Forum Fantastyka Gry EVE ONLINE

EVE ONLINE

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • Author
  Posts
 • Andrzej S600
  Participant
  #4560

  Zastanawiam mnie dlaczego na tym forum nie ma posta o grze EVE ONLINE, jedynej grze w ktorej 250 000 tysiecy ludzi gra w swiecie sci-fi, na jednym serwerze, tworzac jedyna w swoim rodzaju cywilizacje z ekonomia, wojnami, polityka, piractwem, i wszystkimi innymi aspektami teoretycznego swiata sci-fi, jednyna gra ktora jest "piaskownica" - kazdy moze robic co chce i tak dalej... Wlasciwie to jest jedyne powazne kosmiczne MMO.

  Slawek
  Moderator
  #71251

  http://www.escapistmagazine.com/videos/vie.../208-Eve-Online

  Od siebie dodam, że szkoda mi czasu i pieniędzy na jakiekolwiek MMO. Jedynie z ciekawości zagram w Star Trek Online z cichą nadzieją, że będzie oferować coś więcej niż bezmyślne ubijanie potworków w celu podbicia EXP.

  Krusty
  Participant
  #71254

  T'R widać że nie znasz gry, gwarantuje ci że to jedna z najbardziej złożonych i ciekawych gier jakie powstały ze wspaniałym żywym światem a nie żadne final worldowe shity i da się nawet nie płacić za abonament prawdziwą kasą. 😉 Mnie osobiście w pewnym momencie przerosła, wymagała czasu którego nie byłem w stanie dać. Dlatego czekam na STO mając nadzieję że będzie równie wspaniały a przy tym mniej wymagający.

  This is what EVE is all about.

  ...

  A Yahtzee ma skrzywienie pecetowe i coś co ma intrukcje która ma więcej niż 10 stron go przerasta. 😉

  Erixin
  Participant
  #75908

  Jestem ciekaw EVE, dotychczas grałem jedynie w Guilid Wars i Age of Conan. Próbowałem grać w EVE ale mój angielski jest katastrofalne zły.Jak wielki jest abonament w tej grze i jak szybko można płacić za kasę EVE za abonament?

  cinus
  Participant
  #75910

  Jak masz problemy z angielskim to odradzam EVE. Jest dosyć skomplikowane 😉 Ja przy (subiektywna ocena) dobrej znajomości angielskiego potrzebowałem kilka dni na rozgryzienie tej gry 🙂

  Reyden
  Participant
  #75970

  @ Erixin W oficjalnej stronce abonament na 1 m-c kosztuje coś koło 90 zł .Na allegro można dostać za ~ 120 zł kupony , które przedłużają abonament na 2 m-ce . I faktycznie ,aby dobrze poruszać się w świecie EVE przyda się znajomość angielskiego na poziomie trochę większym niż podstawowy . Oczywiście lepsza znajomość języka ( poziom średni i wyżej ) znacznie ułatwia grę i zrozumienie jej fabuły .

  Raider71
  Participant
  #76077

  EVE nie jest zbyt prostą grą.Co do płacenia za abonament kasą z gry, przedłużenie konta na 30dni kosztuje 320Mil ISK. Przy dobrych wiatrach i dobrym corpie myślę, że po 2-3 miesiącach można spokojnie grać już bez płacenia.(jak ma się trochę szczęścia można zarobić ok. 180Mil ISK w 1h)

  Dzikowy
  Participant
  #76081

  Problem skomplikowanej gry twórcy Entropia Universe rozwiązali w fajny sposób, nowy gracz "przykleja się" do ubera i tak ganiają całymi tygodniami aż osesek naumie się o co kaman. Na koniec szkolenia (czyli do chwili gdy uczeń wyskilluje jedną z umiejętności) mentor dostaje jakiś losowy szmelc. Niestety MA przebudowuje cały silnik gry, co kosztuje, co z kolei owocuje drastycznym spadkiem dropu. Ale gra ciekawa. Na handlu wtórnym surowcami dla crafterów można wyciągnąć parę $$.

  Erixin
  Participant
  #76350

  Chyba sobie odpuszczę. Mam już dość wszystkich gierek fantasy.

  Reyden
  Participant
  #76405

  @ErixinCzasem ci się gry nie pomyliły , EVE to nie fantasy a SF .Statki , broń energetyczna , trochę cyberpunka i te sprawy .Jest nawet aluzja do ST - konkretnie sposób przemieszczania sie wewnątrz układów ( zarówno nazwa jak i wygląd podczas lotu ) .

  Erixin
  Participant
  #76510

  @Erixin

  Czasem ci się gry nie pomyliły , EVE to nie fantasy a SF .

  Statki , broń energetyczna , trochę cyberpunka i te sprawy .

  Jest nawet aluzja do ST - konkretnie sposób przemieszczania sie wewnątrz układów ( zarówno nazwa jak i wygląd podczas lotu ) .

  Wiem doskonale. Dotychczas wszystkie gry RPG jakie grałem opierały swoją fabułę o fantasy. Jedynym wyjątkiem był Fallout ale to też nie space opera. Brakuje mi strasznie gry mmo wykreowanej na podstawie jakiejś książki SF czy serialu.

  Gram w Age of Conan gra jest pierwszorzędna, dokonała grafika i fabuła nie mówiąc już o systemie walki, ale to znowu fantasy. A ja mam już przesyt.

  Fajnie gdyby była gra oparta np. na podstawie "Zapomnij o Ziemi", mam dość SW i innych ikon pop kultury.

  Erixin
  Participant
  #95610

  Czy ktoś z forumowiczów gra cały czas w EVE i jest w jakiejś gildii? Kolega z GB gra i strasznie orze moje podkorze żebym się podłączył do gry.

  Romek 63
  Participant
  #109951

  Największa kosmiczna bitwa w historii... internetu.

  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/15301/n...torii-internetu

  Gra EVE Online ze swoim wielkim, otwartym światem i zaawansowaną ekonomią daje wręcz nieograniczone możliwości. Ostatnio doszło tam do naprawdę epickiego pojedynku pomiędzy dwoma wielkimi sojuszami. W bitwie wzięło udział ponad 2800 graczy, a wyglądało to tak.[...]

  😎

  Melnikor
  Participant
  #109952

  A wszystko tylko dlatego, że jeden pilot pomylił koordynaty skoku 🙂

  Ugand
  Participant
  #109963

  cóż, to była tylko jedna bitwa - w okolicy też nie zasypywano gruszek w popiele

  Dołączona grafika

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram