Forum Fandom Kluby i grupy Kujawskie Forum Treka Trek w Bydgoszczy

Trek w Bydgoszczy

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • Author
    Participant

To jak z sobotnim spotkaniem? Chyba mozna powoli ustalic konkretna godzine i miejsce spotkania.Ja jestem caly dzien wolny,wiec kazda godzina mi odpowiada. Mysle ze i tak dostosujemy sie do zamiejscowych, tak by im pasowalo,wiec kieruje pytanie tez do przyjezdnych.Aha, i kto w ogole przyjezdza? 🙂

Vashar
    Participant

My, Rrrrrromulanie, potwierdzamy swoja obecnosc. Pora i miejsce w zasadzie nam kazda pasuje, aczkolwiek najlepiej chyba kolo poludnia? Przed poludniem tez moze byc, byle sie dobrze wyspac ;>

CoBrah
    Participant

A co na to reszta? 🙂 Jak dla mnie moze byc 12 (a nawet chwila po...),co do miejsca to mozna umowic sie wstepnie przy pomniku na Starym Rynku.A po przyjezdnych nie znajacych drog naszego miasta ktos moze wyjsc na dworzec.Tylko podajcie godzine swojego przyjazdu.

Kaleh
    Participant

Ja tego dnia będę przyjezdny/przejezdny bo nawet do domu nie zajrzę. To będzie mały wyskok dla odpoczynkiu przed poniedziałkowym egzaminem 🙂 Jakby co to mogę odebrać ludzi z dworca. A może w ogóle lepiej byłoby skonsultować daty przyjazdu i umówić się na dworcu??? Po drodze do centrum byśmy zdecydowali się na wybór mesy 😀

Vashar
    Participant

. A może w ogóle lepiej byłoby skonsultować daty przyjazdu i umówić się na dworcu???

Po drodze do centrum byśmy zdecydowali się na wybór mesy 😀

[post="29158"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Ok.... tylko niech moze sie odezwa osoby ktore przyjezdzaja? wtedy by bylo nam niewspolmiernie latwiej ustalic wreszcie godzine ;>

Antikan
    Participant

Jak dla mnie możemy umówić się na dworcu aby odebrać przyjezdnych...Niech przyjezdni podadzą najodpowiedniejszą dla nich godzinę...Niech ustalą kiedy sie zjawią...

Romulanka
    Participant

Jak dla mnie możemy umówić się na dworcu aby odebrać przyjezdnych...

Jakich przyjezdnych?

Czy w ogole jacys przyjezdni wymagajacy odbioru potwierdzali swoj przyjazd???

Antikan
    Participant

no nie wiem czy ktoś będzie dojeżdżal... Kaleh cos pisał... jeśli faktycznie nikt nie dojeżdża to ja proponuje jakos wieczorkiem sie spotkać...

Romulanka
    Participant

no nie wiem czy ktoś będzie dojeżdżal... Kaleh cos pisał... jeśli faktycznie nikt nie dojeżdża to ja proponuje jakos wieczorkiem sie spotkać...

[post="29206"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Plasssk... No to jak Kaleh do domu wroci? Z tego co wiemy, to on chce jechac do Torunia zaraz po spotkaniu ;>

Najlepiej by bylo, jakby Kaleh napisal o ktorej sie zjawi i do niego sie dostosujemy. Z tym, ze on nie wymaga odbioru 😉

CoBrah
    Participant

Hmmm, oprocz Kaleha przyjezdzajacego sobie z Torunia, to na pewno jeszcze I.Thorne przyjezdza z Grudziadza. Z tego co wiem to moze byc na dworcu w Bydgoszczy kolo 11.45,ale nie przyjezdza pociagiem, tylko go samochodem przywioza :)No mysle,ze w okolicach tej godziny pociag z Kalehem juz tez powinien przyjechac...

Kaleh
    Participant

Ja zjawię się na dworcu o 11.27 tak mniej więcej. Chyba to będzie najbardziej optymalna pora dla mnie. I fakt faktem wracam wieczorkiem do Torunia uczyć się do egzaminu 😀

CoBrah
    Participant

No to jak?Mysle,ze nie ma co zmieniac juz miejsca spotkania,wiec jutro godzina 12,na dworcu w hali glownej. Potem ruszymy poszukac jakiegos milego lokalu,w ktorym schronimy sie przed sloncem 🙂

Kaleh
    Participant

OK 🙂 Postaram się uspokoić karciarzy - karty wezmę tym razem nie zapomnę. Lokal wybierze się po drodze wg. mnie lepsze od Barki będzie jednak wyjście do Labiryntu - cisza spokój niebo raj..... 🙂 na pewno kart nie pozwiewa poza tym będzie można zawiązać w końcu Autonomiczny Oddział 🙂

I. Thorne
    Participant

Kaleh i tak na początku musze wygrać z CoBrahem. A na dworcu będę około 11.45 jak wcześniej mówiłem (może nawet wcześniej).

Romulanka
    Participant

To my sprobujemy dotrzec gdzies pomiedzy 11.30-11.45, zalezy jak nam srodki transportu popasuja.Przewidujemy jakies znaki ropoznawcze? Moze jakis telefonik do przyszlego (i przeszlego :P) terenowego? ;>

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram