Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek 2 rusza z Abramsem u steru

Star Trek 2 rusza z Abramsem u steru

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6421

  Wiadomo już, że reżyserem sequela Star Trek 2009 będzie J.J. Abrams.

  “Ktoś wtajemniczony w plany reżysera” powiedział reporterowi Vulture, że pre-produkcja Star Trek 2 jest już w toku; pod koniec miesiąca scenariusz ma być już gotowy; a zdjęcia zaczną się zimą tego roku.

  Prawdopodobną przyczyną opóźnienia było to, że Alex Kurtzman był przez jakiś czas niedostępny. Pracował nad filmem Welcome to People, ale obecnie ten projekt jest ukończony i twórca może poświęcić całą swa uwagę scenariuszowi Star Trek 2.

  Źródło: TrekToday

  Elvenking
  Participant
  #100536

  Szczerze mówiąc spodziewałem się, że są już na nieco dalszym etapie... A tak to pewnie termin 2012 niebezpiecznie się oddala.

  Eviva
  Participant
  #100538

  Szczerze mówiąc spodziewałem się, że są już na nieco dalszym etapie... A tak to pewnie termin 2012 niebezpiecznie się oddala.

  Z powodu zapowiadanego na połowę 2012 roku końca świata premiera Star Trek 2 została odłożona na rok 2013,

  KaraThrace
  Participant
  #101574

  "Star Trek 2" oficjalnie w 3D w maju 2013

  Paramount Pictures ustaliło datę premiery dla sequela "Star Treka". Potwierdzono również oficjalnie, że film będzie pokazywany w 3D.

  Premiera "Star Treka 2" odbędzie się 17 maja 2013. Co do 3D to nie jest jasne czy film zostanie nakręcony w tej technologii czy też dopiero przekonwertowany w postprodukcji. Zdjęcia mają się rozpocząć 15 stycznia 201

  Przypomnijmy: W "Star Treku 2" powrócą główni członkowie obsady, tacy jak: Chris Pine, Zachary Quinto czy Zoe Saldana. Nowych postaci jeszcze nie obsadzono. Rolę czarnego charakteru zaoferowano Benicio Del Toro, ale nie wiadomo czy rozpoczęły się już negocjacje.

  Za scenariusz filmu są odpowiedzialni Roberto Orci, Alex Kurtzman i Damon Lindelof. Muzykę ponownie skomponuje Michael Giacchino.

  Źródło

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram