RPG - Khal Moonfire

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Participant

Przedzierając się przez przeszkody, rozglądam się w poszukiwaniu drzew lub krzewów z owocami. Dawno już przekonałem się o słuszności stwierdzenia: nawet, jeśli nie znasz danego owocu, a jest smaczny - to nie jest on trujący.Z karabinem w ręku mógłbym pokusić się nawet o polowanie, ale...Jestem sam, przez dwa dni niewiele zjem z upolowanej zwierzyny. Czyste marnotrawstwo mięsa, nie wspominając już o czasie, jaki trzeba poświęcić na oprawienie zwierzęcia i upieczenie go nad ogniem. Jeśli nie znajdę niczego roślinnego do zjedzenia, to skrupuły pójdą w kąt, ale póki co - mogę sobie na nie pozwolić.Bezmyślne zabijanie nie ma sensu.

Aedin
    Participant

Dotarłeś do statku jedząc same korzonki, owoce itp. Podróż jednak Cie wyczerpała.

Silver Phoenix
    Participant

- Dom, słodki dom - wchodzę na pokład jednostki.Rzucam plecak niedaleko wejścia, po czym kieruję się do ładowni. Jak już przewożę racje żywnościowe, to z nich skorzystam. Nowa Republika najwyżej mi za nie potrąci, a jestem wściekle głodny. Zmęczony zresztą też... Ale najpierw jedzenie.Przyrządzam sobie zupę. Siedząc nad talerzem robię w myślach przegląd uszkodzeń Crapika i układam kolejność napraw.O tak, z pełnym żołądkiem myśli się dużo łatwiej.

Aedin
    Participant

Zabrałeś się do pracy. Poszła mona niezwykle sprawnie, szybciej niż zazwyczaj. Po kilku godzinach statek był gotowy do lotu.

Silver Phoenix
    Participant

Siadam w fotelu pilota. No - nadeszła chwila prawdy...Zaczynam przerzucać włączniki. Główne zasilanie - włączone. Główne systemy - włączone. Systemy pomocnicze - włączone.Napęd...Gwizd od strony rufy melduje, że napęd działa. Osłony działają, uzbrojenie - sprawne. Komputer nawigacyjny - sprawny. Trap podniesiony, kadłub - szczelny.Pora stąd spływać... Zwiększam moc silników.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram