Forum Fandom Kluby i grupy V Jubileuszowe Chrzanowskie Dni Fantastyki

V Jubileuszowe Chrzanowskie Dni Fantastyki

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • maximus tiberius
  Participant
  #7440

  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Miejska Biblioteka w Chrzanowie oraz Chrzanowski Klub Fantastyki GALATEA z myślą o wszystkich fanach fantastyki organizuje w tym roku piąte – jubileuszowe – Chrzanowskie Dni Fantastyki.

  Podczas dwóch dni, tj. 14-15września 2013, odbędą się turnieje gier karcianych i bitewnych nauka gier planszowychi karcianych, LARPy, sesje RPG, bloki prelekcji, projekcje filmowe, promocje gier i literatury oraz warsztaty pisarskie z młodymi twórcami literatury fantastycznej, a wszystko to połączone jednym mianownikiem – fantastyka.

  Chcemy promować czytelnictwo zwłaszcza wśród młodych osób oraz alternatywne sposoby na ciekawe spędzanie wolnego czasu z dala od komputera. W tym roku program Dni Fantastyki podzielony jest na bloki obejmujące kino, literaturę, Star Wars, manga anime i ogólny, w którym wiodącą role pełnią gry planszowe. Dlatego też od początku imprezy kładziemy nacisk na organizację doskonale wyposażonej wypożyczalni gier z przyjaznymi i otwartymi wolontariuszami, którzy każdego chętnego uczą w nie grać i pomagają znaleźć współgraczy.

  Również po raz piaty, ogłaszamy Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne Pigmalion fantastyki (prace nadsyłamy do 31 lipca a szersze informacje http://www.moksir.chrzanow.pl/index.php?id...ws,4,show,1066), który przez ubiegłe cztery lata zgromadził ponad 200 młodych pisarzy.

  Zapraszam i pozdrawiam

  m.t.

  Tom6ek
  Participant
  #112983

  Haha warto wiedzieć że ktoś z Chrzanowa tu zagląda :)na pewno się wybiore 😆

  LIBERTO
  Participant
  #112987

  też bym się chętnie wybrał. te parędziesiąt km to nie tak wiele jeśli będzie można zobaczyć coś ciekawego. a propo ciekawych rzeczy- czy jakiś dokładniejszy plan będzie ogłoszony? bo na dwa dni to się nie wyrwę na pewno

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram