Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zmiany w The Event

Zmiany w The Event

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #6138

  Już jutro na srebrne ekrany powracają The Event i Stargate Universe. Co do tego drugiego sprawa jest już jasna - będzie to najprawdopodobniej ostatni sezon serialu traktującego o gwiezdnych wrotach, przynajmniej na jakiś czas. Co się zaś tyczy Eventu... cóż, ma się zupełnie odmienić.

  [more]Do tej pory mogliśmy obserwować niby to oderwane od siebie historie różnych bohaterów, Teraz właśnie mają się one zacząć spajać w jedność. Najciekawsze jednak - już w pierwszych odcinkach drugiej połowy pierwszego sezonu mamy odkryć 'ogromne tajemnice'. Czy to wystarczy i czy The Event zaciekawił widzów na tyle, by powstał ciąg dalszy?

  Źródło: Sliceofscifi.com[/more]

  Magnes
  Participant
  #96726

  Mam nadzieję, że nie i że ustąpi miejsca czemuś lepszemu. Smutne, że Caprica i SGU odchodzą, gdy takie daremne produkcje jak V, czy The Event dostają nową szansę.

  Diabeu
  Participant
  #96727

  The Event nie jest daremny, jest całkiem dobry.

  cinus
  Participant
  #96790

  True. Ja z drugiej strony Caprici nie trawię w ogóle a SGU oglądam z sentymentu dla samego uniwersum. Co się tyczy The Event i V, to są całkiem niezłe, po prostu w innym klimacie.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram