Forum Replies Created

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Addamus
  Participant
  #81063

  Takie konkursy powalają mnie z nóg... naprawdę na poziomie pytania o kolor żółtego malucha 😀

  Addamus
  Participant
  #80230

  Jestem prawie pewny,że autorowi chodzi o jakaś "rewolucję", pytanie jaką? Możliwe,że jest to pewien sposób propagowania strony Klingonów w przyszłym sporze pomiędzy nimi a Federacją w nadchodzącym ST:O... a kto gra najwięcej w gry MMOrpg ? Koreańczycy, którzy o ile mnie pamięć nie myli, zawsze lubili powojować. Po głębszym przemyśleniu stwierdzam,że byłoby to zbyt proste...Patrząc z innej perspektywy,może jest to swego rodzaju wezwanie do jednoczenia się ludzi do poczynienia jakiegoś kroku...Fanklub, religia nowa ? Ki diabeł ? Powiem szczerze,że albo to jest dosyć ciekawa zagadka do rozwiązania, albo zwykły zbieg okoliczności, albo ktoś sobie robi zwyczajnie jaja z ludzi (coś w stylu wysyłania na skrzynkę email do 50 osób wiadomości,że wygrałeś to i tamto ale aby otrzymać nagrodę odeślij nam swoje dane osobowe- było kilku "obłąkańców",którzy takie kroki poczynili). Jedno trzeba przyznać, robota przednia.

  Addamus
  Participant
  #69287

  Jak pierwszy raz zobaczyłem "stojak" (chodzi o rurkę łączącą model z podstawką) w przypadku UPS to myślałem,że jest to prowizoryczny efekt transportera...Modele ciekawe, chociaż wolę poczekać na skromne - papierowe 😀 Zawsze ta dłubaninka przy składaniu dodaje smaczku modelowi.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram