Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co wy myslicie o naszym kraju?

A co wy myslicie o naszym kraju?

Viewing 5 posts - 151 through 155 (of 155 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #112044

    ja nie mmam takich problemów

    Cóż, Bóg w końcu nie może pokarać JTK tak jak Hioba 😀

    Pozdrowienia dla cycatej pani od polskiego 😀

    #112047

    ja nie mmam takich problemów

    Cóż, Bóg w końcu nie może pokarać JTK tak jak Hioba 😀

    Pozdrowienia dla cycatej pani od polskiego 😀

    1. Bóg nie istnieje

    2. Za te ciagle żarty o cycatej pani od polskiego to bym w realu prze... bez wzgledu na to czy jestes wapniakeim czy rówiesnikiem..

    Match
    Participant
    #112050

    1. Bóg nie istnieje

    Mocne słowa jak na 13latka.

    Sai
    Participant
    #112085

    Zamach stanu to rzecz potrzebna. NIe warto sie patyczkowac tylko brac siła to co sie chce osiagnac

    Racja, 100% racji. Prtoszę podeślij mi na PM swój adres, pogadam z kolegami i przyjedziemy okraść cię i pobić. Przecież nie warto się patyczkować i brac siłą co się chcę, a chcę twego majątku, cnoty dziewczyny (jesli ja masz) i Main Kampfu, do którego się modlisz.

    I.Thorne - poprawiłeś mi humor na przynajmniej kilka dni :):):) A odpowiedź KJTK zrzuciła mnie z kanapy...

    A co ja myślę o naszym kraju? To piękny kraj, dobrych ludzi ( mamy też część "ćwierć mózgów" ale na to nic nie poradzimy) w którym nie puszczali w odpowiednim czasie ST w publicznej telewizji 😛 Kraj absurdów, ale również nowoczesnych rozwiązań, kraj gdzie kupuje się nowe samoloty dla LOTu a potem chce się sprzedać LOT, bo już się nie opłaca w niego inwestować... Gdzie krystalizuje się system partyjny, a partie skrajne nie mają racji bytu i dobrze. Nic co skrajne, na dłuższą metę zdrowe nie jest. Ogólnie kocham Polskę i żałuję, że teraz w szkole nie uczą jak być dumnym z Polski, mimo wszystko... KJTK, co do Boga, nikt nie udowodnił naukowo, że nie istnieje lub odwrotnie. To tylko kwestia wiary. Możesz nie wierzyć, twoja sprawa, ale powiedzieć, że taki byt nie istnieje? Nie możesz, nie masz na to dowodu.

    #112091

    Zamach stanu to rzecz potrzebna. NIe warto sie patyczkowac tylko brac siła to co sie chce osiagnac

    Racja, 100% racji. Prtoszę podeślij mi na PM swój adres, pogadam z kolegami i przyjedziemy okraść cię i pobić. Przecież nie warto się patyczkować i brac siłą co się chcę, a chcę twego majątku, cnoty dziewczyny (jesli ja masz) i Main Kampfu, do którego się modlisz.

    I.Thorne - poprawiłeś mi humor na przynajmniej kilka dni :):):) A odpowiedź KJTK zrzuciła mnie z kanapy...

    A co ja myślę o naszym kraju? To piękny kraj, dobrych ludzi ( mamy też część "ćwierć mózgów" ale na to nic nie poradzimy) w którym nie puszczali w odpowiednim czasie ST w publicznej telewizji 😛 Kraj absurdów, ale również nowoczesnych rozwiązań, kraj gdzie kupuje się nowe samoloty dla LOTu a potem chce się sprzedać LOT, bo już się nie opłaca w niego inwestować... Gdzie krystalizuje się system partyjny, a partie skrajne nie mają racji bytu i dobrze. Nic co skrajne, na dłuższą metę zdrowe nie jest. Ogólnie kocham Polskę i żałuję, że teraz w szkole nie uczą jak być dumnym z Polski, mimo wszystko... KJTK, co do Boga, nikt nie udowodnił naukowo, że nie istnieje lub odwrotnie. To tylko kwestia wiary. Możesz nie wierzyć, twoja sprawa, ale powiedzieć, że taki byt nie istnieje? Nie możesz, nie masz na to dowodu.

    Za czasów ST istniało tylko TVP (chociaz ono wtedy miało lepszy repertuar niz TVP teraz...) a teraz masz telewizje prywatne np AXNsci fi gdzie star trek leci kilka razy dziennie itp..

    Jak to powiedział mój znajomy - "Nie chcieć dowodów na to że cos na co nie ma dowodow nie istnieje.. Mozna dowodzić że to istneije ale póki nie ma dowodów to oficjalnie go nie ma"

    Ja sobie w sekunde moga wymyślec jakiś obraz bóstwa i mówić że istnieje

    Jakis Bóg mógłby istniec jednak co do Jahwe - Mozna miec 100% pewnosci ze go nie ma.

    1. Bóg nie istnieje

    Mocne słowa jak na 13latka.

    Ale ja mam 14,5 lat...

    Stwierdzenie faktu to nei mocne słowa.. Duchy - One moga istniec... Baa, jestem nawet prawie pwien.. Dowodów jest wiecej niż na istnienie obcych co do których mam prwnośc

Viewing 5 posts - 151 through 155 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram