Torpedy

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Participant

Witam mam pytanie gdzie mogę pozyskać Torpedo High Yield III .Oraz zastanawia mię skąd goście biorą tą torpede kutra wystrzeliwuj 5 pod rząd torped i ładnie idą sobie rzadkiem do celu.

Damc
    Participant

THYIII może zostać wytrenowane przez kapitana taktycznego. Ta torpeda to zapewne Hyper-plasma Torpedo (dostępna z T4 Romulanskiej Reputacji.

Marcin32
    Participant

Aha czyli nie dlamnie postać mam zrobioną pod naukowca a odnośnie reputacji to narazie na poziomie drugim jestem każdym bądź razie dziękuję za odpowiedz

Damc
    Participant

Aha czyli nie dlamnie postać mam zrobioną pod naukowca a odnośnie reputacji to narazie na poziomie drugim jestem każdym bądź razie dziękuję za odpowiedz

Ktoś kto gra kapitanem taktycznym może ci tego skilla wytrenować (musi być tej samej frakcji co ty, romkowe boffy mogą być trenowane tylko przez romków).

Marcin32
    Participant

Ktoś kto gra kapitanem taktycznym może ci tego skilla wytrenować (musi być tej samej frakcji co ty, romkowe boffy mogą być trenowane tylko przez romków).

A możesz mnie nakierowacjak to się robi mam kolegę jesteśmy w tej samej frakcji a i pytanie ogulnie nie chciałbym zakładać następnego posta czy jest spolszczenie do. STO

Melnikor
    Participant

A możesz mnie nakierowacjak to się robi mam kolegę jesteśmy w tej samej frakcji

Odpowiedzi na chyba wszystkie pytania odnośnie BOff

a i pytanie ogulnie nie chciałbym zakładać następnego posta czy jest spolszczenie do. STO

A następna osoba która będzie szukać odpowiedzi na to pytanie na pewno będzie szukał w temacie o torpedach. Dodatkowo gdybyś poświęcił choć chwilę na poszukanie na forum znalazłbyś ten oto temat: http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=8491&hl=

Marcin32
    Participant

Dzięki za podpowiedź i linki

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram