Forum Fandom Kluby i grupy V Nowotarskie Dni Fantastyki[9-10.08.2014]

V Nowotarskie Dni Fantastyki[9-10.08.2014]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Thanatos
  Participant
  #7936

  W dniach 9-10 sierpnia 2014 odbędzie się jubileuszowa, 5 edycja Nowotarskich Dni Fantastyki.

   

  Zapraszamy wszystkich fanów Star Trek-a jak całego gatunku Sci-Fi na V edycję Nowotarskich Dni Fantastyki, organizowanych przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu Rabczańskiego klubu fantastyki ,,Rabkon” oraz Zakopiańskiego Klubu Fantastyki. Tak jak wszystkie dotychczasowe, V NDF odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu w dniach 9-10 sierpnia (sobota-niedziela) 2014.

   

  W ramach imprezy odbędą się różnorakie konkursy, turnieje gier planszowych i bitewnych, prelekcje tematyczne, pokazy i warsztaty.

   

  W programie znajdą się także, mające w Nowotarskim Klubie Fantastyki szczególną pozycję, larpy i jeepform-y, na czele z dużym larpem głównym, który odbędzie się na zakończenie pierwszego dnia imprezy.

   

  Nie zabraknie także games room-u oraz battle room-u, bez których trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek konwent bądź festiwal fantastyki.

   

  Celem Nowotarskich Dni Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu. Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu w ramach Konkursu „Promesa MOK”.

   

  Impreza ma charakter otwarty.

   

  Zachęcamy do śledzenie strony imprezy oraz fanpage-u, na których pojawiać się będą najświeższe informacje.

  http://www.fantastyka.nowytarg.pl/

  https://www.facebook.com/events/234755796715127/?fref=ts

  Do zobaczenia na V Nowotarskich Dniach Fantastyki!

   

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram