Kasiorka :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • komilaj1
    Participant
    #6627

    Witam was już po raz trzeci 😀 . Pytanie na dziś to . Czy da się kupić kredyty © za polską walutę ?

    Melnikor
    Participant
    #103754

    Nie

    Dr Bobaz
    Participant
    #103755

    A ile chciałbyś kupić? :>

    komilaj1
    Participant
    #103756

    Jeszcze dokładnie nie wiem ale chyba około 1500 . Czy da się kupić paysafecard za nasza walutę a potem zmienić to na euro lub dolary ? Albo inaczej . Iść do kantoru i zamienić PLN na EURO a potem udać się np: do kefirka i kupić paysafecard za EURO ?

    Reyden
    Participant
    #103757

    W ten sposób się nie da .Jedyne wyjście to exchange - wystawiasz jakiś przedmiot z kosmiczną ceną np. fazer za 1 mln EC a ktoś go kupuje .Musiał byś pogadać z osobą cierpiącą na nadmiar EC ( wysoki level ) . A 1 500 EC to bardzo łatwo zarobić w grze - choćby sprzedać loot z jakieś misji .Mając level ~ 25 zdobywałem czasami przedmioty które sprzedawałem u handlarza za 10 k i wiecej EC . Fajnie się farmi walcząc w random encounters - nawet jak walczymy z przeciwnikiem o 20 lvl niższym to loot wypada dostosowany do naszego lvl .

    komilaj1
    Participant
    #103758

    Kurcze. Źle wam to napisałem T_T . Chodziło mi o tą walutę za którą można kupować w C-store (Cyrptic points) 😀

    cruellamb
    Participant
    #103766

    Kurcze. Źle wam to napisałem T_T . Chodziło mi o tą walutę za którą można kupować w C-store (Cyrptic points) 😀

    Jeśli chcesz kupić PaySafe card wystarczy trafić do sklepu który sprzedaje usługę Moje Doładowania i tam możesz kupić za Polską gotóweczkę kartę za 20 50 100 itd/itp system po zarejestrowaniu pinu przy kliknięciu "kup" automatycznie przeliczy ci PLN na "ojro" po bieżącym kursie bankowym, jeśli karta jest większa niż wartość zakupu, nadwyżki magazynują się na koncie PaYSafe

    btw: Widziałem że wspierają DotPay tam można wybrać opcję "zapłać w Żabce" wystarczy wydrukować kupon i iść do żabki, jest jeden minus operacja może potrwać kilka dni

    mad
    Participant
    #107530

    a da się jakoś inaczej pozyskać ZENy niż przez wymiane za dilith?? (no i za dolarsy :D, jakbym wiedział jak to zrobic to bym poświęcił pare PLNów na defianta retrofita)

    Helenth
    Participant
    #107531

    a da się jakoś inaczej pozyskać ZENy niż przez wymiane za dilith?? (no i za dolarsy :D, jakbym wiedział jak to zrobic to bym poświęcił pare PLNów na defianta retrofita)

    Pewnie, można wypełniać ankiety, ale te są prawie nigdy nie aktualizowane.

    LIBERTO
    Participant
    #107535

    jesli chcesz wydac troche polskich grosiszy to załóż sobie paypala. tam normalnie robisz zakupy zen pointów, system sam przelicza waluty. i nigdzie nie musisz lazić kupowac doladowywac. paypala normalnie doladujesz przelewem internetowym ze swojego bankusposób pewny i sprawdzony osobiscie

    mad
    Participant
    #107536

    no te ankiety mnie troche przerazaja.. ale jesli 1000 Zen kosztuje 10 baksów to przy srednim kursie jest to 32 zł, wiec nowy defiancik za 64... warto pomyśleć a nie ciskac sie miesiącami zeby zarobic w sto ZEN bo to az gre obrzydza.. jeszcze nie wiem tylko jak zalozyc tego pay pala

    LIBERTO
    Participant
    #107544

    wejdz na ich strone i wypełnij formularz, wszystko tam jest proste i za rączkę wręcz prowadzą

    MAK
    Participant
    #107551

    E tam kombinujecie z doładowywanymi kontami etc itp - wystarczy konto w mBanku i wybierając płatność za pomocą karty visa / mastercard oraz mTransfer logujemy się do własnego konta w mBanku i autoryzujemy przelewik automatycznie wypełniony - ZEN w 5 sec.

    Corvus
    Participant
    #107553

    Jest jeszcze prostsza metoda.Można płacić za pomocą SMS'a. Na Perfect World jest taka możliowść.

    LIBERTO
    Participant
    #107557

    z tym że przy paypal nie udostępniasz nr telefonów, kart czy kont. paypal podaje tylko imie i nazwisko. żadnych nr z zewnątrz

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram