Forum Trek.pl Newsy Fantastyka The Cape - nowy serial NBC

The Cape - nowy serial NBC

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Zuza
  Participant
  #5609

  Podczas letniej przerwy w naszych ulubionych serialach stacje telewizyjne zwykle proponują nam na zastępstwo produkcje lekkie i przyjemne, NBC przygotowuje jednak dla nas coś mocniejszego - choć bynajmniej nie oryginalnego. Ot, letnia wersja Punishera, promowana hasłem "więcej nadziei".

  [more]The Cape opowiadać ma historię Vince'a Farady (w tej roli David Lyons) - uczciwego policjanta, który zostaje wrobiony przez lokalną szychę Petera Fleminga (James Frain) w serię mordów i uznany za zmarłego podczas ucieczki przed policją... Po czym oczywiście powraca jako zamaskowany mściciel, by pozbyć się przestępców oraz krzewić ład i porządek. W tym dziele pomagać mu będą Max Malini (Keith David) - szef trupy cyrkowców-złodziei - który uratuje Vince'a przed niechybną śmiercią, obdaruje tytułową peleryną o zadziwiających właściwościach (jak tu nie kochać pajączków?) i nauczy posługiwania się nią - oraz Orwell (Summer Glau), reporterka walcząca z korupcją za pomocą słów na blogu.

  Motywacją bohatera jest przede wszystkim tęsknota za rodziną - żoną i synkiem, którym nie może dać znaku życia bez narażania ich tym na niebezpieczeństwo. Jedyną drogą do szczęśliwego połączenia się rodziny jest wyeliminowanie źródła korupcji i wszelkiego innego zła w Palm City - Fleminga.

  Oficjalna strona serialu[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram