Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Syfy zapowiada produkcję Childhood's End i Ringworld

Syfy zapowiada produkcję Childhood's End i Ringworld

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #7336

  Ostatnimi czasy fani SF nie mogą narzekać na brak nowych produkcji i to zarówno tych kinowych jak i trafiających bezpośrednio na srebrny ekran. Tym bardziej cieszy informacja o rozpoczęciu prac nad dwoma kolejnymi - tym razem miniseriami - czyli Childhood's End A. C. Clarke'a oraz Ringworld L. Nivena.

  [more]Arthura Clarke'a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Nie ma chyba wśród nas nikogo, kto nie oglądał lub choćby nie słyszał o Odysei kosmicznej: 2001 (i 2010) . Mało kto wie, że miał on także wpływ na współczesne prawo kosmiczne, ale to temat na osobną historię. Co się tyczy nowej produkcji, czyli Childhood's End, powstała ona w 1953 roku w wersji książkowej i została bardzo pozytywnie odebrana przez krytyków i czytelników na całym świecie. Opowiada o pokojowej inwazji 'Overlordów', dzięki którym na Ziemi w końcu zapanował pokój i ustały wszelkie wojny. Co ciekawe, producentem wykonawczym zostanie M. DeLuca znany choćby z Priesta czy Ghost Ridera.

  Druga z produkcji, Ringworld, będzie opowiadać historię ludzkich badaczy eksplorujących tajemniczy artefakt o wielkości milionów planet znajdujący się na krańcach wszechświata, gdzie też spotkają starożytne cywilizacje i technologie "przekraczające ludzką wyobraźnię". Producentem ma zostać M. Perry znany choćby z Millenium czy The Dead Zone.

  Nie został jeszcze ustalony grafik prac nad miniseriami, ale mają one zostać zaprezentowane widzom w 2014 lub 2015 roku, zatem przyjdzie nam trochę na nie poczekać. Miejmy nadzieję, że będzie warto.

  Źródło: Airlock Alpha [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram