Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg

Walka z Borg

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 842 total)
  • Author
    Posts
  • drupi
    Participant
    #1768

    Wobec wydarzeń jakie ostatnio maja miejsce na forum, czyli organizowania sie w grupy Federastów i Klingonów. Powołuję tym samym grupę BORG. Przyłączcie się a stworzymy wspaniały kolektyw mający jeden cel jakim jest dążenie do doskonałośći. Wszyscy, którzy chcą dotrzeć do doskonałości, których marzeniem jest stać się największym najsilniejszym, niepodzielnie panującym organizmem we wszechświecie zapraszam na ten Sześćian. Asymilacja jest naszym celem. Federanci. Klingoni do was apel. Czas na wasz strach. To już wasz koniec.

    Krusty
    Participant
    #9679

    Z związku z wykryciem przez nasze stacje nasłuchowe sygnatur Transwarp i ich weryfikacji jako należących do Borg, Dowództwo Gwiezdnej Floty nakazuje następującym jednostkom ... udanie się do punktu koncetracji Floty Obronnej w ... dalsze informacje zostaną ujawnione w momencie zjawienia si w wyznaczonym miejscu. I zapamiętajcie moje słowa: "Resistance Is Not Futile".

    podpisane: Admirał Chell

    Coen
    Participant
    #9684

    "Nagle pomiedzy okrętami Federacji ujawnia sie sporo flota Imperium i dowódca z pokładu IKC Qu'Nos (Zmodernizowany NV) prosi o pozwolenie dołaczenia do floty majacej stawic czoło borg"

    Thengel
    Participant
    #9686

    Jdnostka się go floty 🙂

    Qbah
    Participant
    #9687

    Tu Sfera 873 z 9913. Przylaczamy sie do grupy asymilacyjnej, Resistance is and always was - FUTILE.

    Krusty
    Participant
    #9691

    .

    Jednostka USS Frajer prosi o pozwolenie do przyłączenia się go floty 🙂

    Wyglądacie dość podejrzanie, o ile dobrze pamiętam wasza rasa nie należy do federacji hmn raczej do pewnego ułomnego uniwersum, ale nie bojcie sie pomożemy wam wrócić do domu, bo my tu niepotrzebujemy żadnych Jar Jarów czy jakoś tam, bo moja być normalni i nie pakować łba między strumień prądu 😆 .

    Anonymous
    Guest
    #9692

    "Sir, Klingon ship decloaking. Armed and ready" 🙂 "Piracki B'Rel Vorh prosi o pozwolenie dołączenia do floty...Pora zmniejszyć liczebność dronów Borg...For the Empire!"

    Thengel
    Participant
    #9695

    hej hej! Bo nasze Jeedi sie tobą zajmą. Mamy zalety: Borg przecież niezasymiluje nieczego tak głupiego 🙂 W naszej galaktyce zajmowaliśmy się sprzedawaniem wódki.. może chcesz trochę ?:)

    Krusty
    Participant
    #9705

    Czyli mówisz że bimber pędzicie, no dobra jak chcecie dam wam namiar na pewien bar prowadzony przez jednego ferengi o ksywce Quark.

    Thengel
    Participant
    #9707

    Iwan! zbieraj ludzi mamy cynk! 🙂

    Coen
    Participant
    #9708

    Qbah, dzieki teraz wiem jaki okret dołaczyc do tego szescianu który zdobeda klingoni 🙂

    Krusty
    Participant
    #9719

    A wracając do Borga to zauważyliście że teraz to on wogóle to nawet sześcian w SFC III nie przeraża.

    Coen
    Participant
    #9721

    Znaczy u mnie to nigdy resepektu nie budził, ale to kwestia nastawienia, "jak mam zginac to tak aby zabrac jak najwiecej ze sobą" i tak gram, nawet jak zdobyłem I'Mod to mnie kusiło aby wrócic o

    EddieGcT
    Participant
    #9732

    W poblizu zgromadzonej juz floty ujawnia sie kolejny kontyngent klingonskich okretow z prosba o dolaczenie do floty 🙂 Drupi sporo nas sie tu zebralo, bedziesz mial ciezka przeprawe 🙂

    Qbah
    Participant
    #9744

    Blad w transmijsji:Nr identyfikacyjny Sfery to: 666 z 1313Opor znikomy.Klikanascie jednostek Klingonskich i wykryte zblizajace sie jednostki Federacji.Rezygnacja z wezwania posilkow.Przygotowanie do asymilacji.We are the Borg.Lower your shields and prepare to be boarded.Resistance is futile.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 842 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram