Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co wy myslicie o naszym kraju?

A co wy myslicie o naszym kraju?

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 155 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #111731

    Wybierają, syndrom mniejszego zła jest prawie wszędzie. James Cameron czy Francois Hollande to nie są niczyi ulubieńcy, zapewniam. Barack Obama też nie, wbrew temu, co wielu w naszym kraju sądzi - kto nie wierzy, niech wygoogle'a sobie nazwisko Keith Judd).

    #111736

    Kapitanie, nieprawda. Najlepsza Partia to Obóz Narodowo-Radykalny, w końcu to oni jako jedyni (chyba) chce przejąć władzę siła... :>

    Tak się zastanawiam, Polacy zrzędzą na głupi rząd, głupia opozycję i ogólnie na głupich polityków, ale jakos ci "madrzy" nie tworza partii i nie startuja w wyborach. Dlaczego? Bo sa za głupi?

    A teraz wypowiem się ostro. Jeśli narusza to regulamin forum to mozna skasowac to co napiszę poniżej.

    Unia Polityki Realnej i jej lider w szczególności to połączenie osób ciepriących na manie przesladowcą, wietrzący spiski w każdym przepisie, nienznający zasad wolnego rynku debile i rasiści chcący zlikwidować osoby niepełnosprawne, gdyz obciążają budżet państwa. Tak w skrócie można ich opisać gdy się ich słucha.

    I jeszzce jedna sprawa. Jak ktoś w Polsce będzie próbował przejąć władzę siłą to wtedy sam wyjdę na ulicę i zajmę się nimi. Po prostu fizycznie. Bilismy Niemców, bilismy Rosjan przez te wieki, bedziemy też bic neonazistów. Mamy w bicu wrogów jako naród spore doświadczenie.

    W demokratycznych państwach madry nie dojdzie do władzy bo w państwie przewazaja osoby nieznajace sie na polityce

    UPR sie nie za bardzo nie interesuje lae to kapitaliści wiec póki co jest OK

    Stosunek do osób niepelnospranwych to sprawa prywatna

    Dobrą wlaze mozna przejac TYLKO siła. Zamch stanu to jedyne wyjscie zeby przejac władze i posadzic normalne osoby.

    Gdzue ty tu neonazim widzisz? Augusto Pinochet (którego bardzo cenie i takiego przywóce powinna mieć Polska) nie był neonazista. Hitler został wybrany demokratycznie...

    Zresztą watpie by ktos miał przeciwko by ktos obalał obecny rzad... A jak juz to mała grupa... Wykopie sie kilka rowów wiecej.. Albo wybuduje sie obóz pracy wiecej i tyle..

    No cóz - Należy zmienić rząd. Najlepiej poprzez zamach stanu.

    I jeszzce jedna sprawa. Jak ktoś w Polsce będzie próbował przejąć władzę siłą to wtedy sam wyjdę na ulicę i zajmę się nimi. Po prostu fizycznie. Bilismy Niemców, bilismy Rosjan przez te wieki, bedziemy też bic neonazistów. Mamy w bicu wrogów jako naród spore doświadczenie.

    Dokładnie - chcesz coś zmienić - idź na wybory. Na zachodzie (może poza Włochami :P) ludzie nie wybierają kogoś, kto zalazł im za skórę. Dziś w cywilizowanych państwach nie dokonuje się zamachów stanu.

    W demokracji wybiera sie idiote (tusk), komuniste (obama), faszyste (hitler). W monarchii czy dyktaturze (chociaz kojarzy sie z Kim Dzongiem itp) nie tak czesto wybierali idiote. Zamach stanu to rzecz potrzebna. NIe warto sie patyczkowac tylko brac siła to co sie chce osiagnac

    Barusz
    Participant
    #111741

    Hitler, wbrew powszechnemu mniemaniu powtarzanemu przez nieuków, nie został wybrany demokratycznie.

    #111742

    Hitler, wbrew powszechnemu mniemaniu powtarzanemu przez nieuków, nie został wybrany demokratycznie.

    Został. Przynajmniej tyle pisze w wiekszości podręczników itp

    Dalek
    Participant
    #111747

    Odpisał bym coś, ale czuje że Barusz już coś szykuje ;P

    Barusz
    Participant
    #111748

    Pisze, i słusznie, że został wybrany zgodnie z prawem. W marcu 1933 r., w ostatnich przed wojną wyborach, już przy regularnych cudach nad urną, zatraszaniu, rozbijaniu przez bojówki partyjne lokali wyborczych itd., NSDAP miała dalej niecałe 44% poparcia. Byłoby także miło, gdyby ludzie zdobywajacy wiedzę z tego co "pisze w wiekszości podręczników itp" nie zabierali głosu w ważnych sprawach społecznych, politycznych itd., no bo to trochę śmiesznie wygląda.

    Dalek
    Participant
    #111753

    Dodam, jeszcze że Hitler przegrał wybory prezydenckie w 1932 z Hindenburgiem.

    #111759

    Pisze, i słusznie, że został wybrany zgodnie z prawem. W marcu 1933 r., w ostatnich przed wojną wyborach, już przy regularnych cudach nad urną, zatraszaniu, rozbijaniu przez bojówki partyjne lokali wyborczych itd., NSDAP miała dalej niecałe 44% poparcia. Byłoby także miło, gdyby ludzie zdobywajacy wiedzę z tego co "pisze w wiekszości podręczników itp" nie zabierali głosu w ważnych sprawach społecznych, politycznych itd., no bo to trochę śmiesznie wygląda.

    Oj tam oj tam.. Tak czy tak gdyby nie bylo demokracji to do władzy by nie doszedł

    Nieukiem nie jestem - Cytuje to co wiem z podreczników.

    Demokracja watykańska to jedyna demokracja która da sie zaakceptowac. Prawo do głosowan powinno byc dawane tylko wybranym.

    Match
    Participant
    #111770

    Dołączona grafika

    I. Thorne
    Participant
    #111788

    Stosunek do osób niepelnospranwych to sprawa prywatna

    Co to znaczy "prywatna"?

    To są ludzie czy bezmózgie kaleki? Pomagać im czy likwidować dla czystości rasy? Proszę o przyblizenie Twojej wersji "prawdy".

    Dobrą wlaze mozna przejac TYLKO siła. Zamch stanu to jedyne wyjscie zeby przejac władze i posadzic normalne osoby.

    Dla mnie osoby usiłujace przejąć władzę siłą nie są dobrzy, a ich totalitarne rządy będą ZŁE dla mnie i mojej rodziny.

    Gdzue ty tu neonazim widzisz? Augusto Pinochet (którego bardzo cenie i takiego przywóce powinna mieć Polska) nie był neonazista. Hitler został wybrany demokratycznie...

    Powtarzam, w Polsce tylko jedna partia usiłuje przejąc władzę siłą, a ideologię ma noenazistowską.

    Pinochet był dyktatorem i gnębił naród, a przynajmniej jego częśc. Zresztą jesli jego polityka była taka dobra, to czemu nie rządza jego następcy?

    Hitler przejął władzę pokojowo w wyniku wyborów, ale potem już nikt mu władzy nie mógł w wolnych wyborach odebrać. A czemu? Bo opozycja już nie żyła w nazistowskich Niemczech...

    Zamach stanu to rzecz potrzebna. NIe warto sie patyczkowac tylko brac siła to co sie chce osiagnac

    Racja, 100% racji. Prtoszę podeślij mi na PM swój adres, pogadam z kolegami i przyjedziemy okraść cię i pobić. Przecież nie warto się patyczkować i brac siłą co się chcę, a chcę twego majątku, cnoty dziewczyny (jesli ja masz) i Main Kampfu, do którego się modlisz.

    Barusz
    Participant
    #111789

    Politycy w ogóle nie mają prywatnych spraw. Jak któryś z nich mówi, że np. "niepełnosprawni powinni być izolowali", no to che, by uchwalono takie przepisy.

    #111790

    "To są ludzie czy bezmózgie kaleki? Pomagać im czy likwidować dla czystości rasy? Proszę o przyblizenie Twojej wersji "prawdy"."Wypowiedź Korwina o niepełnosprawnych nie była zwiazana z polityką.On po prostu stwiedził ze nie chciały ich ogladac w telewizji (nie powiedział ze chce zakazac) tak samo jak zwyrodnialców itp. To jedni z osób których nie chce ogladac ale nie porównywał ich do zwyrodnialców ani nie chciał wybic jak mówia półmózgi."Dla mnie osoby usiłujace przejąć władzę siłą nie są dobrzy, a ich totalitarne rządy będą ZŁE dla mnie i mojej rodziny."Dyktatura moze byc dobra lub zła - demokracja zawsze jest głupia. Rządy madrego przywódcy nie mogą byc złe. Rządy idiotów tak."Powtarzam, w Polsce tylko jedna partia usiłuje przejąc władzę siłą, a ideologię ma noenazistowską."Ukarac ich i wywaic z rzadu - Proste? Proste.."Pinochet był dyktatorem i gnębił naród, a przynajmniej jego częśc."Do obozów pracy i piachu szli tylko przestepcy oraz komuniści, socjaliści itp.. Owszem za same poglady zamykac nei powinien ale czy smierc, tortury na jakim komuchu to taka strata? Nie.."Zresztą jesli jego polityka była taka dobra, to czemu nie rządza jego następcy?"Nie był na tyle inteligentny by pomyślec. Rządy kimów w Korei sa pod tym wzgledem lepsze bo sobie przekauzja. W Pinochetem powinno byc tak samo."Racja, 100% racji. Prtoszę podeślij mi na PM swój adres, pogadam z kolegami i przyjedziemy okraść cię i pobić. Przecież nie warto się patyczkować i brac siłą co się chcę, a chcę twego majątku, cnoty dziewczyny (jesli ja masz) i Main Kampfu, do którego się modlisz"To rozumienie plebsu jak to mówił jeden człowiek (bez urazy..) - Jestem zwykłym obywatelem i nie zagrazam wolnosci (wolnosci nie musi zagrac nawet dyktator a prawo do glosowan to nie wolnosc). Mam prawo do życia jak kazdy. Po prostu nieudolny rżad rujnuje innych a kazdy kto rujnuje innych powinien byc obalony."Politycy w ogóle nie mają prywatnych spraw. Jak któryś z nich mówi, że np. "niepełnosprawni powinni być izolowali", no to che, by uchwalono takie przepisy."Ja uwazam np homoseksualizm za chore zboczenie a homoseksuliści powinni sie leczyc itp - Mimo to ich toleruje i nei chciałbym ich nigdzie zamykac.. No chyba ze narzucaja mi swoje warunki to wtedy by sie im dostalo ale póki zyja jak normlani ludzie to..

    Match
    Participant
    #111791

    Dołączona grafika

    Romek 63
    Participant
    #111799

    "Pinochet był dyktatorem i gnębił naród, a przynajmniej jego częśc."

    Do obozów pracy i piachu szli tylko przestepcy oraz komuniści, socjaliści itp.. Owszem za same poglady zamykac nei powinien ale czy smierc, tortury na jakim komuchu to taka strata? Nie..

    Tu już chyba nawet komentarz jest zbędny 😯

    I. Thorne
    Participant
    #111800

    Ja uwazam np homoseksualizm za chore zboczenie a homoseksuliści powinni sie leczyc itp - Mimo to ich toleruje i nei chciałbym ich nigdzie zamykac.. No chyba ze narzucaja mi swoje warunki to wtedy by sie im dostalo ale póki zyja jak normlani ludzie to..

    Wiesz Jamesie T. Kirku, uważam że Twoje poglądy są chore i trzeba Ciebie leczyć. I co najgorsze większośc ludzi (zapewne sami głupcy, komunisci, oszłomy, pedały, Żydy i juz nie wiem kto jeszcze) zgodza się ze mną. Razem obmyslimy masoński spisek i zamkniemy Ciebie w zakładzie dla obłakanych, gdzie będziesz mógł obijać gumowe sciany i złorzeczyć na nas. Bu ha ha ha ha!

    No, za 2 lata wybory. Trzeba będzie znów sie ruszyć i pójśc zagłosować na tych złych polityków.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram