Forum Trek.pl Newsy Fantastyka V skrócone do 10 epizodów

V skrócone do 10 epizodów

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • OmegaOne
  Participant
  #5881

  Wszyscy zainteresowani V wiedzą, że serial ledwo uniknął ścięcia. Wiedzą zapewne też, że V dostał drugi sezon głownie dlatego, że pod topór położyła głowę inna seria tej stacji - FlashForward. Najnowsze wieści dla serialu również nie są najlepsze.

  Wcześniej zapowiedziano przełożenie premiery sezonu na styczeń, a ostatnio pojawiły się informacje że sezon został skrócony z 13 do 10 odcinków. Nie wróży to dobrej przyszłości i pokazuje że stacja nie wierzy, by V był jeszcze wstanie podciągnąć oglądalność na tyle, aby dostać 3 sezon. Wszystko wskazuje na to, że goście w końcu odlecą, a ruch oporu będzie mógł spać spokojnie.

  Źródło: Airlock Alpha

  Diabeu
  Participant
  #94323

  Ja tam płakał nie będę, bo V to dla mnie chyba najtragiczniejszy serial SC-FI ostatnich lat.W pierwszym sezonie dotarłem gdzieś w okolice 6 odcinka i powiedziałem sobie, że prędzej zacznę oglądać Teletubisie niż ten szajs.

  Jamjumetley
  Participant
  #94328

  Też płakać nie będę. Zanim się zaczęło, byłem trochę uprzedzony do serialu. Myślałem sobie: "Ile to razy źli kosmici parkowali swoje spodki na amerykańskim niebie?". Potem zacząłem oglądać i nie powiem - trochę mnie wciągnęło, ale po pierwszej przerwie w emisji już nie wróciłem do śledzenia kolejnych odcinków.

  Cross
  Keymaster
  #94329

  A ja łzę uronię.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram