Kasiorka :D

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • mad
    Participant
    #107825

    narazie mam problem żeby tam wejść bo kontrolują ładowanie ZEN za pomocą kodu aktywacyjnego który na maila ma przyjść a nie przychodzi

    LIBERTO
    Participant
    #107829

    może być kilka tego powodów: błednie podany mail, skrzynka nie współpracujaca z ich systemami, wiadomość z kodem złapało w spam. z doświadczenia wiem z gmailem nie ma żadnych problemów

    Melnikor
    Participant
    #107831

    Przy niektórych polskich skrzynkach mail dochodzi z opóźnieniem, i to sporawym.

    mad
    Participant
    #107834

    chciałem zmienic maila, ale ta sama sprawa jest że musi mi potwierdzenie przyjsc na starego maila, więc wysłali i ok przyszło z opóźnieniem ale nie udało mi się zmienić bo jakiś błąd...paranoja

    master_bruce
    Participant
    #107835

    wypróbowałem właśnie SMSową metodę kupna Zen.160Zen za 11,07zł. Dość drogo wychodzi, ale wygodnie jak cholera 🙂

    mad
    Participant
    #107869

    bardzo duzo, na stonline pisze ze 1000 pkt kosztuje 12,5 $, cena zalezy od formy platnosci?

    Melnikor
    Participant
    #107871

    Tak, zależnie od operatora płatności różnią się koszty transferu pieniędzy.

    mad
    Participant
    #107896

    udało mi się aktywować moją skrzynkę, jakby ktoś miał podobny problem to trzeba napisać maila do perfect world:)

    wybrałem opcję płatności ZONG mobile, po czym wcisnąłem checkout, musiałem wpisac nr kom... wyskoczyło :

    Wybrano cenę, której...

    nie można prz.Zong może!

    o co kaman?

Viewing 8 posts - 16 through 23 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram