Forum Trek.pl Newsy Star Trek Spotkanie dwóch Kirków

Spotkanie dwóch Kirków

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4563

  Jak TrekMovie informował w ostatnim ShatWatch, dziś miały miejsce dwa wielkie wydarzenia: The William Shatner Horse Show, i dzień prasowy wytwórni Paramount poświęcony Star Trek. Zaraz po zakończeniu konferencji prasowej JJ Abrams i członkowie zespołu oraz obrady Star Trek przejechali na drugi koniec miasta, by być świadkami charytatywnej imprezy konnej Billa, a TrekMovie zamieszcza pierwsze zdjęcia z pierwszego spotkania dwóch Kirków.

  [more]Spotkanie dwóch Kirków

  Chociaż Zachary Quinto miał okazję pracować z Leonardem Nimoyem, a John Cho i Zoe Saldana rozmawiali z aktorami, którzy oryginalnie odtwarzali ich role (George Takei i Nichelle Nichols), tego wieczoru William Shatner i Chris Pine spotkali się po raz pierwszy. Czytelnik, który był obecny na imprezie, wysłał do TrekMovie zdjęcia z telefonu komórkowego:

  Dołączona grafika

  Elizabeth Shatner, William Shatner, Chris Pine, Zachary Quinto (siedzi tyłem), Bruce Greenwood

  Dołączona grafika

  William Shatner i jego żona słuchają występu Willie Nelsona

  Paramount i JJ Abrams zarezerwowali kilka stolików na kolację podczas charytatywnej imprezy The Horse Show. Pomiędzy widzami był reżyser Star Trek,JJ Abrams, scenarzyści Roberto Orci i Alex Kurtzman, szef produkcji Bryan Burk, oraz gwiazdy: Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Leonard Nimoy (Spock), Bruce Greenwod (Pike), Karl Urban (McCoy), John Cho (Sulu), i Clifton Collins Jr. (Ayel).

  Dołączona grafika

  Chris Pine, JJ Abrams, Bruce Greenwood i Clifton Collins na pokazie koni Williama Shatnera

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Warp_10
  Participant
  #71334

  eeee... to zagral Kirka nie znajac Kirka? :huh:

  Zarathos
  Participant
  #71339

  Zagrał Kirka nie znając Shatnera. To trochę co innego. Zresztą, skoro miał tę rolę kreować na nowo, to nawet dobrze, że go nie znał.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram