Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co wy myslicie o naszym kraju?

A co wy myslicie o naszym kraju?

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 155 total)
  • Author

Ja uwazam np homoseksualizm za chore zboczenie a homoseksuliści powinni sie leczyc itp - Mimo to ich toleruje i nei chciałbym ich nigdzie zamykac.. No chyba ze narzucaja mi swoje warunki to wtedy by sie im dostalo ale póki zyja jak normlani ludzie to..

Wiesz Jamesie T. Kirku, uważam że Twoje poglądy są chore i trzeba Ciebie leczyć. I co najgorsze większośc ludzi (zapewne sami głupcy, komunisci, oszłomy, pedały, Żydy i juz nie wiem kto jeszcze) zgodza się ze mną. Razem obmyslimy masoński spisek i zamkniemy Ciebie w zakładzie dla obłakanych, gdzie będziesz mógł obijać gumowe sciany i złorzeczyć na nas. Bu ha ha ha ha!

No, za 2 lata wybory. Trzeba będzie znów sie ruszyć i pójśc zagłosować na tych złych polityków.

Moje poglady chore nie sa ale jak uwazasz.. Homoseksualizm to dewiacja i zboaczenie na równi z pedofilia, nekrofilia zoofilia itp. Homoseksualisci powinni sie leczyc ale ich toleruje. Tyle ze oni nie toleruje tego (w wiekszosci) ze ktos uwaza ich za dewiantów.

Match
    Participant

Różnica jest przede wszystkim taka, że dziecko lub zwierzę nie ma wystarczających zdolności poznawczych, by zrozumieć o co chodzi i świadomie wyrazić zgodę. A co sobie dwie dorosłe osoby robią w sypialni to ich sprawa.

Różnica jest przede wszystkim taka, że dziecko lub zwierzę nie ma wystarczających zdolności poznawczych, by zrozumieć o co chodzi i świadomie wyrazić zgodę. A co sobie dwie dorosłe osoby robią w sypialni to ich sprawa.

1. 14latek jest juz na tyle swiadomy ze mozna by go skazac na smierc za zabójstwo a co dopiero decydowac o swoich pogladach..

2. Zam definicje dewiacji - Homoseksualizm jest dewiacja... Przecież mówia (do jasnej ciasnej) ze to co kto robi w sypialni to JEGO sprawa. Nie obchodzi mnie to i nie chce tego zakazywac ale mam prawo myslec o tym co chce

Dalek
    Participant

14latek jest juz na tyle swiadomy ze mozna by go skazac na smierc za zabójstwo a co dopiero decydowac o swoich pogladach.

pacz a mnie na prawie karnym uczyli, że 15 latek 🙂

2. Zam definicje dewiacji - Homoseksualizm jest dewiacja... Przecież mówia (do jasnej ciasnej) ze to co kto robi w sypialni to JEGO sprawa. Nie obchodzi mnie to i nie chce tego zakazywac ale mam prawo myslec o tym co chce

a who uważa inaczej

Match
    Participant

ad. 1, cóż czasem jest, częściej jednak nie jest. I mylisz poglądy, które ma każdy np. 4 latek ma pogląd, że mama powinna mu jednak kupić ten czerwony samochodzik, ze zdolnościami poznawczymi, wracając do powyższego przykładu: dziecko nie jest w stanie ocenić, dlaczego mama mu samochodzika nie kupiła.ad. 2 rozumiem, że ktoś może uważać homoseksualizm za zboczenie, jednak zrównywanie go z pedofilią i zoofilią logicznie powinno prowadzić do stwierdzenia, że samogwałt jest równie strasznym występkiem i zwyrodnieniem jak gwałt.Zresztą ja bym jednak uważał, bo jedyny rozsądnie myślący polityk w naszym kraju, duchowy ojciec polskich libertarian, Krul głosi, że że lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie.

Barusz
    Participant

14latek jest juz na tyle swiadomy ze mozna by go skazac na smierc za zabójstwo a co dopiero decydowac o swoich pogladach.

To prawo decyduje o tym w jakim wieku jest się czegoś świadomym? 😮

a who uważa inaczej

1. O pogladach swoich decydowac to juz 7latek moze bo nikt nie narzuci mu swoich siła a pranie móżgu jesst nielegalne... Co do "kary" to jak dzieciak ejst świadomny to niech ponosi konsekwencje

ad. 1, cóż czasem jest, częściej jednak nie jest. I mylisz poglądy, które ma każdy np. 4 latek ma pogląd, że mama powinna mu jednak kupić ten czerwony samochodzik, ze zdolnościami poznawczymi, wracając do powyższego przykładu: dziecko nie jest w stanie ocenić, dlaczego mama mu samochodzika nie kupiła.

ad. 2 rozumiem, że ktoś może uważać homoseksualizm za zboczenie, jednak zrównywanie go z pedofilią i zoofilią logicznie powinno prowadzić do stwierdzenia, że samogwałt jest równie strasznym występkiem i zwyrodnieniem jak gwałt.

Zresztą ja bym jednak uważał, bo jedyny rozsądnie myślący polityk w naszym kraju, duchowy ojciec polskich libertarian, Krul głosi, że że lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie.

1. Chodził obardziej o to ze np ja zostałem ateista w wieku 11lat i po prostu nim byłem. To czy mama chce czy nie to mnie nie obchodzi

2. Walenie to nie gwałt bo robimy to z własnej woli.. przynajmniej ja.

Pedofilia jeśli nie odchodzi do gwałtu nie jest w gruncie rzeczy złą.. ja juz bym zaliczyl 2x starsza kobiete i jestem świadomy - gwałt by to raczej nei był itp..

I. Thorne
    Participant

Ja tak się zastanawiałem ile Jamesie masz lat. No i wyszło szydło z worka.Najpierw myslałem o łysym z bejsbolem, który dorwał sie do kompa. Teraz jednak ten łysy odmłodził się, chodzi do gimnazjum, oglada RedTube i podkochuje w cycatej pani od polskiego. A teraz kupili mu kompa i dali dostęp do internetu, więc pisze by zszokować. Brakuje w twoich (podkreślam, że piszę "tobie" z małej litery, gdyż nie szanuję cię) wypowiedziach paru blokersowych partykuł wzmacniających i spójników typu k..., h... i d...Ja mam 30 lat, zonę, dom i inne spojrzenie na zycie. Nie drę ryja na ulicy, nie przeklinam (staram sie przynajmniej), nie plotukuje o sąsiadach. Uprawiam seks z moją żona w różnych pozycjach, nie tylko misjonarskiej i mam swoje fetysze (ups, zboczenia). Po prostu jestem dorosły.Minie pare lat, podrosniesz, skończysz naukę, ożenisz się i znajdziesz pracę. I wtedy nagle zrozumiesz, że te rzeczy jakie cię rajcowały za młodu są strasznie głupie. I wtedy będę pisał do "ciebie" z dużej litery.A teraz, młodziez musi się wyszumiec, więc szum...

Ja tak się zastanawiałem ile Jamesie masz lat. No i wyszło szydło z worka.

Najpierw myslałem o łysym z bejsbolem, który dorwał sie do kompa. Teraz jednak ten łysy odmłodził się, chodzi do gimnazjum, oglada RedTube i podkochuje w cycatej pani od polskiego. A teraz kupili mu kompa i dali dostęp do internetu, więc pisze by zszokować. Brakuje w twoich (podkreślam, że piszę "tobie" z małej litery, gdyż nie szanuję cię) wypowiedziach paru blokersowych partykuł wzmacniających i spójników typu k..., h... i d...

Ja mam 30 lat, zonę, dom i inne spojrzenie na zycie. Nie drę ryja na ulicy, nie przeklinam (staram sie przynajmniej), nie plotukuje o sąsiadach. Uprawiam seks z moją żona w różnych pozycjach, nie tylko misjonarskiej i mam swoje fetysze (ups, zboczenia). Po prostu jestem dorosły.

Minie pare lat, podrosniesz, skończysz naukę, ożenisz się i znajdziesz pracę. I wtedy nagle zrozumiesz, że te rzeczy jakie cię rajcowały za młodu są strasznie głupie. I wtedy będę pisał do "ciebie" z dużej litery.

A teraz, młodziez musi się wyszumiec, więc szum...

Mój wiek nie ma tu nic do znaczenia.

Redtube jest kiepskie.. Wole Xvideos

Moja pani od Polskiego nie jest zbytnio atrakcyjna..

Kompa i dostep do neta mam od dawna

To czy mnie szanujesz czy nie mnie nie obchodzi

Twoj wiek mnie nie obchodzi

Żona i dom tez nie..

To co robisz ze swoja zona tym bardziej.

jak ja bede w twoim wieku i nic sie nie zmieni to bede dawno za granica wiec watpie by miał inne spojrzenie na świat.. Zresztą co demokrata moze wiedziec o spojrzeniu na świat. Demokracja to rzedy kretynów.

Barusz
    Participant

Owszem, wiek i doświadczenie życiowe (to jak dlugo się na siebie pracuje i zarabia - a może jest się jeszcze na utrzymaniu rodziców, liczba przeczytanych książek itd) mają przeolbrzymie znaczenie dla tego, czy czyjeś poglądy są słuszne, czy nie słuszne.

Jamjumetley
    Participant

a who uważa inaczej

Akurat WHO często okazuje się być oderwane od rzeczywistości. Przykładowo - według Światowej Organizacji Zdrowia osobnik w wieku 60 lat zalicza się do populacji ludzi starych. Tymczasem zdroworozsądkowo przyjmuje się za tę granicę wiek 65, albo nawet 70 lat. Średnia długość życia naprawdę się wydłuża, a organizacja tego jakby nie zauważa.

Co do słowa "dewiacja" - według PWN jest to silne odchylenie od normy w zachowaniu, postępowaniu lub myśleniu. Nie przekonacie mnie, że homoseksualizm jest normą. Problem ze słowem "dewiacja" polega jednak na tym, że ma ono negatywne konotacje. Daleki jestem od piętnowania homoseksualistów - dopóki nie zachowują się obscenicznie w miejscach publicznych i nie adoptują dzieci, mam do nich taki sam szacunek jak do pierwszego lepszego, napotkanego człowieka.

Barusz
    Participant

Pierwszy lepszy może być właśnie gejem :PLepszy bidul czy adopcja przez geja?

Owszem, wiek i doświadczenie życiowe (to jak dlugo się na siebie pracuje i zarabia - a może jest się jeszcze na utrzymaniu rodziców, liczba przeczytanych książek itd) mają przeolbrzymie znaczenie dla tego, czy czyjeś poglądy są słuszne, czy nie słuszne.

Jestem libertarianinem i monarchista - Moje poglady sa sluszne..

Barusz
    Participant

Praciowałeś kiedyś, czy wciąż jesteś na utrzymaniu rodziców?

Jamjumetley
    Participant

Pierwszy lepszy może być właśnie gejem 😛

Tym lepiej! Nie szpieguję ludzi i nie wścibiam nosa w nieswoje sprawy. Nie obchodzi mnie orientacja innych dopóki mi jej nie wykrzykują prosto w twarz 😛

Lepszy bidul czy adopcja przez geja?

Żadne z powyższych.

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram