Brak prePaidów do STO

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
 • Author
  Posts
 • Dawidoff
  Participant
  #6208

  Z rynku zniknęły prepaidy do STO.

  Melnikor
  Participant
  #97518

  Co gorsze wygląda na to, że nie jest to problem tylko w Polsce ale na całej Ziemi.To pewnie jakiś spisek Ferengi 😆

  Piotr
  Keymaster
  #97688

  Cryptic coś o tym mówił?

  Melnikor
  Participant
  #97719

  Na forum nie znalazłem żadnej wzmianki o tym, a jako że mam zablokowane tam konto (oł je, nie grasz nie piszesz 🙂 ) nie mogę nawet o to zapytać. Pytałem na Inexusie i Key'ach byli mi wstanie powiedzieć tylko tyle że nie wiedzą kiedy mogą się z powrotem pojawić.

  Flashbones
  Participant
  #98046

  Czy wrócą prepaidy które można było kupić zwykłym sposobem a nie, że trzeba mieć kartę kredytową, czy coś wiadomo na ten temat, prepaidy są ale bez karty nie kupisz.

  Melnikor
  Participant
  #98050

  Na chwilę obecną możesz wykupić subskrypcję bezpośrednio ze strony STO płacąc albo kartą kredytową albo przy użyciu konta PayPal.

  Flashbones
  Participant
  #98051

  Próbowałem za pomocą paypala, ale wyskakuje mi że trzeba mieć kartę. Jak kupowałem tokeny to przechodziło mi do płacenia z konta paypal, a jak próbuje subskrypcje to pokazuje, że trzeba mieć karte, żeby zapłacić paypalem.

  Kuvock
  Participant
  #98364

  Czy próbowałeś może zakupić prepaid na stronie Atari?

  Pozdrowienia!

  Flashbones
  Participant
  #98365

  Czy próbowałeś może zakupić prepaid na stronie Atari?

  Tak, kupiłem na stronie atari za pomoca paypal.

  kaktus24
  Participant
  #98824

  Witamjestem nowy 🙂 i co z tymi prepaidami ??w jednym sklepie zapytalem kiedy beda miali prepaidy i powiedziali mi ze gra ma byc darmowa .... troche mi sie w to wierzyc nie chce. czy mozna jakos zakupic doladowanie ? bo czy to na atari czy na steam wszedzie wolaja o karte kredytowa.Czy ktos zna inne rozwiazanie ??

  Silver Phoenix
  Participant
  #98839

  Jakiś czas temu szperałem trochę za info. Na forum STO dowiedziałem się, iż Atari wycofało prepaidy praktycznie z każdego sklepu. Ostały się tylko w sklepie na ich firmowej stronie. Oczywiście za USD. Podobno pracują nad jakimś nowym rozwiązaniem, ale brak konkretów.

  w jednym sklepie zapytalem kiedy beda miali prepaidy i powiedziali mi ze gra ma byc darmowa

  Nie do końca tak. Jakiś czas temu inna gra Cryptic - Champions Online - przeszła z formy abonamentowej na free to play. Z tego co wiem, "udarmowienie" STO zależało od tego, czy zmiana formy Champions Online zakończy się sukcesem. Jak to ujęli? "Rozważymy".

  Jak na razie - cisza na ten temat. Może, jak Cryptic skończy prace nad Neverwinter...

  Czy ktos zna inne rozwiazanie ??

  Do niedawna ludzie radzili sobie, kupując kolejne klucze do pełnej wersji STO i rejestrując je na tym samym koncie. W ten sposób przedłużali sobie ważność konta o kolejne 30 dni - i wychodziło im to taniej, niż przy prepaidzie bądź abonamencie. Teraz podobno się już tak nie da. Pozostaje Ci znaleźć znajomego z kartą kredytową... Ewentualnie założyć konto na PayPalu i podpiąć je pod konto bankowe ( http://pages.ebay.pl/help/account/paypal-cc.html ). Wtedy nie potrzebujesz karty kredytowej.

  Flashbones
  Participant
  #98842

  Cryptica od Atari wykupili Chińczycy, więc może za jakiś czas STO będzie jednak darmowe.

  kaktus24
  Participant
  #98844

  tak tylko w pay palu tez mi woła o jakieś powiązanie konta z kartą i mnie juz to wku... ale musze doczytac o co to chodzi....

  Slawek
  Moderator
  #98845

  Wszelkich płatności można dokonać zwykłą kartą debetową, nie tylko kredytową, co tyczy się także powiązania konta z paypalem. Jedyny tego minus, że w obu przypadkach przy płatności potrącany jest podatek (22%), dodatkowo zniechęcający do transakcji i tym samym gry w STO. Tak jak kilka miesięcy temu można było wykupić 60 dni zabawy za ~63zł, tak teraz za raptem 30 dni należy zapłacić +/- 50zł.Gra darmowa w najbliższym czasie nie będzie na pewno. Za rok-dwa, możliwe, a nawet prawdopodobne, ale na pewno nie w najbliższych miesiącach.

  Melnikor
  Participant
  #98860

  Co do przejścia STO na tryb free-to-play, wstępnie Cryptic zapowiedział że nie stanie się to wcześniej niż w styczniu 2012. Do tego czasu będą testowali jak taka zmiana wpłynęła na Champions Online. Wcześniej mogą to zrobić tylko Chińczycy ale wtedy będzie to na zasadzie jak nie wydasz kilkuset złotych to nic w grze nie osiągniesz.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram