Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Terminator wróci na mały ekran

Terminator wróci na mały ekran

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8379

  gallery_4_21_18431.jpg

  Wytwórnia Skydance ma wielkie plany związane z Terminatorem. Już na dniach do kin trafi Terminator: Genisys, ale trwają też przygotowania do produkcji nowego serialu. Jest oczywiście za wcześnie na jakiekolwiek konkrety, jednak niedawna konferencja z szefostwem Skydance przyniosła kilka ciekawych informacji.

  Z wywiadu wynika, że wytwórnia skłania się ku krótkim, 13-odcinkowym sezonom. Nie sposób jeszcze określić, w jakiej telewizji seria mogłaby się pojawić. Fabuła to też tajemnica, ale nie ma to być projekt całkowicie odcięty od innych. Owszem, będzie samodzielny, ale ma być powiązany - zarówno z Genisys, jak i innymi, włączając powstającą grę i komiksy. O dacie premiery, nawet przybliżonej, nic nie wiadomo.

  Źródło: Collider

  Tymen
  Participant
  #121509

  Kroniki Sary Connor Sezon 3? Mam nadzieję, że coś w tym stylu...

   

  P.S. Nikt nie gra Terminatora lepiej Niż Arnold i Summer Glau.

  I. Thorne
  Participant
  #121511

  Niestety sezonu 3 kronik nie bedzie, bardzo ubolewam, bo sceriusz byl bardzo dobry. Ludzie pracujacy dla maszyn i maszyny dobrowolnie pracujacy dla ruchu oporu. Swietne, tym bardziej ze koncowka 2 sezonu wskazywala, ze w przyszlosci Johna Connora nie ma.

   

  Ale moze cos fajnego wyjdzie.

  Cross
  Keymaster
  #119882

  Gdzieś mi mignęła informacja, że film wtopił i raczej na kontynuacje (na małym i dużym ekranie) się nie zapowiada.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram