Forum Fantastyka Gry Reddragon

Reddragon

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 306 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #10897

    Ciekawe, ciekawe... :PW każdym razie, pomijająć różne manewry i inne, które w końcu nie zostały ustalone (co tu dużo mówić, w ostatnich dniach serw gg siadł a przynajmniej na moim kiepym łączu nie chciał działać - czy to wina kończącej się ery? 😉 ), Antyterrorystyczna ma zamiar się odrodzić, tak jak to zwykła czynić.Prosimy zatem o sojusze i błogosławieństwa, jak się pozbieramy to odpowiemy tym samym.Q: bardzo ciekawa taktyka, tyle że może okazać się nieskuteczna. Podczas gry w konwencjonalny sposób koalicja rośnie dość regularnie o ile jest odpowiednio zarządzana. Nagłe powstanie tak dużej koalicji może stanowić poważny problem organizacyjny - to oczywiście tylko taka sugestia. I jeszcze jedno - walcząc z innymi koalami zdobywasz doświadczenie, przydatne nawyki, testujesz różne taktyki i ogólnie jest fajnie ;)Oby Trzecia Era była dla nas wszystkich (a zwłaszcza dla Was 😉 ) znacznie bardziej pomyślna ! 🙂

    Reyden
    Participant
    #10910

    Coen, Liranna :Koalicja Klingon Empire się odrodziła czy załozyliscie nowa kolakębo ja juz gram w RD

    fluor
    Keymaster
    #10911

    Coen, Liranna :

    Koalicja Klingon Empire się odrodziła  czy załozyliscie nowa kolakę

    bo ja juz gram w RD

    No to dajemy sojusz 🙂

    EddieGcT
    Participant
    #10912

    Panie i panowie Kwadrant Alfa juz istnieje, Fixer postawil wszytko na nogi wiec prosimy interesantow o zglaszanie sie do impa 🙂

    Fixer
    Participant
    #10917

    Tak Kwadrant Alfa zyje i ma sie niezle!Dlatego wszyscy sa mile widziani w naszej koalicji (szczegolnie krasie i gobliny mamy juz 3 dzinow 2x ludzie 1hobb zalezy nam na atakerach). Mam nadzieje, ze tym razem wszystko sie ulozy od samego poczatku i zajmiemy nalezne nam miejsce w top 100 (w najgorszym przypadku 🙂 ). Tak wiec jak to napisal moj przedpisarz 🙂 (to forum wiec przedmowcow nie ma ;)) zapraszam absolutnie wszystkich ktorzy maja chec zagrac w RD do naszej koalki. Zebralismy troche ciegow w poprzedniej erze sporo sie nauczylismy - jednym slowem jestesmy bardziej doswiadczeni.Zapewniamy pelna opieke techniczna wszystkim. Jako aperitiv proponujemy temat:-spece w prawie tydzien.Smacznego zyczy wszystkim...Szef kuchni Fixer i zaprasza do odwiedzenia kwadrantu nastepne przekaski wkrotce! 😉

    P Peter
    Participant
    #10921

    Continuum przyjmuje nowych czlonkow, Dzisiaj moc Q rozdajemy za darmo, a poza tym zawierajcie z nami sojusze.

    Liranna
    Participant
    #10930

    Mamy nową koalkę, ale tylko zainteresowanym zdradzę nazwę. Lubię czasem tajemniczość.

    Fixer
    Participant
    #10933

    LOL ciezko zachowac tajemniczosc kiedy mozna wysledzic poszczegolnych koalicjantow. 🙂 W takim czy innym kazdym razie pozdrawiam fanow Howarda 😉

    Reyden
    Participant
    #10934

    Nie wstępuje do zadnej koalkizaorzyłem własną - UTFP bede grał sam i nie przyjme nikogo z zewnątrz do koalki mam ambicje wykoscic kolaki z Top 10 ew. zbudowac PSO

    Liranna
    Participant
    #10935

    Kto to Howard?

    Fixer
    Participant
    #10945
    Quote:
    Kto to Howard?

    Coz zadaje sie ze Coen troche zaniedbal popularyzacje przygod pewnego barbarzyncy 🙂 . Jesli zas chodzi o zwiazek pomiedzy autorem przygod cymeryjczyka a koalka... coz zapytaj Coena 🙂

    Liranna
    Participant
    #10950

    Dobrze zapytam i dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie tylko skąd pomysł, że jestem jego fanem? Ja nawet nie wiem kto to, no ale nic, dowiem się.

    Qbah
    Participant
    #10951

    No i na RD tez juz jestem... choc narazie DarkGalaxy mi sie bardziej podoba 🙂

    Fixer
    Participant
    #10978
    Quote:
    Dobrze zapytam i dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie tylko skąd pomysł, że jestem jego fanem? Ja nawet nie wiem kto to, no ale nic, dowiem się.

    Skad...? Alez to elementarne drogi Watson'ie. Widzac nazwe koalicji i nazwy wchodzacych w nia ksiestw nie sposob sie nie domyslic ze koalicjantom droga jest tworczosc Howarda. 🙂

    Anonymous
    Guest
    #10980

    Tam zaraz droga...Ale za to nieźle brzmią 🙂

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 306 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram