Forum Fantastyka Gry EVE ONLINE

EVE ONLINE

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Participant

Głośno o EVE ostatnio. Niedawno słyszeliśmy o ogromnej bitwie, teraz w mediach pojawiło się info o sporej kradzieży.

Źródło: EVE Online: polskiemu sojuszowi skradziono statki o łącznej wartości ok. 40 tysięcy złotych

Katamaran
    Participant

Gram w Eve Online od 3 lat i gra nadal mnie zadziwia. Jeżeli ktoś chciałby spróbować, to mam darmowe zaproszenia do rozszerzonego, 21-dniowego triala - wystarczy kliknąć w link 😉 https://secure.eveonline.com/trial/?invc=c8...mp;action=buddy

Jeżeli mogę Was jakoś zachęcić to jest to chyba najbardziej rozbudowana gra mmo typu sandbox ze statkami kosmicznymi w roli głównej. W tym roku obchodziła swoje dziesięciolecie. Świat składa się z ponad 7 tysięcy systemów słonecznych, a na jednym serwerze w godzinach szczytu gra 50-60 tys. graczy. Od czasu do czasu dochodzi do epickich bitew, w których uczestniczy nawet 2-3 tysiące pilotów jednocześnie. Gra oferuje wiele ścieżek rozwoju - można być handlarzem, górnikiem, producentem, a jeśli chodzi o PVP - piratem, milicjantem, członkiem korporacji lub aliansu. Można żyć w relatywnie bezpiecznej przestrzeni high security space, lub też walczyć o utrzymanie kontroli nad systemami słonecznymi i ich zasobami w null sec'u. Od strony graficznej, pomimo wieku, Eve prezentuje się bardzo ładnie. Polityka i ekonomia w grze są całkowicie kontrolowane przez graczy. Ciekawy też jest system zdobywania doświadczenia, który nie wymaga od nas grindu - skille postaci rozwijają się samoczynnie, nawet kiedy nie jesteśmy zalogowani do gry. Od tego roku Eve Online oferuje jeszcze jeden ciekawy feature - świat Eve połączono z shooterem Dust 514 (PS3), dzięki czemu gracze pecetowi mają możliwość rekrutowania do swoich korporacji graczy konsolowych, którzy walczą na powierzchni planet. Jest to o tyle ciekawe, że gracze konsolowi otrzymują od graczy pecetowych zarówno wsparcie finansowe jak i militarne (np. orbitalne bombardowanie w trakcie meczu Dust 514, przeprowadzane przez gracza Eve). Istnieje możliwość opłacania abonamentu za wirtualną walutę z gry, jednak nowi gracze zazwyczaj potrzebują ok. 2-3 miesięcy aby ich zarobki pozwalały na całkowicie darmową grę.

Poniżej trailer wprowadzający do fabuły gry:

http://www.youtube.com/watch?v=FZPCiqBLPM8...1E1&index=2

Tom6ek
    Participant

kilka razy próbowałem w to grać jednak w porównaniu do STO to jest dla mnie za bardzo skomplikowane

Smiecho
    Participant

Jak to jest, że o EVE słyszę tylko w kontekście gigantycznych strat? Mam tu na myśli realne pieniądze... 🙂

Źródło: Gracz stracił statek wart 9,000$

Reyden
    Participant

Czy ja wiem czy realne pieniądze i czy tak dużo .Coś stracił ale na pewno nie 9 k $ .Jak ktoś długo gra w EVE i ma dosyć dobrze rozwiniętą postać to gra w zasadzie za free , abonament opłaca tym co zarobi w grze ( np. górnik ) . Tym bardziej że to członek klanu .

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram