Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki The Guild po polsku

The Guild po polsku

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • Symbolt
  Participant
  #5307

  Może kogoś zainteresuje - wreszcie pojawiły się moje polskie napisy do komediowego serialu The Guild, który rozgrywa się w środowisku graczy w MMORPG. Serial jest za darmo na Youtube. Jest naprawdę śmieszny 🙂 W trzecim sezonie, który wyszedł w tym roku, pojawia się sam Wil Wheaton (tak, Wesley!). Na youtube z napisami są na razie pierwsze dwa sezony, trzeci jest (bez napisów) na stronie watchtheguild.com.

  Pierwsze 2 sezony z napisami można znaleźć tutaj: http://www.youtube.com/show?p=eYROA5iyqDw&s=1 Żeby oglądać z polskimi napisami, trzeba mieć youtube po polsku, oraz włączyć napisy (w prawym dolnym rogu filmu).

  Poszperajcie też na kanale serialu - http://www.youtube.com/user/watchtheguild Znajdują się tu m.in. reklamówki serialu ze znanymi gośćmi ( James Kyson Lee z Heroes, David Blue z SGU).

  The D
  Participant
  #85777

  Wiesz może, czy 3. sezon pojawi się kiedyś na Youtube, czy oficjalne wsparcie Microsoftu pociągnęło za sobą możliwość publikowania jedynie na MSN Video? Bo ten drugi chyba nie oferuje dołączania napisów.

  fluor
  Keymaster
  #85950

  Bardzo fajny serial 🙂 Mimo że nie gram w MMO już od dawna znajduję pewne podobieństwa także do niektórych zachowań w naszym półświatku 😉

  Symbolt
  Participant
  #87000

  Sorki za opóźnienie w odpowiedzi. Trzeci sezon pojawi się na Youtube, już jest trailer i już skontaktowano się ze mną w sprawie napisów do niego 🙂

  Symbolt
  Participant
  #88703

  Tak, serial nie jest hermetyczny, przemawia ogólnie do ludzi, którzy siedzą w jakimś "wspóldzielonym" świecie marzeń. Chociaż jakąś tam świadomość tego, o co chodzi w RPG, lepiej mieć ;)Dla zainteresowanych - na Youtube są już moje polskie napisy do 3. sezonu.

  Ghard Lage
  Participant
  #89510

  Ja na razie widzę tylko napisy pl do pierwszego odcinka s3. Jak gdzieś są odcinki z polskimi napisami to proszę o linki ewentualnie nakierowanie jak je znaleźć. o na oficjalnym profilu są tylko napisy do I i II sezonu i pierwszego odcinka III sezonu.

  The D
  Participant
  #89516

  Może to kwestia jakiegoś cache na youtube? Bo ja widzę pl napisy od 7 odcinka 3-go sezonu, natomiast dla pierwszych 6 już nie.W każdym razie osobiście mogę oglądać również z angielskimi. Największy problem, to mruczenie pod nosem Vorka i Bladeza.

  Ghard Lage
  Participant
  #89584

  Sprawdziłem u siebie i też mam napisy od 7. No jeszcze w pierwszym są. No cóż jakoś się przemęczę na angielskich :/

  Andy158
  Participant
  #91674

  no własnie i jak z tymi polskimi napisami bo ciagle sa dopiero od 7 odcinka 🙁 zainteresuje się ktoś tymi napisami? 😀

  Symbolt
  Participant
  #91683

  no własnie i jak z tymi polskimi napisami bo ciagle sa dopiero od 7 odcinka 🙁 zainteresuje się ktoś tymi napisami? 😀

  Trzeba było pisać do mnie, że nie ma przed siódmym odcinkiem - sprawdzałem tylko później. Rzeczywiście nie ma napisów do odcinków 1-6. Napiszę natychmiast do osoby odpowiedzialnej za wstawianie napisów i dam znać o odpowiedzi.

  Uwaga: właśnie okazało się, że osoba odpowiedzialna za wstawianie napisów jest na urlopie do 1 sierpnia. Postaram się skontaktować z kimś innym z Team Guild i rozwiązać to jak najszybciej. Wytrzymacie? 🙂

  Andy158
  Participant
  #91689

  spoko 😀

  cria
  Participant
  #91983

  Symbolt da sie jakos przyspieszyc wrzucenie tych napisów ?Dzisiaj jest 5 sierpień a napisów dalej brak.

  Piotr
  Keymaster
  #91991

  Ej, cierpliwości. Ludzi od napisów się nie pogania. Będą, gdy będą.

  Symbolt
  Participant
  #96446

  Sezon 4 pojawia się od razu z napisami, po 3 odcinki w tygodniu. Pierwszy wczoraj 😆

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram