Forum Trek.pl Newsy Star Wars Wreszcie ma ruszyć produkcja serialu Star Wars

Wreszcie ma ruszyć produkcja serialu Star Wars

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4764

  O planach nakręcenia serialu live-action spod znaku Gwiezdnych Wojen słyszeliśmy już dawno. Niestety nic poza niepotwierdzonymi plotkami nie ujrzało światła dziennego i zamiast tego mogliśmy oglądać tylko kolejną odsłonę animowanego Clone Wars. Pojawiła się jednak nowa informacja - nadal niepotwierdzona, ale jej źródła wydają się być pewne.

  [more]Australijska strona SCI FI Channel donosi, opierając się na wieściach od kilku anonimowych informatorów powiązanych z tym projektem, że trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji serialu. Rick McCallum, producent filmów Star Wars podobno złożył już propozycje wysoko cenionym scenarzystom australijskiego przemysłu telewizyjnego, twórcom nagrodzonych seriali Love My Way i Secret Life of Us.

  Tytuł nowej serii nie jest jeszcze znany, wiadomo jednak, że premiera planowana jest na rok 2010. Produkcja ma odbywać się właśnie w Australii.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Infango
  Participant
  #75087

  No nie będę się nakręcał bo lukas znowu się wpieprzy do produkcji i wyjdzie kupa dla dzieci. Clone Wars było fajną klimatyczną kreskówka zrobili ja w 3d z pomocą lukasa i poziom poszedł w dół.

  Jamjumetley
  Participant
  #75094

  2010!? Szybko, biorąc pod uwagę, że dopiero kompletują zespół scenarzystów. Od strony technicznej pewnie wyjdzie nieziemsko. Ciekawe co ze stroną merytoryczną... I może rzeczywiście lepiej, żeby papa Lucas się nie wtrącał. Jak dotąd wszystkie Gwiezdne Wojny, które reżyserował wypadały najgorzej.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram