statek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
 • Author
  Posts
 • komilaj1
  Participant
  #6619

  Witam . Mam problem związany ze statkiem który powinienem dostać na 10 lvl . Nie wiem jak go odebrać lub aktywować . Proszę o pomoc i z Góry Dziękuje .

  Dr Bobaz
  Participant
  #103626

  Zwykle, podczas awansu na 10 poziom (i jego wielokrotności), admirał Quinn zleca zadanie z prefiksem [Promotion] - po wykonaniu tego zadania otrzymujesz nowy okręt. Zadanie polega na udaniu się (osobiście) do admirała Quinna, a następnie do stoczni (drzwi za holograficzną makietą) w ESD. Tam, na dole po prawej stronie będzie vendor (sprzedawca), który sprzedaje nowe okręty - w rozmowie z nim zakończysz zadanie i otrzymasz token na statek. Możesz od razu go wykupić u tego samego vendora.Jako, że jest to quest, to na mapie masz wszystko zaznaczone. Oficer na środku pozwala wybrać jeden ze statków (klikasz na ten który chcesz i wybierasz "set as current").

  Zarathos
  Participant
  #103627

  Ja dojdziesz do poziomu 10 (i każdej olejne 10) to zgłosi się do ciebie admirał z ESD i da ci rozkaz zgłoszenia się do niego. Lecisz do ESD, rozmawiasz z admirałem. Coś tam mamrocze i wysyła Cię do doku. Idziesz do doku (po wyjściu od admirała w lewo) i wchodzisz w drzwi z tyłu pomieszczenia doku. Tam, na niższym poziomie po prawej, tuż przy oknie jest babeczka rozdająca/sprzedająca okręty. Od niej bierzesz swój okręt. Potem w tym samym pomieszczeniu, na wyższym poziomie przy balustradzie jest gostek który pozwala wybrać okręt. Idziesz do niego, gadasz z nim, wyskakuje lista okrętów jakie masz. Wybierasz ten nowy i klikasz w prawym dolnym rogu na "set as current". Wychodzisz z tego i koniec. Z lewej, obok hologramu okrętu jest jeszcze jeden oficer który pozwala za jakąś tam niewielką sumę EC zmodyfikować wygląd okrętu.

  komilaj1
  Participant
  #103629

  Dziękuję wam za odpowiedzi . Myślę że już dam sobie z tym radę .

  Dr Bobaz
  Participant
  #103631

  Z lewej, obok hologramu okrętu jest jeszcze jeden oficer który pozwala za jakąś tam niewielką sumę EC zmodyfikować wygląd okrętu.

  Warto pamiętać, że pierwsza zmiana (jak większość pierwszych zmian) wyglądu i nazwy okrętu są darmowe. Zawsze jednak trzeba dopłacić przy wyborze mostku i wielkości wnętrza okrętu (nawet za 1 razem)

  LUCutus
  Participant
  #103770

  Siema pomóżcie ...Mam poziom 11, wczesniej jak dostalem 10 cos mi gadali o nowym statku, jk poszedlem do stoczni to okazalo sie, ze nie mam kasy na nie. Teraz to samo, poszedlem do Admirała, dostałem Promo., poszeldme gdzie kazal i nic, wszystkie statni za drogie. A teraz już zniknęło zadanie i statku chyba nie będzie 🙁 co mam zrobic?

  Reyden
  Participant
  #103771

  Gadałeś z admirałem Quinem 2 razy - bo z tego co pamiętam to swego czasu musiałem gadać z nim dwa razy .Wtedy dostajesz free ship token i idzie do tej pani porucznik w stoczni - powinna się pojawić odpowiednia opcja rozmowy .

  LUCutus
  Participant
  #103772

  Jest, masz racje. dostałem starego enterprise od Kirka;p

  LUCutus
  Participant
  #103935

  Walczył ktos Intrepid class ? Faktycznie ten okręt lata z taka prędkością jak w serialu?

  LIBERTO
  Participant
  #103936

  intrepid, jak chyba wszystkie statki z wyższych lvli, może osiągnąć warp 10 przy odpowiednim wyskilowaniu postaci. konkretnie jest skil odpowiedzialny za napęd warp. na vice admirale do tego dochodzi skill slipstream czy jakoś tak, który pozwala osiągnąć prędkość warp 29.9. do tego chyba jeszcze jakiś set może podnieśc prędkość nieznacznie ale tego jeszcze nie osiągnąłem

  Reyden
  Participant
  #103940

  Z tego co widzę to każdy statek lata z WARP 10 , nie tylko Intrepid .Na mapie można latać z taką prędkością , bynajmniej mi tyle pokazuje i pokazywało od dawna , jeszcze chyba jak grałem w retaila . Pozatym Intrepidem tak jak każdym okrętem Sci walczy się średnio - ma najmniej HP z okrętów dla kapitana , co prawda ma najwięcej osłon ( modyfikator chyba 1.15 albo 1.25 ) i 6 miejsc na broń ( po 3 na przód i tył ) .

  Zarathos
  Participant
  #103941

  Statkami sci w ogóle kiepsko się walczy (w PvE). Głównie przez niewielką ilość uzbrojenia jaką mogą zabrać. Zabijanie NPCów ciągnie się jak guma od majtek.

  LUCutus
  Participant
  #103942

  Dostalem teraz dzialka ktorych nie moge użyć Fazer Heavy Dual Cannons III a mam Criuser'a ;/ ale gdzieś pisaliście, żeby nie mieszać broni energetycznych a mam po jednej torpedzie i fazerze na dziobie i rufie. Chyba opyle;p

  Reyden
  Participant
  #103946

  Nie wiem czy krążowniki są w stanie używać DHC , zresztą pakowanie DHC jak zwykłych DC na nie jest średnio sensowne - ta broń ma wąski kąt ostrzału a krążowniki są mało zwrotne . Sprzedaj albo przechowaj do czasu zdobycia jakiegoś escorta .A co do mieszania broni - mowa była o tym aby nie mieszać dział o różnych rodzajach DMG np. fazerów z disruptorami czy plasmą ( nie dotyczy torped ) .Dzieś też widziałem aby nie ładować więcej niż jednego DHC na okręt , tylko nie pamiętam już gdzie .

  LUCutus
  Participant
  #103985

  Wiem, czytałem o tym tutaj, żeby nie robic choinki. Nie bede sprzedawał bo mi szkoda. Zobacze sobie raz jak to dziala a potem przechowam.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 31 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram