Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zapowiedź kontynuacji Iron Sky

Zapowiedź kontynuacji Iron Sky

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #8096

  Dołączona grafika

  Opublikowany został pierwszy zwiastun promujący kontynuację filmu o nazistach z księżyca. Całość jest finansowana przez fanów i ma mieć premierę w 2016 roku. I zapowiada się równie epicko jak część pierwsza.

  Zobaczcie sami:

   

  https://www.youtube.com/watch?v=3jLaf5qj8cs&feature=youtu.be

  domirex
  Participant
  #119385

  Świat dinozaurów pod lodem. Plagiat epoki lodowcowej 3. A tak serio t-rex robiący znak nazistów. Realy? I co, zacznie się wojna między ludzkimi a gadzimi nazistami. Dziwnie się zapowida ale jak będzie murzyn to chętnie obejrzę.

  Cross
  Keymaster
  #119386

  Nawiązanie do mitycznych Reptilian rządzących zza kulis światem 🙂 W każdym razie po obejrzeniu jedynki byłem bardzo zawiedziony - wyszła głupawa komedyjka. Za to zwiastuny, tak, zwiastuny im wyjątkowo się udają.

  Piotr
  Keymaster
  #119390

  Uważam wykorzystanie mitu o 'pustej' Ziemi (Hollow Earth) za genialne. Idealnie pasuje do pierwszej części. 😉

  Jamjumetley
  Participant
  #119394

  Podobnie jak Cross, bardzo zawiodłem się na pierwszym filmie. Wiązałem z nim duże nadzieje bo lubię klimaty jak z Wolfensteina czy Red Alert (oryginał, bo w kolejnych częściach już trochę za bardzo odlecieli :P) - mityczne, nazistowskie eksperymenty potrafią pobudzić wyobraźnię. Nie zaprzeczę - przynajmniej kilka razy coś mnie mocno rozśmieszyło, tyle że nie tego oczekiwałem. Przy drugim filmie przynajmniej będę wiedział czego się spodziewać 😉

  I. Thorne
  Participant
  #119399

  A mi sie Iron Sky bardzo podobal. Nie oczekiwalem w nim psychologicznego portretu nazistow, pragnacych podbic Ziemie tylko wrednie nawizania i pokazanie jaki jest ten swiat - tworcy pojechali sobie po wzystkich i tego tez oczekuje teraz.

  domirex
  Participant
  #119400

  Też mi się podobał (najbardziej ten murzyn).

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram