Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Zwierzatko

Zwierzatko

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 62 total)
  • Author
    Participant

Kot. Wabi sie Harun. Rudy. Jak ktoś oglądał Szreka 2 to wygląda właśnie tak ( oprócz bótów i kapelusza...)

riri

Spok
    Participant

Witam,

Tak jak wiekszosc z Was posiadam kota. Wabi sie Lamer i zyje ze mna od ponad dwoch lat.

http://republika.pl/clodine/lamer/DSC00595.JPG (598k:cool:

http://republika.pl/clodine/lamer/DSC00597.JPG (233k:cool:

Pozdrawiam,

spok

Xalein
    Participant

A ja jakies 5 tygodni temu przygarnalem 2 letniego owczarka collie - Maxa.Jego zycie to jedna wielka pomylka - jestem jego piatym wlascicielem i mam nadzieje ze tak juz zostanie do ostatnich jego dni. Max najpierw zostal kupiony przez starsze malzenstwo ktore niestety wyjechalo do Niemiec i nie moglo go zabrac, wiec trafil do schroniska, skad zabral go mlody chlopak, ktory widocznie polecial na kase, ktora dostawal na jego opieke od wlascicieli z Niemiec, poniewaz maltertowal go i glodzil, pod koniec tych wakacji zostal odebrany sila i trafil do schroniska, skad zabrala go kobieta, ktora jednak nie mogla sie nim tak opiekowac jak na to zasluguja te psy, od niej po miesiecznej walce i namowie wszystkich jej sasiadow w koncu trafil do nas...Zdjecia beda juz wkrotce

Spok
    Participant

Arckthos, to bardzo ładna i zarazem wzruszająca historia. Ciesze się, że psiak trafił ostatecznie w dobre ręce. Ale nie o tym chciałem. Napisałeś, że jesteś piątym już właścicielem Maxa, natomiast w Twoim poście doliczyłem się trzech poprzednich właścicieli. Coś mi uknęło?Wrzuć jakieś fotki Maxa. :-)(Tak, wiem... Czepiam się.)

Arille
    Participant

Jak widze Data wywarł wpływ na wielu... żeby nie było na mnie też. Posiadam kota i jest to juz drugi kot w mojej karierze. Kot nazywa się Diesel i jest to głęboko przemyślane imię poprzedzone wieloma obserwacjami. Otóż jego pojemność i dźwięki jakie z siebie wydaje jsą zbliżona do silnika i pali naprawde dużo... Nie wiem jaki to ma przekład na przyśpieszenie ale firanki i kąty ścian nie mają z nim szans... mój szalik również. Kociak jest czarny (poza brzuszkiem i łapkami które są białe), na bardzo długi ogon i uszy jak Człowiek Myszoptica :> A poza tym straszny smarkacz jest - 8 miesięcy. Ae na pieczeń się nadaje 3 i pół kilo kota 😀

Eric Keitel
    Participant

U mnie w domu wesoło merda ogonem pies. Bestia owa wabi się Aenar (dobrze że rodzice nie weidzieli że to nazwa z Treka...) i jest biszkoptowej barwy labradorem. Przy tym chyba najżarłoczniejszym jakiego spotkałem. Od trzech lat szczeknął ledwie kilka razy, więc jest raczej spokojny, ma za to ostre pazury, i bardzo żywiołowo wita się z każdym...

Xalein
    Participant

Napisałeś, że jesteś piątym już właścicielem Maxa, natomiast w Twoim poście doliczyłem się trzech poprzednich właścicieli. Coś mi uknęło?

Wrzuć jakieś fotki Maxa. 🙂

(Tak, wiem... Czepiam się.)

[post="37397"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Fotki beda pozniej, a co do wlascicieli:

1. Panstwo z Niemiec

2. Schronisko

3. Mlody chlopak

4. Kobieta ktora go odebrala

5. Ja

EMH Mark IX
    Participant

Pies...Rasa nieokreślona...Wygląda jak Scoobie Doo i jest równie tchórzliwy...No żebym musiał z psem wychodzić na jego własne podwórko po zmroku? :)Poza tym szalenie inteligentne bydlątko, tylko nie rozumie, że "witać się" nie oznacza "skakać z ubłoconymi łapami na świeżo odebrany z pralni garnitur" :lol:.Krótko mówiąc uwielbiam tego psiaka. Fotki wrzucę jak znajdę płytkę w swoim bajzlu. 😈

Xalein
    Participant

Niestety musielismy oddac Maxa, poniewaz stal sie agresywny w stosunku do mojej siostry - chcial sie na nia rzucic w sylwersta 😥 Na pocieszenie po tej stracie rodzice obiecali mi po sesji letniej kupic jakiegos malego lub sredniego psa - juz sobie wybralem rase - beagle. Bede miec pieska takiego samego jak Archer 🙂

gordian76
    Participant

a ja uwielbiam koty 🙂

i taka fotka łącząca ST i te futrzaki :)))

Dołączona grafika

Q__
    Participant

O psie, który kocha... ST V:
    https://gadzetomania.pl/2928,wtf-dnia-pies-ktory-uwielbia-star-treka-wideo
    Z 2013 (ciekawe czy zwierzak jeszcze żyje?):

Q__
    Participant

Ponoć publiczne mówienie, a tym bardziej pisanie, o cudzych sprawach rodzinnych jest w złym guście, ale po prostu muuszę wspomnieć, że na drzewie, tuż za moim kuchennym oknem, rozgrywa się właśnie historia w zasadzie identyczna do tu opisanej:
    https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/historia-pewnej-ptasiej-rodziny-zdjecia/ar/c8-2532140

Elaan
    Participant

O psie, który kocha... ST V

Fantastyczna psina. 🙂 I jeszcze jeden dowód na to, że przesłanie Star Treka jest uniwersalne. 😉
    A historia kubek w kubek podobna do tej opisanej w artykule miała miejsce i na moim balkonie kilka lat temu.
    Szkoda, że autor owej relacji zapomniał dodać, iż troskliwa gołębica czyszcząc gniazdo robi przy okazji totalny bałagan. 😉
    Guano + kolejne fazy pierzenia przychówku rozrzucane są na prawo i lewo, gwarantując sporo sprzątania.
    Potwierdzam jednak, że zarówno rodzice jak i potomstwo nawet po wylocie wracało na balkon, przynajmniej przez jakiś czas.

Q__
    Participant

I jeszcze jeden dowód na to, że przesłanie Star Treka jest uniwersalne. 😉

Obawiam się, że nie tylko przesłanie ST pozytywnie odbierane jest przez więcej niż jeden gatunek - przypomina się słynny eksperyment z małpami oglądającymi Modę na sukces 😉 .

A propos:

przychówku

Pierwszy z gołąbków wykluł się z jaja kilka godzin temu. To z rodziców, które było wówczas w gnieździe, b. porządnicko wyniosło skorupki jajka - najpierw mniejszą, potem większą - lecąc z nimi dość daleko. A potem przystąpiło do karmienia.

Elaan
    Participant

To z rodziców, które było wówczas w gnieździe, b. porządnicko wyniosło skorupki jajka - najpierw mniejszą, potem większą - lecąc z nimi dość daleko.

Widocznie lokatorka naszego balkonu nie była idealną panią domu.
    A może po prostu nie oglądała odpowiedniego programu? 😉

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 62 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram