Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Supremacy

Star Trek: Supremacy

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Pah Wraith
  Participant
  #4284

  W zamierzeniu Twórcy, Mike'a Strobela, "Star Trek: Supremacy" ma być najlepszą i najbardziej kanoniczną grą spod znaku "Gwiezdnej Wędrówki" jaka kiedykolwiek powstała.

  Gra jest następcą znanej i cenionej strategii turowej "Star Trek: Birth of The Federation", która została wydana już 10 lat temu przez Microprose. Gra w istocie była klonem jednej z nasłynniejszych gier komputerowych "Master of Orion" i przez wiele lat cieszyła się doskonałą opinią wśród fanów Sagi.

  Główna strona Star Trek: Supremacy

  [more]

  W 2006 w sieci umieszczono pierwszą wersję Supremacy, która rozpoczęła swój żywot jako jednorazowy projekt szkolny. Z uwagi na spore zainteresowanie projektem Strobel rozpoczął intensywne prace nad grą.

  Na mapie Galaktyki gracze znajdą 6 dużych ras, którymi toczyć będą mogli kampanie. Są to: Federacja, Klingoni, Romulanie, Kardazjanie, Ferengi oraz Dominium. Do dyspozycji graczy oddana zostaje cała galaktyka możliwości - sterować można dyplomacją, badaniami naukowymi, rozwojem kolonii, szpiegostwem oraz kontrolowaniem własnej armady.

  Gra dostępna jest do ściągnięcia pod tym linkiem. Obecnie wciąż dostępna jest tylko wersja Alfa. Aby zagrać w "Star Trek: Supremacy" niezbędne jest zainstalowanie .NET Framework 3.5 SP1 RTM. Gra posiada również mechanizm automatycznego pobierania poprawek i nowych wersji.

  [/more]

  MCPSI
  Participant
  #68618

  Gra jest następcą znanej i cenionej strategii turowej "Star Trek: Birth of The Federation", która została wydana już 10 lat temu przez Microprose. Gra w istocie była klonem jednej z nasłynniejszych gier komputerowych "Mster of Orion" i przez wiele lat cieszyła się doskonałą opinią wśród fanów Sagi.

  cieszyła ??

  Drodzy koledzy Ja nadal pogrywam w tą wspaniałą grę, dzięki kilku naprawdę dobrym "mod-ą" ta gra jest w pełni grywalna nawet w dzisiejszych czasach. :yo:

  A co do ST Supremacy to prace nad dalszym rozwojem tej gry praktycznie stoją w miejscu od kilku miesięcy 😥

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram