Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Dyskusje ogólne Star Trek Online - kod na 30 dni Gold Membership

Star Trek Online - kod na 30 dni Gold Membership

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Dr Bobaz
    Participant
    #6615

    Mam na sprzedaż 2 kody umożliwiające NOWYM graczom 30 dniową zabawę w ramach złotego abonamentu.Warunek niezbędny to nowe konto, na którym nigdy nie było złotego abonamentu ani zarejestrowanej gry w pudełku (retail).Warunek ten spełnia każdy, kto założył nowe konto w ramach Free to Play. Okazyjna cena - zaledwie 30 złotych (2x taniej niż 1 miesiąc zakupiony na oficjalnej stronie).Kod wyślę mailem w postaci zdjęcia mailem, o dodatkowe informacje i w celu zakupu - zapraszam do wysyłania prywatnych wiadomości na forum oraz wiadomości mailowych :).PozdrawiamBobaz.

    Dr Bobaz
    Participant
    #103959

    Bump - oferta ciągle aktualna - zachęcam i zapraszam 😉

    frogern
    Participant
    #103992

    A skąd, jeśli można spytać masz takie tanie kody?

    Dr Bobaz
    Participant
    #103996

    Jak najbardziej legalne źródło. Amazon ;). Liczyłem że uda mi się je wszystkie samemu zużyć, ale niestety maksymalnie 1 retail/konto. Więc mam ich teraz nadmiar ;).

    frogern
    Participant
    #104042

    A tak spytam, w jaki sposób chciałbyś sfinalizować możliwą transakcje?

    Dr Bobaz
    Participant
    #104045

    Odpisałem w prywatnej wiadomości :).

    Dr Bobaz
    Participant
    #104503

    Uwaga, Uwaga, nadal mam do sprzedania jeszcze jeden kod. Brakuje ci miejsca w plecaku? Gold ci go powiekszy!Chcialbys zmienic punkty umiejetnosci? Nie masz jeszcze Vice Admirala na tej postaci? Gold ci da tokena respec!Zachecam do zakupu,Bobaz 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram