Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Star Trek Online: Legacy of Romulus

Star Trek Online: Legacy of Romulus

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7400

  Dołączona grafika

  Najnowsza i zarazem największa dotychczas aktualizacja Star Trek Online o podtytule Legacy of Romulus wprowadza do gry pokaźną ilość nowości, o które gracze dopraszali się od premiery gry, jak i wiele więcej.

  Zdecydowanie największą atrakcją dodatku jest grywalna frakcja Romulan, a konkretniej Republika Romulańska pod przywództwem D'Tana, sprzeciwiającego się tyranii Tal Shiar i poszukującego dla rozbitych Romulan nowego domu. Gracze będą mogli stworzyć postać Republiki i rozegrać szereg nowych misji na przestrzeni wszystkich 50 poziomów doświadczenia, zasiadając przy tym za sterami potężnych romulańskich Warbirdów.

  Nie zapomniano także o Klingonach, których frakcja została solidnie usprawniona i rozszerzona, co w konsekwencji wreszcie daje graczom możliwość stworzenia postaci stojącej po dowolnej stronie konfliktu już od pierwszego poziomu doświadczenia, bez przymusu tworzenia wpierw postaci Federacji. A to wciąż tylko przykład zmian wprowadzonych w Legacy of Romulus, których ogólny zarys znajdziecie poniżej.

  [more]

  Nowa frakcja - Romulanie

  Dołączona grafika

  • Możliwość gry po stronie Republiki Romulańskiej od 1 poziomu doświadczenia.
  • Grywalny gatunek Reman dla abonentów oraz osób, które osiągnęły Tier 5 reputacji New Romulus.
  • Nowe misje i zadania przygotowane specjalnie z myślą o Romulanach, w tym rozszerzony Tutorial.
  • Unikatowa klasa okrętu - Romulańskie Warbirdy wyposażone w urządzenie maskujące oraz zestaw mocy opartych o nowy typ rdzenia warp.
  • Konflikt z Tal Shiar oraz imperator Selą, której głosu użyczyła sama Denise Crosby, a także z nowym tajemniczym gatunkiem obcych przeciwstawiających się działaniom Republiki poszukującej nowego domu dla Romulan.
  • Możliwość sprzymierzenia się z Federacją lub Imperium Klingońskim i pozyskania dostępu do części ich technologii.

  Nowości dla Klingonów

  Dołączona grafika

  • Możliwość gry postacią KDF od pierwszego poziomu doświadczenia.
  • Całkowicie nowy tutorial oraz unikatowy zestaw misji fabularnych.
  • Część epizodów federacji udostępniona i przystosowana dla graczy KDF.
  • Nowe okręty z unikatowymi konsolami oraz dla niższych poziomów doświadczenia, a także nowy wahadłowiec.

  Nukara Reputation System

  Dołączona grafika

  • Nowy system reputacji budowanej z Nukara Strike Force po osiągnięciu 50 poziomu doświadczenia, dostępny dla wszystkich frakcji.
  • Walka przeciwko Tholianom oferuje nowy typ Marków pozwalających na postęp w kolejnych szczeblach reputacji.
  • Nowe zestawy pasywnych i aktywowalnych zdolności do odblokowania na poszczególnych tierach.
  • Do odblokowania i zakupu unikatowe zestawy przedmiotów, w tym nowe sety naziemne i kosmiczne.

  Nowy UI

  Dołączona grafika

  • Interface Star Trek Online został całkowicie przemodelowany i w pewnych aspektach usprawniony, a ponadto oferuje długo oczekiwaną opcję zmiany kolorystyki.
  • Zmodyfikowano i upiększono proces tworzenia postaci oraz zmiany ubioru dla każdej z trzech frakcji.

  Nimbus III

  Dołączona grafika

  • Pokaźnej wielkości lokacja dostępna dla wszystkich trzech frakcji z własnym zestawem misji fabularnych, dziennych (daily) oraz wieloma innymi atrakcjami.

  Nowe misje drużynowe

  Dołączona grafika

  • Powrót Crystalline Entity, teraz także w wersji Elite.
  • Walka przeciwko machinom kroczącym Elachi w atmosferze planety.
  • Obrona stacji kosmicznej przed sabotażem Elachi.

  Rdzenie Warp

  Dołączona grafika

  • Każdy okręt został wyposażony w nowy slot "ekwipunku" - Rdzeń Warp.
  • Rdzenie Warp oferują bonus do prędkości w Sector Space, jak i szereg innych korzyści.
  • Federacja i Klingoni używają Matter-Antimatter Warp Core, podczas gdy okręty Romulan wykorzystują unikatowy Singularity Warp Core.

  Usprawniony system Traitów

  Dołączona grafika

  • Gracze odblokowują kolejne sloty na Traity wraz z postępem w rozgrywce.
  • Dodane zostały nowe Traity, a część istniejących zmodyfikowana.
  • Wszystkie postacie - zarówno te istniejące, jak i nowe - otrzymają jeden darmowy Trait Respec.
  • Dodatkowe tokeny Trait Respec mogą zostać zakupione w C-Store oraz Dilithium Store.

  To i wiele więcej dostępne całkowicie za darmo wraz z aktualizacją Legacy of Romulus.[/more]

  #112588

  Godzina 21-00 równo, odpalam Star Trek Online. Patrzę aktualizacja, analizuję ile - moja reakcja - aaa nie ma problemu mam bardzo szybkie łącze - czyli jeszcze przed położeniem się spać do pracy wejdę tam i zobaczę ... "jak to jest" w STO po Legacy of Romulus !!Aktualizacja "szła" szybko - procenty śmigały w górę ... aż tu zatrzymały się na 96,9% i tak już od chyba 15 minut ... ah ... czyli już nie jestem pewny czy zobaczę "jak to jest" ... Cóż ... pewno nie ja jedyny i oczywiście w pełni to rozumiem, ale ... to oczekiwanie, te emocje, a tutaj nic haha ...Po prostu ...- gdy był miesiąc do aktualizacji - czekało się całkiem bez emocji,- gdy był tydzień do aktualizacji - czuło się bardzo lekkie emocje,- gdy był dzień do aktualizacji - czuło się spore emocje,- gdy to już jest a ja nie potrafię przebić 96,9% ... ja ... który na półce mam całego Star Trek'aktórego do tej chwili wydano na DVD ... to emocje sięgają zenitu.Gdybym "nie zobaczył jak to jest" dzisiaj to chyba jutro w pracy nie wytrzymam nie mogąc się doczekaćkiedy dobiegnę do domu hahaha ...Tym "który już tam są" zazdroszczę 😉 ... i pozdrawiam z nadzieją, że przebiję się przez 96,9% i "też tam kiedyś będę".


  KDF Rereg (Gorn SCI)FED Re'Reg (Klingon SCI)planowany ROM Rer'Eg (Liberated Romulan Borg SCI)

  Melnikor
  Participant
  #112589

  Nie no serio? Dziwić się że jak 20-30 tysięcy ludzi próbuje naraz pobrać aktualizację (pierwsze 95% pochodzi z prepatcha który ściągał się przez ostatnie 3 dni) to patchowanie idzie powoli?

  #112590

  Cytuję sam siebie "Cóż ... pewno nie ja jedyny i oczywiście w pełni to rozumiem, ale ... to oczekiwanie, te emocje, a tutaj nic haha ..".Pytam się więc: czy ja się dziwię czemukolwiek ?? Czy ja mam do kogokolwiek pretensje o cokolwiek ??Widać jak ja piszę jako wielki fan Star Trek, w tym Star Trek Online, z emocjami kogoś kto lubi wpaść czasem do STO i zobaczyć co tam słychać ... to te emocje nie są zrozumiałe na tym forum ...Faktycznie ... dla fana STO, który lubi logować się do STO i dlatego też pisze emocjonalnie - to dla takiego miejsca na tym forum nie ma. Brak słów. W sumie nie pierwszy raz czytam takie wypowiedzi ... i pewno nie ostatni ...

  Melnikor
  Participant
  #112591

  Patrzę aktualizacja, analizuję ile - moja reakcja - aaa nie ma problemu mam bardzo szybkie łącze - czyli jeszcze przed położeniem się spać do pracy wejdę tam i zobaczę ... "jak to jest" w STO po Legacy of Romulus !!

  Aktualizacja "szła" szybko - procenty śmigały w górę ... aż tu zatrzymały się na 96,9% i tak już od chyba 15 minut

  Pytam się więc: czy ja się dziwię czemukolwiek ??

  Hmm.... yeap

  swgs1994
  Participant
  #112592

  Mi się jeszcze aktualizuje ale mam pytanko dla tych co grali, czy silnik Borga nadal wyciąga wspaniałe transwarp 20+, czy przerzucili to na nowy warp core Borga (z nowej reputacji) o ile taki jest? Bo latanie znów w warp 9 mi się nie uśmiecha.

  #112593

  Widać Melnikor ma problem z czytaniem ...Cytuję sam siebie jeszcze raz: "Cóż ... pewno nie ja jedyny i oczywiście w pełni to rozumiem, ale ... to oczekiwanie, te emocje, a tutaj nic haha ..".Jak trzeci raz nie będzie potrafił tego przeczytać to faktycznie ... przypadek beznadziejny.

  Silver Phoenix
  Participant
  #112595

  Widać jak ja piszę jako wielki fan Star Trek, w tym Star Trek Online, z emocjami kogoś kto lubi wpaść czasem do STO i zobaczyć co tam słychać ... to te emocje nie są zrozumiałe na tym forum ...

  Faktycznie ... dla fana STO, który lubi logować się do STO i dlatego też pisze emocjonalnie - to dla takiego miejsca na tym forum nie ma. Brak słów. W sumie nie pierwszy raz czytam takie wypowiedzi ... i pewno nie ostatni ...

  Pojechałeś Waść po bandzie...

  Jeden napisał post w pośpiechu, dzieląc się emocjami, drugi - przeczytał, zapewne też w pośpiechu - i się odniósł.

  A efekt?

  ...dla takiego miejsca na tym forum nie ma

  My też lubimy STO. Mniej lub bardziej - ale lubimy, inaczej nie gralibyśmy w to zabugowane, niezbalansowane, obleczone w "płacz pilotów eskortowców" dziadostwo. 😉

  Nie przenoś, proszę, odbioru jednej osoby na całą społeczność. To raczej... Niesprawiedliwe.

  Peace?

  Trytonit
  Participant
  #112596

  witamsciaglem aktualizacje,wchodze do gry i wyskakuje mi ze jakis nieznana przyczyna jest,czy ktos ma podobny problem.

  lordbrowarus
  Participant
  #112597

  Mam ten sam problem. Auto-support pisze, że pracują nad tym... :/

  JeanLukas
  Participant
  #112598

  Mnie również wyskakuje podobny błąd. Chociaż czasami uda mi się zalogować do listy postaci, ale dalsze ładowanie mapy bez rezultatu:( Przynajmniej po tym patchu nie jestem tysiąc któryś w kolejce do logowania:P

  Slawek
  Moderator
  #112599

  Wiele nie straciliście - gra była w pewnym momencie wręcz niegrywalna. Na zwykłe wyekwipowanie przedmiotu czekało się 2-3 minuty. Miejmy nadzieje, że emergency maintenance to naprawi...Poniekąd było to do przewidzenia, jeśli nagle taka ilość osób rzuca się zniecierpliwiona na najnowszą aktualizację, ale z drugiej strony faktem jest, że jest to zdecydowanie najgorszy start w historii Cryptic, a przynajmniej jeden z najgorszych. Zobaczymy jeszcze jak będzie po patchu awaryjnym.Ad. logowanie - sam tego nie uświadczyłem, ale na forum sporo osób się skarżyło właśnie na ten problem i rzekomo ma on być naprawiony po patchu.Ad. silnik borg - on jak i silnik maco nadal posiadają bonus do prędkości w sector space, PLUS bonus z warp core. W efekcie okręty latać będą jeszcze szybciej, niż przed LoR.Koniec końców, niespodzianek nie było - aktualizacja świetna pod względem zawartości, ale jak zwykle pełna błędów, nawet takich, które Cryptic były zgłaszane od wielu tygodni, a które oni zwyczajnie zignorowali, a teraz się nagle obudzili.

  Trytonit
  Participant
  #112600

  wgral mi sie patch,udalo mi sie wejsc do gry,ale serwer jest pelnypowinni to przewidziec i zwiekszyc pojemnisc serwera

  FAB
  Participant
  #112601

  Darowałem sobie patcha wczoraj wieczorem, przeczuwając co się będzie działo. Dzisiaj poszło wszystko gładko ale za to też utknąłem w kolejce: 5252 of 6526. Nawet członów Borga takich nie ma 😀

  Helenth
  Participant
  #112602

  wgral mi sie patch,udalo mi sie wejsc do gry,ale serwer jest pelny

  powinni to przewidziec i zwiekszyc pojemnisc serwera

  Cóż gracze znaleźli już swoje rozwiązanie tego problemu:

  LOL, for a game I pay to play. That's rich!

  Also I'm a LTS. Silvers should be kicked from server to make room for LTS.

  Hmn..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 43 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram