Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Subkomandor Deletham

PBF - Subkomandor Deletham

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 339 total)
  • Author
    Posts
  • I. Thorne
    Participant
    #59465

    Nie było żadnych znaków. Po prostu stałeś w górskim lesie. Ale strumień zapewne gdzieś prowadził, zresztą "córka" nie przeniosłaby cię na pustkowie.

    Hemrod
    Participant
    #59466

    No cóż pewnie czekał mnie spacerek, przynajmniej lubiłem góry i spędziłem w nich wiele przyjemnych wakacji. Wspinaczka nie była dla mnie dużym problemem, ruszyłem w dół strumyka, starając się oszczędzać siły, podejrzewałem, że nie przeniosła mnie zbyt daleko, ale lepiej być ostrożnym, w końcu chciała aby wszystko wyglądało prawdziwie ...

    I. Thorne
    Participant
    #59526

    Po około godzinie spaceru obok strumienia zauważyłeś pierwszy sztuczny obiekt. Strumień był przedzielony tamą, gromadzącą wodę i tworzącą małe jeziorko. Przez wąskie przejście przepływała woda z ogromnym hukiem. Obok jeziora stała budka z napisem "Przepust wodny numer 230". Z budki wychodził kabel i znikał pod ziemią, co znaczyło, że jest tu również elektrownia wodna.

    Hemrod
    Participant
    #59528

    Świetnie, gdzieś tu musiało być jakieś urządzenie komunikacyjne, musiałem je tylko odnaleźć ...

    I. Thorne
    Participant
    #59532

    Drzwi do budki były zamknięte tylko na skobel. Widniała tam informacja, że nieupoważnionym wstęp wzbroniony.W środku znajdowała się kontrolka z różnymi dzwigniami i przyciskami oraz panel komunikacyjny.

    Hemrod
    Participant
    #59534

    Podważyłem skobel i wszedłem do środka, z panelu zacząłem łączyć się z okrętem, chciałem ich powiadomić, aby zabrali mnie stąd.

    I. Thorne
    Participant
    #59553

    Niestety mozna się było połączyc tylko z jednym adresatem - kontrolerem sieci elektrowni wodnych w regionie i to on po chwili pojawił się na ekranie.- Kim pan jest? - zapytał ostro. - I dlaczego naruszył pan rządową własność?

    Hemrod
    Participant
    #59770

    Nie było sensu tracić czasu na rozmowy z jakimś urzędnikiem. W takim wypadku wystarczyło pokazać, że jest się kimś ważniejszym -Na pana miejscu nie podnosiłbym głosu - powiedziałem zimnym tonem -Niech pan mnie przekieruje na rozmowę z kimś z rządu -

    I. Thorne
    Participant
    #59784

    Dopiero teraz operator zauważył, że jesteś Romulaninem.- Proszę chwilę poczekać. Już łączę.To "trochę" trwało o wiele dłużej, ale jak ekran ponownie się rozjaśnił zobaczyłeś samego premiera.- Subkomandor Deletham! - wykrzyknął zdziwiony. - Co pan robi w naszej elktrowni?

    Hemrod
    Participant
    #59786

    Nie mogłem mu z pewnością powiedzieć prawdy, po pierwsza głupotą byłoby zrobienie tego przez nie sprawdzone łącze, a po drugie nie musiał jeszcze tego wiedzieć, dlatego uśmiechnąłem się lekko i zacząłem kłamać -Cóż pewnie nastąpiła jakaś awaria podczas transportu i rzuciło mnie w tą okolicę. Na szczęście udało mi się w końcu odnaleźć jakiś terminal, gdyby mógł pan poinformować mój okręt o miejscu mojego pobytu, będę bardzo wdzięczny -

    I. Thorne
    Participant
    #59826

    Elektrownia wodna- Ależ oczywiście. - odparł. - Rozumiem, że zgubił pan komunikator i sam nie może połączyć się z okrętem. Za chwilę będą na tym samym kanale.Po 2 minutach na terminalu pojawił sie twój pierwszy.IRS Aidoann- Centurionie, mamy informacje z planety, że nasz kapitan chce się z nami połączyć!

    Hemrod
    Participant
    #61451

    Kiedy zobaczyłem jego twarz uśmiechnąłem się lekko i zacząłem mówić spokojnym głosem-Mam nadzieję, że naprawiliście tą awarię i tym razem nie wyślecie mnie w nieznane, albo co gorsza kosmos. Lubię spacery, ale to była lekka przesada Centurionie- Na twarzy oficera pojawił się wyraz zdziwienia, po chwili zdał się jednak zrozumieć-Ależ oczywiście komandorze wszystko jest już naprawione, możemy pana namierzyć i przesłać --Świetnie, zróbcie to za dwie minuty- rozłączyłem się, a gdy znowu pojawiła się twarz premiera odpowiedziałem spokojnym tonem-Dziękuję za to panie premierze, wracam na swój okręt. W najbliższym czasie postaram się jeszcze z panem porozmawiać - po tej rozmowie wystarczyło czekać, aż moi mnie przeniosą.

    I. Thorne
    Participant
    #61623

    - Mam taką nadzieję. Czas upływa, a wciąż jesteście podejrzanymi o te ataki. Jesli ludność dowie się tego, to nie macie czego szukac na Poecie, chyba że wojny. - ton premiera nie był zbytnio przymilny.Parenascie sekund po skończeniu rozmowy powróciłes na pokład Aidoann.

    Hemrod
    Participant
    #61855

    -Zebranie załogi za 15 minut - powiedział do pierwszego oficera i bez żadnych dalszych wyjaśnień wszedł do pokoju konferencyjnego.

    I. Thorne
    Participant
    #61875

    Cała obsada mostka była na stanowiskach, więc byli gotowi na odprawę szybciej niż wyznaczone 15 minut.

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 339 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram