Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki Inne filmy fantastyczne

Inne filmy fantastyczne

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 210 total)
  • Author
    Participant

Czekam ogromnie na ten film.

Cross
    Keymaster

Siła myśli - SF thriller o telepatach. Da się obejrzeć. W obsadzie Nick Stahl (John Connor z Terminatora III) oraz Blair Brown (Nina Sharp z Fringe).

Galactica
    Participant

Ostatnio obejrzalem Avengers i Iron Sky. Oba filmy mają wspólną cechcę mianowicie inwazję. W obu filmach spodobalo mi się jak zostali pokazani politycy. Polecam oba filmy.

Reyden
    Participant

Coś z naszego podwórka - film Major na podstawie powieści Marcina Ciszewskiego o tym samym tytule .Na razie powstał teaser , ekipa zbiera kasę na film .

Cross
    Keymaster

Główny bohater faktycznie drewno, ale sam film zapowiada się ok.

Match
    Participant

Bardzo podoba mi się prąd w latach 40' na zabitej dechami wsi w środku lasu 🙂

Romek 63
    Participant

Chyba jeszcze nic nie było tu o tym filmie, a trailer wygląda ciekawie 🙄

Nowy, obiecujący serial science fiction. Zobaczcie trailer “Defiance”

http://gadzetomania.pl/2012/10/16/nowy-obi...railer-defiance

Dołączona grafika

W obsadzie znajdują się również Julie Benz, Stephanie Leonidas, Tony Curran, Graham Greene i Jaime Murray. Producentami serialu są Rockne O’Bannon (“Farscape”), Kevin Murphy (“Desperate Housewives”) i Michael Taylor (“Battlestar Galactica”). Gwarancją jakości ma być zwłaszcza nazwisko tego ostatniego.

master_bruce
    Participant

Na pierwszy rzut oka to lepsze od "Falling Skies"

Cross
    Keymaster

Chyba jeszcze nic nie było tu o tym filmie

Było: http://www.trek.pl/forum/index.php?showtop...t=0&start=0

Cross
    Keymaster

Looper - miało być dobre SF, a jest typowa Willisowa sztuka (strzelamy i spierd...my) w lekkim fantastycznym sosie. Nędza.

Diabeu
    Participant

To chyba jesteś jednym z nielicznych na tej planecie, którym film się nie spodobał.Ja niestety muszę się uzbroić w cierpliwość, bo w Zakopanem premiera dopiero za tydzień a nie chcę oglądać jakichś biednych ripów z sieci.:(

Cross
    Keymaster

Atlas Chmur - trzy godziny dobrej historii. Lockout - kolejny raz klepany ten sam motyw (kozak z głupawymi tekstami, zakładniczka i setki szalonych więźniów). I w niczym nie pomaga, że więzienie jest na orbicie. Dno.

Cross
    Keymaster

Końcowe odliczanie - z lat 80-tych z Kirkiem Douglasem i Martinem Sheenem o cofającym się w czasie USS "Nimitz". Klasyk.

Match
    Participant

To był naprawdę niezły film, istotnie dzisiaj jest już klasykiem.Tymczasem ja ostatnio obejrzałem "Blob" z 1958 ze Stevem McQueenem (TAK! TAK!) w roli głównej. Kiczowaty jak to horrory sf z tamtych czasów, jednak mimo wszystko daje radę, jeśli ktoś lubi taką poetykę to polecam.Miałem go zrecenzować w swoim zaniedbanym dziale, jednak to podobna półka jak "Zakazana Planeta", więc nie może trafić do działu złych filmów.

LIBERTO
    Participant

to załóż nowy dział: "filmy tak złe że aż świetne" 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 210 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram