Brak prePaidów do STO

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • Kuvock
    Participant
    #98880

    Moim skromnym zdaniem taki krok mógłby spowodować, że wielu graczy całkowicie odwróciłoby się od STO. Choć nadal można byłoby grać w grupach wykluczających tych "z grubymi portfelami" 😉 A wystarczyłoby aby pre-paidy, które znaliśmy, powróciły. Albo aby regularne miesięczne subskrypcje były tańsze...Pozdrowienia!

    kaktus24
    Participant
    #98881

    jesli chodzi o prepaidy to udało mi sie doładowac konto przez steam i wszystko gra, jedyna forma platnosci to przez moneybookers ktore obsluguje polskie banki i przelewy 🙂

    radek_j
    Participant
    #99364

    czy wiadomo coś co dalej z tymi prePaidami? kiedyś słyszałem, że mają wrócić po premierze sezonu 4, a jak na razie nic na ten temat nie mówią chyba

    Dziabak
    Participant
    #99389

    Póki nie będzie prepaidów to ja do gry nie wrócę... 😥

    Slawek
    Moderator
    #99491

    Czy próbowałeś może zakupić prepaid na stronie Atari?

    Rozumiem, że ze strony Atari także pobierany jest podatek, niezależnie od metody płatności?

    Czy jest jakiś sposób by zapłacić za abonament STO w funtach? Domyślnie przyjmuje mi dolary, ale przy obecnym kursie walut nawet po doliczeniu VAT taniej o kilka złotych by wyszło w przypadku GBP.

    W międzyczasie nie pojawiły się żadne alternatywne metody płatności - chociażby takie, w których można uniknąć dodatkowego VATu?

    Kusi mnie by wrócić do STO, teraz gdy mam trochę wolnego czasu. Normalnie poczekałbym na jakiś większy update, ale nie wiem co będę robił i gdzie będę za parę miesięcy. 30 dni gry byłoby akurat, ale 15$ po doliczeniu VAT wychodziłoby trochę ponad 50zł... 😐

    Kuvock
    Participant
    #99980

    Niestety tak to wygląda, gdy płacę ze swojego konta paypal zawsze doliczany jest podatek.Swoją drogą, nie orientujecie się może, czy po przejęciu Cryptic przez Perfect World nadal można doładowywać czas gry kodami kupionymi na stronie Atari? Wydaje mi się, że powinno to być możliwe ale wolę się upewnić, gdyż zbliża się czas kupna kolejnego kodu... 😉

    Slawek
    Moderator
    #99984

    Na pewno jest taka możliwość. Klucze nie mają nic wspólnego z faktem, że sprzedaje je Atari. Z drugiej strony dziwne wręcz, że nie wycofali ich jeszcze ze sprzedaży (bo pieniądze chyba idą do nich, nie do Cryptic).Mam nadzieję tylko, że pojawi się jakaś alternatywa od Perfect World, bo jak tak dalej pójdzie zostanie albo abonament miesięczny, albo lifetime... (albo czekanie na F2P).

    Kuvock
    Participant
    #99985

    Potwierdzam, kody zakupione na stronie Atari nadal działają. Tylko ten koszt, 102 zł za 60 dni... 😥

    Slawek
    Moderator
    #99986

    Skoro tak często kupujesz prepaidy za taką cenę, to czy nie lepiej rozważyć lifetime?Poza tym teraz straszna posucha - nowy content taki solidny dopiero za parę miesięcy będzie (doffs, featured series 4, nowe sety, remasterowane STF itp.). Lepiej było poczekać do listopada-grudnia.

    radek_j
    Participant
    #100365

    z racji ze do wejścia F2P jeszcze minie jakiś czas chciałem sobie pograć i szukając pre paidow natrafiłem na tą stronę http://www.cd-key.pl/Star-Trek-Online-kart...aid-60-dni.html ale wydaje mi się dość dziwna i jakoś nie mam odwagi zamawiać nie mając żadnej wiedzy o tej stronie, czy ktoś już kiedyś zamawiał u nich pre-paidy?

    Slawek
    Moderator
    #100374

    Radzę nie ryzykować. Sklep wygląda podejrzanie, a ceny kluczy są zbyt okazyjne jak na dzisiejsze standardy. Zniknęły one praktycznie z rynku, bądź też oferowane były za 30$ + vat na stronie Atari, w związku z czym nie wierzę, że nagle jakaś "polska" stronka zaopatrzyła się w prawie 1000 sztuk.W związku z przeprowadzką do Perfect World oraz wprowadzaniem F2P istnieje pewne prawdopodobieństwo, że pre-paidy wrócą jeszcze oficjalnie na rynek europejski. Wtedy warto się będzie zakręcić wokół sprawdzonych źródeł, jeśli takie oferty się pojawią. Tymczasem w przypadku powyższego sklepu chyba lepiej się wstrzymać.

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram