Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Świnki morskie szukają domu.

Świnki morskie szukają domu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dzikowy
  Participant
  #5418

  Jaja ko względnie doświadczony hodowca zająłem się przywracaniem do zdrowia świnek morskich pozyskanych z pseudohodowli, aukcji, sieciowych sklepów, laboratoriów itede. Świnki przechodzą minimum 2 tyg. kwarantannę [inaczej niżw sklepach] i w miarę potrzeby leczenie [ inaczej niż w sklepach]. Są socjalizowane z innymi świnkami [inaczej niż w sklepach] i oswajane z ludźmi [inaczej niż w sklepach]. Gdy już uznamy, że są zdrowe, pozostaje jeszcze jeden punkt, mianowicie znalezienie im domów.

  Adopcja obejmuje wizytę przedadopcyjną (czy nie macie węża), spisanie umowy i czasami wizytę poadopcyjną. Przez cały czas stowarzyszeniowe forum służy pomocą w przypadku problemów hodowlanych, chorób, wyjazdów na dłużej, a wcześniej można obserwować topic upatrzonej świnki, konsultować się z opiekunem Domu Tymczasowego, czytać o postępach w leczeniu, nawykach, oglądać zdjęcia.

  Osobom, które wypełnią warunki adopcji (zagwarantowanie właściwych warunków) przekazujemy świnki za darmo, ale nie były darmowe - ich leczenie (a często również wykup) sfinansowaliśmy z własnych kieszeni.

  Jeżeli chcecie zwierza, które już zdążyło się nacierpieć za całe życie, zapraszam.

  Strona Stowarzyszenia Pomocy Świnkom Morskim - artykuły, informacje itede.

  Caviarnia

  Samiczki do adopcji:

  Samiczki

  Samce do adopcji:

  Samce

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram