5 lat Star Trek Online

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Participant

+ za optymalizację grafiki, przybyło fps.

Jamjumetley
    Participant

A po co Ci więcej niż 25? 🙂

gordian76
    Participant

Liczba bugów i lagów jest porażająca...

FAB
    Participant

A po co Ci więcej niż 25? 🙂

Gdybym wcześniej miał 25, to pewnie bym różnicy nie zauważył 😉

I. Thorne
    Participant

Ja niestety po raz pierwszy od dluzszego czasu musze ponarzekac na gre.

Nowa misja moze i fajna, ale labirynt jest nie do przejscia dla mnie. I nie chodzi o trudnosc, chodzi o grafike. Mam sale wypelniona szara mgla z szarymi scianami. Nic nie widac, kompletnie. Zmiany ustawien nie pomagaja, wiec tylko zmitrezylem jakies 2h, a ilosc bluzgow poszla chyba w setki. Po co oni robia takie rzeczy, ktore tylko denerwuja graczy? Bo lubia jak ich na forum objada? Masochisci.

Smiecho
    Participant

Co do labiryntu, to masz: http://i.imgur.com/kmP7VqM.png
    Zrobione na szybko, może pomoże.

A co do myśli przewodniej - masz rację. Mnie wkurza, że nie można zrobić dailika, bo bug nie pozwala na złapanie omegi na zewnątrz ESD... Nie powinno się wydawać gry (czy czegokolwiek innego) w takim stanie.

FAB
    Participant

[..] labirynt jest nie do przejscia dla mnie. [...]

A próbowałeś standardowej metody trzymania się lewej/prawej ściany?

Ugand
    Participant

Mnie wkurza, że nie można zrobić dailika, bo bug nie pozwala na złapanie omegi na zewnątrz ESD... Nie powinno się wydawać gry (czy czegokolwiek innego) w takim stanie.

akurat ESD Space (za)działa (przy którejś próbie). polecam spróbować zaliczyć Bajor Space 🙂

Slawek
    Moderator

Drop misji na Omege i wzięcie jej ponownie daje szansę na inny zestaw lokacji do odwiedzenia. Polecam na problem z ESD i Bajor.

Poza lagami nie miałem większych problemów. Irytuje mnie jedynie nowy system boffów, który - tradycyjnie - jest niedokończony, a co za tym idzie pełen bugów. Że nieintuicyjny, to przemilczę, bo znowu się ktoś zacznie gadać, że się czepiam na siłę.

To, plus zmiany w UI, które niby dodały FPSów, ale jednocześnie sprawiły, że ikonki zdolności są kompletnie nieczytelne i równie dobrze można skille odpalać na ślepo, gdyż żadnego wiarygodnego wzrokowego 'feedbacku' nie odczytamy. Ktoś pisał na chacie, że zdolności odpalają się z opóźnieniem, ale to nieprawda - wszystko jest jak było, tylko ciężko to z UI odczytać. Czasem nawet nie widać, że dana zdolność jest właśnie odpalana/w kolejce do odpalenia. W przypadku ground też nie widać, że np. jesteśmy już w zasięgu wroga - możemy strzelać, ale ikonka jest na szaro.

Aha, płaszczyk Vaadwaur - coś pięknego, szczególnie na Klingonie. Ponad 100mln EC pójdzie tylko na to, dla altów. ;p

I. Thorne
    Participant

Problemem dla mnie jest nie labirynt tylko taka grafika, ze nic nie widze. Nawet moja postac jest prawie niewidoczna.

A tak na marginesie, skoro Vaadwaur sa w stazie w "swiatyni", a ci na zewnatrz chca ich obudzic to po jaka cholere Kobali trzymaja tych w stazie? Ja bym ich po prostu odlaczyl, lub kazdemu strzelil w klate i po problemie. Chyba ze wracamy do rozwiazan moralnych jak w stylu "on nie jest tego wart".

domirex
    Participant

A może ich wykorzystują by robić z nich Kobali tak jak to miało miejsce z Harrym? Tylko dlaczego jeszcze zostali a nie przemieniono wszystkich lata temu. W końcu mineło parę wieków i by materiał się skończył.

Melnikor
    Participant

Proponuje przejść fabułę i będzie wszystko wiadomo, co, jak i dlaczego.

Smiecho
    Participant

Eee... Nie rozumiem tej gry... Gdy nie zalicza łapania omegi w ESD Space, to róbcie to w ziemskiej akademii - wtedy jest ok. Prawdopodobnie ktoś dał ciała i źle opisał mapy.

Być może z Bajor też jest podobnie.

Edit: nie może być pięknie z akademią. Mnie zadziałało, innym nie.

Slawek
    Moderator

Mnie nie zadziałało.

Niemniej jednak dniówkę robię Rom-KDF, więc bugów i lagów takich nie ma. Szkoda mi czasu na alty, tym bardziej, że mamy zniżkę na konto. Zeszłoroczne zapasy + 400 znaczków za FE sprawiło, że rocznicowy grind mam "z głowy" na najbliższe kilka lat...

...zakładając, że gra w ogóle przeżyje jeszcze choćby parę lat...

domirex
    Participant

Czemu by nie miała? Nie takie produkcje się trzymają na rynku.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram