Forum Replies Created

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • wositelec
  Participant
  #101179

  A wie ktoś może czy "Youngblood" leciał kiedyś w Polsce?

  http://www.youtube.com/watch?v=sSQEDx_4fc8

  wositelec
  Participant
  #101167

  Niestety również nie to. Być może mylę pewne fakty, ale kreskówka miała na tyle ciekawą akcję, że wryła mi się w pamięć ta finałowa scena, choć niestety uleciały poprzednie 🙁 Niemniej jednak ciemnoróżowy robot jako zły charakter musi być postacią bardzo charakterystyczną, tym bardziej jeśli był jedynym robotem. Każdy z tych złych miał specjalne moce, robot także. I nie chcę też wprowadzać w błąd, ale kojarzy mi się, że jakiś Murzyn w bojowym kombinezonie ucieka i mocuje się z wrogim stworem w ślepej uliczce. Ten stwór go chyba dusi. Walki wręcz sporo.

  Chyba że... pamięć naprawdę płata mi figle i być może zamiast ciemnoróżowego robota leżała jakaś inna, masywniejszej budowy postać. Bardzo charakterystyczna końcowa scena: ciemnoróżowy robot upada, plecami do statku kosmicznego i zaczyna dymić (z dwóch stron leci szary dym od niego), wszystko wokoło zniszczone. Zwycięstwo nad złem. Tym razem nie udało mu się uciec. W jakiś inny sposób zginęli również dwaj jego towarzysze. Walki wręcz trochę było na pewno. Pamiętam też inne, wcześniejsze urywki. Jeden odcinek mówił bardzo dużo na temat ORBITY, nie wiem o co konkretnie chodziło. W każdym bądź razie koleś patrzył na duży ekran, coś w rodzaju telebimu na statku kosmicznym i powtarzał kilkakrotnie słowo: "Orbita" w różnych kontekstach. (może nawet tytuł odcinka był związany ze słowem "Orbita"?) Bajka miała polskiego lektora lub dubbing, więc naprawdę dziwię się, co to być mogło, że nikt nie pamięta. Myślałem nawet, że to niezbyt popularny "Youngblood" (bo była wersja demo takiej gry na podstawie komiksu), ale to nie leciało w polskiej telewizji (choć i serial taki jest). To mogło się nazywać Esacton lub Exacton, coś podobnego.

  Strzępy informacji... więcej nie kojarzę.

  Może jedynie to, że z kreskówki "Bucky O'Hare" kojarzy mi się bardzo podobny robot:

  Dołączona grafika

  EDIT:

  1) Nie mogę uwierzyć - najwyraźniej ZNALAZŁEM!!! Kliknąłem na intro "Youngblood" i obok wyświetliło się "Wild C.A.T.s", więc też kliknąłem.

  Intro:

  http://www.youtube.com/watch?v=kdsyFyF24uQ

  Ciężarówka:

  http://www.youtube.com/watch?v=V5mfykZKDVE&t=4m5s

  Dymiący robot (jednak ciemnozielony) i zaraz potem pomarańczowy stwór:

  http://www.youtube.com/watch?v=umCdm2ZNLt8&t=6m17s

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram