

Mnie Fringe też nie porwał od początku, dopiero gdzieś w drugim sezonie uznałem, że powstaje coś nieprzeciętnego. A im dalej tym lepiej. W obecnym sezonie interakcja obu światów sprawia, że jest jeszcze ciekawiej.

Diabeu
    Participant

Drugi odcinke był bardzo ciekawy, szkoda tylko, że oglądalność mocno spadła 🙁

Cross
    Keymaster

Dwa nowe odcinki Fringe i jest bardzo ok. Oczywiście jego anulacja wciąż się czai za rogiem, a smętne gluty telewizyjne mają się dobrze :/ Kto zauważył Obserwatora? (poza tym rozmawiającym z Olivią) 🙂

Diabeu
    Participant

Jak dla mnie ten sezon rośnie w siłę z każdym następnym odcinkiem.Fajnie, że intryga już nie dotyczy tylko 'wojny' pomiędzy tymi wszechświatami, ale pojawił się nowy (stary) zawodnik.Ostatnio się trochę zdziwiłem widząc Broylesa 'po tamtej stronie', widać w tej linii czasowej go nie zamordowano.

Cross
    Keymaster

Obserwatora wyczaiłeś? 🙂

Piotr
    Keymaster

Ja nie, gdzie?Po grudniowej przerwie jakoś nie paliło mi się do Fringe, ale wystarczył jeden odcinek, by mnie znów wessało. To naprawdę solidny serial. Jedyne, co mi trochę nie pasuje to to, że tak naprawdę został nam jeden bohater - Peter. Reszta to alternatywne wersje. Niby ci sami, ale inni. Nie ma budowanych przez trzy sezony relacji, świat też jest inny. W sumie może i ciekawszy, ale na koniec albo znów będzie reset, bo Peter wróci do siebie, albo utknie tu, zaczynając od zera. Mamy dobry Fringe, ale jakby niekompletny.

Cross
    Keymaster

Wciśnijcie pauzę podczas zamieszania z rozdawaniem banknotów.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 130 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram