Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Star Trek: PBF PL PBF - Chorąży Daimond

PBF - Chorąży Daimond

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 499 total)
  • Author
    Participant

-Ostrzelać uciekające jednostki. Potem sprawdzić czy nie ma gdzieś kapsuł ratunkowych, lub ktoś pomocy nie potrzebuje- rzuciłem krótko

Pitmistrz
    Participant

Nie mieliście zbyt wiele celi Klingonie nie czekając ruszyli za wrogiem w asyście 4 jednostek floty.- Kapitanie wykrywam 43 kapsuły ratunkowe tylko jedna nie jest federacyjna konstrukcja nie znana sensory nie mogą spenetrować poszycia otrzymuje także wezwanie pomocy od dryfującej nie opodal Niagary stracili jedną gondolę i mają liczne uszkodzenia poszycia.USS Carvahall Osłony 63% Pancerz 99% wyrzutnie przeładowaneStacja jupiter osłony 31%Platformy obronne 41Jednostek sojuszniczych w pobliży 3Wrogie jednostki 2 uciekły.

Hemrod
    Participant

-Bierzemy się za zbieranie kapsuł i lecimy w stronę Niagary. Spróbujemy im pomóc ... jeżeli będzie duże zagrożenie ewakuujemy załogę na nasz okręt. Obserwujcie obcą kapsułę ... może da się ją wciągnąć do hangaru i dowiedzieć się czegoś o naszych wrogach - wydałem rozkazy po czym usiadłem na fotelu. Walka właściwie dobiegła końca ...

Pitmistrz
    Participant

Nie uszkodzone jednostki ruszyły aby pomóc na w obronie innych obiektów ale bylo już widać że bitwa jest wygrana chyba że wróg przyśle posiłki.Po odlocie wroga od stacji jupiter odpił Oberth i zaczął zbierać kapsuły promieniem trakcyjnym oprócz niego byliście tylko wy i Niagara.Okręt leciał i promieniem trakcyjnym zbierał Kapały przenosząc rozbitków na pokład ale kiedy zbliżyliście się do obcej kapsuły operacyjny zameldował - Kapitanie nie możemy jej chwycić promieniem trakcyjnym transporter także nie może jej namierzyć.

Hemrod
    Participant

-W takim razie użyjemy staroświeckich metod. Zwolnić do 1/16 impulsowej--Jest 1/16 impulsowej sir--Taktyczna. Użyjesz haka--Haka sir czy my ...--To stara technologia, w 22 wieku była podstawą. Nie mieli wtedy promieni trakcyjnych, ale radzili sobie doskonale.--Sir nie wiem czy dam radę-Odwróciłem się do niej i wypowiedziałem spokojnie - Wystrzeli pan hak i tym sposobem weźmiemy kapsułę na hol. Nie chcę słyszeć żadnych wymówek- Usiadłem z powrotem na swoim miejscu, aby przyjrzeć się całej akcji.

Pitmistrz
    Participant

Po chwili w kadłubie okrętu otworzył się potwór z którego miał został wystrzelony magnetyczny hak.Oficer taktyczny nacelował i nie trafił ale szybki się zreflektował strzelając ponownie i trafił hak złapał kapsułę ale po chwili sternik zameldował - Kapitanie zatrzymaliśmy nie możemy ruszyć kapsuły z miejsca.

Hemrod
    Participant

-Pełna impulsowa. Naprzód- powiedziałem spokojnie.

Pitmistrz
    Participant

Okrętem szarpnęło i kapsuła powoli ruszyła z miejsca niestety po chwili sternik zameldował - Kapitanie jeśli nie puścimy kapsuły lub wyłączymy silników przegrzeją się masa kapsuły jest zbyt duża.

Hemrod
    Participant

-Odłączyć kapsułę. Poinformować Gwiezdną Flotę, o kapsule. Zajmiemy się naszymi kolegami. Teraz to ważniejsze-

Pitmistrz
    Participant

Okrętem ponowni szarpnęło kiedy kiedy kapsuła została zwolniona okręt tymczasem zabrał jeszcze jedną kapsułę i podleciał do Niagary a operacyjny zameldował - Ich rdzeń warp jest wyłączony na kilku pokładach nie ma grawitacji a na mostku podtrzymywania życia mają kilka wyrw w poszyciu ale układy zapasowe działają.Tymczasem ze stacji jupiter otrzymaliście potwierdzenie odebrania przekazu.

Hemrod
    Participant

Odwróciłem się do taktycznej -Proszę przygotować drużyny, sprawdzimy okręt i przeniesiemy rannych do nas. Uświadomiłem sobie, że nie znam nazwisk moich podwładnych ... -Taktyczna, naukowa przejdziemy się na mostek. Weźmy skafandry próżniowe- idąc w stronę windy nacisnąłem komunikator=/= Główny lekarz do pokoju transportowego nr.3 =/= kiedy byłem już w windzie rzuciłem pierwszemu -Przejmuje pan mostek, proszę informować mnie o wszystkich zmianach-Chwilę zajęło za nim moja drużyna była gotowa. =/= Sir, kolejne drużyny przesyłane są na okręt =/= zameldował pierwszy.=/= Rozumiem =/=Stojąc na płycie transportowca rzuciłem inżynierowi -Rzuć nas na mostek, poszukamy rannych ...-

Pitmistrz
    Participant

Po chwili pojawiłeś się na mostku razem z 3 innymi załogantami,W pomieszczeniu było ciemno jeśli nie liczyć czerwonych świateł awaryjnych i migające konsoli operacyjnej przy której leżał martwy chorąży.

Hemrod
    Participant

-Sprawdźmy pomieszczenie - powiedziałem włączając latarkę wmontowaną w skafander. Zacząłem przechadzać się mając nadzieję, że ktoś może jeszcze żyć.

Pitmistrz
    Participant

Twoi towarzysze także zapalili latarki i rozeszli się po mostku jeden nawet zajrzał do gabinetu kapitańskiego którego drzwi były uchylone.W pomieszczeniu nie było nikogo po za trupem w końcu trudno aby ktoś przeżył bez atmosfery znaleźliście tylko wciąż aktywny trikorder ale matryca danych była uszkodzona tak że nie dało się odczytać danych starszych niż 10 min.

Hemrod
    Participant

Podszedłem do ciała chorążego zgrywając dane z jego komunikatora na swój trikorder. Połączyłem się ze swoim okrętem =/= Przetransportujcie ciało do kostnicy, poddaję koordynaty do transportu ... =/= chwilę później chorąży znikł w niebieskiej poświacie.-Tu już nikogo nie ma ... szukamy gdzie indziej-

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 499 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram