Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znamy datę premiery Łowcy Androidów 2

Znamy datę premiery Łowcy Androidów 2

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • kotek
  Participant
  #8524

  Blade-Runner-645x370.jpg

  Ponad dwa lata temu fani zostali zelektryzowani wywiadem udzielonym przez Ridleya Scotta. Poznaliśmy wizję początkowych scen drugiej części jego wielkiego dzieła - Łowcy Androidów. Scenarzyści - Hampton Fancher i Michael Green wrócili do pomysłu z oryginalnej historii, sceny, która ostatecznie nigdy nie znalazła się w filmie. Dla zainteresowanych wywiad poniżej.
   

   
  Sporym zaskoczeniem może być zatem fakt, że za kamerą obrazu, do którego zdjęcia ruszają latem tego roku, stanie nie Scott, a Denis Villeneuve (znany m.in. z Sicario). Krążą pogłoski, jakoby powodem było to, że dużej części fanów nie spodobał się ponowny romans Ridleya ze światem Aliena i obawiali się filmu podobnego do Prometheusa. Scott pozostanie zaangażowany w powstanie filmu jako producent.
   

  Blade-Runner2_2740831b.jpg

   
  W rolach głównych zobaczymy oczywiście Harrisona Forda, jako Ricka Deckarda i Ryana Goslinga, nie ujawniono na razie kogo miałby zagrać. Nie jest tajemnicą, że o rolę Deckerta bił się też Dustin Hoffman. Premierę zapowiedziano na 12 stycznia 2018 roku. Będziecie czekać?
   
  Źródła: filmweb.pl, filmweb.pl, slashfilm.com, cinemablend.com

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram