Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek 3 w produkcji, a Star Trek 4 już zaklepany

Star Trek 3 w produkcji, a Star Trek 4 już zaklepany

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #8313

  gallery_4_22_43023.jpg

  Ruszyły zdjęcia do trzeciego z nowych Star Treków, który wciąż nieoficjalnie nazywany jest Beyond. Pierwszy plan zdjęciowy znalazł się w Kolumbi Brytyjskiej, ale mówi się, że w tym filmie zobaczymy mniej prawdziwych lokacji - większość zdjęć ma odbyć się w zamkniętych przestrzeniach.

  Choć nowy Trek ukaże się dopiero za rok, to już teraz wiadomo, że planowana jest część czwarta. A przynajmniej tak wynika z nowych umów, jakie podpisali Chris Pine i Zachary Quinto, bo choć aktorzy uzyskali sowite podwyżki, to w zamian zobowiązali się do udziału w następnym filmie, jeśli taki powstanie.

  Trudno oczekiwać, żeby nie powstał - uniwersum Abramsa może i nie przynosi rekordowych zysków, ale są one spore.

  Źródła: Den of Geek, Collider

  swgs1994
  Participant
  #121445

  W Polsce ST3 będzie się zapewne nazywać "Gwiezdna Wędrówka Ponad Gwiazdami". 😛

  iron1992
  Participant
  #121452

  Oby scenariusze były dużo lepsze niż ten szajs którym był drugi film. Abrams robi dobre filmy tylko jeśli scenariusz jest do dupy to nie da się uratować filmu choćby i aktorzy byli świetni nie mówiąc o reżyserze.

  Lo'Rel
  Participant
  #121513

  Amen. Za każdym razem wierzę, że kolejny film będzie udany, choć po ID ta wiara jest bliska zeru. Zaorali to czym był Star Trek.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram